Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 039
  • 794
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 620
Момичета, на 11 ден от ЕТ теста ми е 191,99 mU/ml. Моля за коментара ви. За пръв пъв в живота си виждам резултат различен от 00. Напрежението беше ужасно голямо, ревах от лабораторията до вкъщи.

Честито   bouquet

# 601
  • Мнения: 562
Момичета, на 11 ден от ЕТ теста ми е 191,99 mU/ml. Моля за коментара ви. За пръв пъв в живота си виждам резултат различен от 00. Напрежението беше ужасно голямо, ревах от лабораторията до вкъщи.

Честито Джи! Дано е началото на фантастични 9 месеца, лека и безпроблемна бременност!

# 602
  • София
  • Мнения: 1 844
Прекрасен резултат, Джи-джи! При мен на 10-ти ден беше 70, така че ЧЕСТИТО и се усмихни  Hug

# 603
  • Мнения: 163
Благодаря ви, момичета. Аз още със съмнение си гледам резултата и търся таблицата със стойностите на ЧХГ по г. седмици. В сряда ме викат в клиниката, май ще имам пак вливане. Пожелавам положителни резултати на всички след трансфер. Радостта е неописуема. Надявам се да изкарам до финала. След толкова години, опити и надежди място не мога да си намеря от щастие. Прегръщам ви силно за куража, който ми давате.

# 604
  • Мнения: 652
Честито, момичета. Много се радвам за вас. Успех до финала и лека бременност!
Благодаря ви, че споделяте с нас успехите си и ни вдъхвате надежда да плодължаваме да се борим.   bouquet  Hug

# 605
  • Мнения: 550
Бравооооо, Джи, супер!  newsm44 Честито  bouquet! Звъни на док.

# 606
  • Мнения: 550
Благодаря ви, момичета. Аз още със съмнение си гледам резултата и търся таблицата със стойностите на ЧХГ по г. седмици. В сряда ме викат в клиниката, май ще имам пак вливане. Пожелавам положителни резултати на всички след трансфер. Радостта е неописуема. Надявам се да изкарам до финала. След толкова години, опити и надежди място не мога да си намеря от щастие. Прегръщам ви силно за куража, който ми давате.

Недей да ровиш за таблици, защото при всеки е различно. Сега се радвай и не мисли за глупости! Момиче, бременна си! Grinning

# 607
  • Мнения: 1 220
Джи, браво!! От сърце се радвам! Идеален ти е резултатът! Стискам палци оттук нататък  Hug

# 608
  • Мнения: 14 594
Илияна, Джи-Джи честито момичета, страхотно начало на новата седмица  Hug
Кей, готова ли си за утре  Praynig

# 609
  • Мнения: 157
Честито Джи Джи Simple Smile момент като този е неповторим - стига рови в таблици, а му се наслади! Бременна си Simple Smile

# 610
  • Мнения: 1 095
Джииии, честито, миличкаааа! Днес - страхотни новини, айде да повлечете краче и за утре.  Hug

# 611
  • Мнения: 562
Много девойки сме се заканили за тест във вторник. Simple Smile Ще им се стъжни на лабораторията. Дано да е за добри новини.  Praynig
Btw колко струваше кръвният тест в "Надежда"?  newsm78

21 лева е тестът. Аз правих в събота - 18 лв. за изследването и 3 лв. такса вземане на кръв. Успех утре, готов е за час и половина, даже и по-малко fingerscrossed

# 612
  • Мнения: 2 501
Иванова, моля те, пиши, че те чакам.  Hug

# 613
  • Мнения: 424
Момичета, честито за положителните тестчета.
Илиана, и на мен тази цифра ми прилича като на 2 бебчета, но колкоот и да са, нека здрави

Лека бременност на всички Simple Smile

Марс-че, стискам палци всичко да е наред и да спре кървенето.

# 614
  • Мнения: 1 095
Много девойки сме се заканили за тест във вторник. Simple Smile Ще им се стъжни на лабораторията. Дано да е за добри новини.  Praynig
Btw колко струваше кръвният тест в "Надежда"?  newsm78

21 лева е тестът. Аз правих в събота - 18 лв. за изследването и 3 лв. такса вземане на кръв. Успех утре, готов е за час и половина, даже и по-малко fingerscrossed
Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт