Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 6

  • 29 750
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 168
Не вярвам Йори да победи Явор! Така, че ликувам.  Simple Smile Йори си отива.
В живота любовта побеждава и тук е така. Дамяна и Явор - завинаги!!!  Те ще са  според мен  основното ядро в обединеното племе. Това означава  изгонване на единия от Агонцеви  и края на хегемонията им.
Нямам търпение довечера, въпреки че разгледах профилите и страницата на ... във ФБ, друго си е да видиш епизода.

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Ще е интересно. Искам Явор да се върне.

# 17
  • Мнения: 7 006
То и аз искам Явор в играта Praynig  , но довечера със сигурност ще разберем. Peace

# 18
  • Мнения: 4 740
баба с очилата обаче аз пък мисля че Йори ще бие  Mr. Green Дамяна и Явор няма никакъв шанс да са ядро в обединеното племе. Просто няма кой да привлекат към себе си.
Агонцеви - абсурд, Финдо, Митко и Деси - абсурд. Бърканичков и Ива - може и да успеят. А Нагите няма да са към тях.. Така че кой?

# 19
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
аз също искам Йори да си ходи, но да я размаже в играта..

# 20
  • Мнения: 3 959
И аз искам Йори да си ходи. Дали ще има битка и със Занев? В анонса не го казват това.

# 21
  • Мнения: 6 365
Отскоро гледам шоуто...ако неврохирурзите в България оперират така, както играят...не ми се мисли. Сигурно е изпускал един-два мозъка на пода, докато се научи.

При подсъзнателната обработка на шоуто сънувах абсурден сън, в който бяха решили обединеното племе на Гаруда и Нага да се казва...Гага.

# 22
  • Мнения: X
Аз искам Йори да остане, но май ще си ходи...

Дамяна и Явор въобще не ги виждам, като ядро на новото племе, защото ги няма много в мисленето и стратегиите.

# 23
  • Мнения: 4 740
Мамасита - Кхмер ще се казва племето  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1
Аз исма да видя като се обединява племето изражението на участниците като видят Занев! Ако победи в последния дуел!

# 25
  • Мнения: 76
90% Йори си отива за съжаление от което най-много ще страда Ваня

Надежда направи своя избор, а дали е бил правилния тепърва ще става ясно. Аз лично нямам никаква представа какво ще става в обединеното племе. Мисля, че в този момент ще си проличи кой наистина е голям играч като се оформят коалициите. Става много непредсказуемо

Но съм сигурен, че Дамяна и Явор 1000% няма да са никакво ядро в обединеното племе

# 26
  • Мнения: X
В хот-нюз има статия за следващата серия:

Скрит текст:
В Survivor предстои повратен момент – обединението на Нага и Гаруда. Преди това, обаче, двама играчи ще се изправят в решителен дуел, който ще предизвика логиката им с кулата на Брахма и ще предопредели силите и коалициите за напред. И докато след края на съревнованието едни се радват, а други падат духом, трети ще видят ситуацията като знак, че трябва да стигнат до финала. Сървайвърите на трите острова ще получат задание да разрушат лагерите, да съберат багажа си и да тръгнат по нов път. А той минава през удоволствия като къпане, грим, празнични одежди и очакване за празненство. Но ветераните са притеснени, защото не могат да предположат в какъв формат ще се случи обединението. Броят на тези, които ще влязат в новото племе трябва да е равен, а към момента те са с един човек повече. Владо Карамазов ще разкрие пред 13-те участници ролята на Острова на прокудения в играта и ще посрещне триумфално Занев. Реакциите към него ще бъдат твърде противоречиви, но той е решен да се пребори с всеки от новото племе Кхмер, както до момента отстрани близки и врагове на Острова на Занев. Но изненадите тепърва предстоят – изпитание на ума, което ще даде огромно предимство на един от играчите – личен имунитет, както и правото да изпрати себе си или друг на Острова на изгнаника. И да се спаси от племенен съвет. Будистка церемония за пречистване и успех, традиционни кхмерски танци апсара, ядене и пиене, музика и танци.


Дали обаче нощта на забавлението няма да се превърне в нощ на лицемерието, кой ще пропусне празненството, за да отиде на Острова на изгнаника, какви обещания и заплахи ще си разменят претендентите за титлата "последният оцелял”, предстои да разберем.

Много интересен последен абзац, може да обясни липсата на дуел на Занев и Йори/Яво.

# 27
  • Мнения: 4 740
Знаех си, че ще има остров на изгнаника  Mr. Green

# 28
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Естествено, че подписват договори за конфиденциалност.

Още от кастинга избират хора, които да направят шоу - първо всички на кастинга трябва да са полуголи, може и голи, за да видят добре телата им и как стоят пред камера. Ако имаш известен познат или роднина също помага, Надя е избрана на този принцип. Неслучайно й дадоха да говори с бившия пред цяла България, ако беше просто Иван, а не Иван Иванов, нямаше да им пука, че има РД. Продуцентите първо търсят хубави тела, после противоположности. И да кажа последно, че продуцентите добре си знаят работата и си я вършат, минах 3 етапа на кастинга и споделям изводи, до които съм стигнала лично.

# 29
  • Мнения: 4 740
Аз искам само да ви питам как така сте сигурни, че Йори си тръгва?

Общи условия

Активация на акаунт