С малко МАЙСКО тумбаче напред, втори триместър привет! - Тема 5

  • 30 781
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 37
благодаря ви ! Simple Smile

ще пробвам с чай, мед, лимони, гъргара със сода и хладка вода ... и затопляне под одеалото - дано помогне !
стискайте палци утре всичко да е наред с БХС и ФМ Simple Smile ще пиша отзиви ! Simple Smile

# 61
  • Мнения: 48
Стискаме палци,
И утре - свежарка   bouquet

# 62
  • Мнения: 304
Аз да ви се оплача за стволовите клетки- в болницата, в която ще раждам не го предлагат, не дават и да се викне външен екип Sad
Моята приятелка, която роди в петък там, каза, че е говорила по този въпрос с братовчедка си, която е лаборант там. Тя й казала, че фирмите, които го предлагат са частни и са печалбари, тъй като от пъпната връв се добивали стволови клетки, количеството на които стигало само за човек до 45 кг. От костния мозък били повече (естествено че и процедурата е по-сложна, а и сега като ще раждам си мисля защо да отиват зян..) Отделно й казала, че щом най-голямата университетска многопрофилна болница в Европа не го предлага самостоятелно на пациентките си си имало причина... Аз сега пред свършен факт освен да се самонавия, че е права, друго не ми остава Sad и да се надявам да не става на никой нужда да ползва тези "застраховки"!!!!!

# 63
  • Мнения: 636
Ако човек има наистина излишни пари според ме си струва макар и за собствено спокойствие , но доколкото знам ги замразяват само за 20 гидини което според мен е малко аз няма да замръзявам не сме го и обсъждали този въпрос въпреки че сега ме замислихте но не искам такива лоши мисли от сега . Попринцип съм ЗА  защото никой недава гаранция че няма да се наложи но дано на никой не му се налага да прибягва до това.

# 64
  • Мнения: X
Мен пък на работа ме гледат като писано яйце  Heart Eyes

Относно дрехите - купих си страхотно палто от втората употреба Simple Smile с два реда копчета, но само до гърдите, с висока талия, а надолу е тип перелина! Много, много съм доволна..

# 65
  • Мнения: 385
С първата бременност нищо не разбрах аз,но сега ми се връща.Гадене,прилошаване,миризми.Много бързо се изморявам.Постоянни киселини--------а съм още в 8-ма седмица.

# 66
  • Мнения: 636
vasileva  спокойно мила при мен гаденето почна още в 5та семица и сега съм в 8и5дни и почти го няма вече  дано и при теб премине

# 67
  • Мнения: 1 754

Алия, сетих се покрай твоят отчаян разказ, че има едни шоколадчета на диабетичните щандове по магазините, има ги и в аптеките, те разхлабват доста:) Hug

какви са тези шоколадчета, споделете, моля

# 68
  • Мнения: 385
Шоколадчетата са комфорт.С листа ое сена са.По половинка мисля че се приемаше.

# 69
  • Мнения: 304
Мамчета, внимавайте с шоколадчетата. Сената мисля, че може да подейства така, че да предизвика спазми в корема. Поне на моя приятелка така й подейства чая... Консултирайте се с доктор преди това. Аз пиех едни прахчета, май се казват Forlax, ще проверя вкъщи. В листовката пише, че стават за бременни и кърмещи.

# 70
  • Мнения: 960
Мале че сте бързи аз все пак реших да изкарам до 17 ,и все пак реших да кажа на шефа въпреки казаното от акушерката да не казвам,все пак така е честно .Ай то се знаеше че сте излизам тая година но не и кога
,тя искаше от днес ама реших да изчакам ,3 седмици се сте изтрая  макар стова ядене какво ще правя  че в работа ям на 6-7 4аса и огладнявам а после преяждам

# 71
  • Мнения: 15
Sweety, направо се разтреперих, докато чета! Това е ужасно!
Много се радвам, че сега ти и бебо сте добре! Hug Hug Hug
Надявам се лошото да стои далеч от  всички нас! Дано!!!  Praynig
Сега само спокойствие и хубави мисли!

# 72
  • Мнения: 1 068
Аphrodivina, аз имам сироп изписан от лекаря, но първата доза не помогна. Днес пих втората, ще видим утре как ще е. Ще изчакам 3-4 дни да подейства, преди да пробвам друго. Не знаех обаче, че шоколадчетата съдържат сена.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Алия, предлагам ти следната рецепта - круши и сливи, нарязани на дребно, разположени върху канапе от сварена тиква и залети с горещо мляко, с накиснати в него порядъчно количество мюсли. Запичаш всичко добре, след като си го посладила с мед и ядеш половин тава на закуска.

Ако и това не ти помогне вече, звъним на Гинес и да ти връчват веднага наградата.

# 74
  • Мнения: 78
Здравейте момичета,   55 макар и късничко и аз да се запиша, че докато изчета всичко...може и нова темичка да има Simple Smile Като първа бременност имам толкова много въпроси и чуденки..но на доста от тях вече открих отговори в темата. Много полезна информация  Simple Smile С първа рожба - засега мома Simple Smile Вчера се записах на ЖК и уж беше рано за пола, но малкото застана в добра поза и вече знаем. Термин 05.05 Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт