Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 243 016
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 676
Въобще не ме интересува дали ще е филм или 4-ти сезон. Важното е да има продължение. Ще ми липсва този свеж и весел сериал.

# 1 081
  • Мнения: 543
Сериала ми беше много приятен, но пак казвам сценаристите го завършиха непоследователно:

Скрит текст:
Даша я събраха направо от зор с новото шефче, защото Паша явно трябваше спешно да напусне сериала. То да бяха убили героя му, сигурно нямаше да е толкова тъпо..(Баба ѝ на сватбата каза нещо от сорта на - Този ми харесва повече от оня сърбин..)

Не разбрах, Игор като е действал сам и го показа като мозъкът на престъпната нишка, срещу кого помагаше на полицията в предишните сезони.
Олигархът Альохин ли беше, къде изчезна? Ония двамата бандюги, които тогава даваха команди на Игор също?

Иначе много свеж, много красив сериал!
Дано има още нещо от Елеон.

# 1 082
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Момичета, започнах 3 сезон, но само първите две серии намерих със субтитри. Гледам ги онлайн, не мога да тегля от торенти. Някой от вас да знае къде ги има преведени онлайн? В по-напред посочения линк са пак без превод, нали? Разбирам руски, но предпочитам субтитри, още повече че гледам с намален звук, докато приспивам бебето. Simple Smile

# 1 083
  • Мнения: 543
Няма ги преведени. Онлайн пък изобщо.

# 1 084
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Благодаря, явно не бях разбрала отначало и се изненадах! 😊

# 1 085
  • На топло
  • Мнения: 4 130
[Филфак - е готино и свежарско според мен, за едни студенти. Но май го няма на български.
на руски тук:
https://m.youtube.com/watch?v=vTUtSLQgfZQ
Има целия първи сезон.

# 1 086
  • все тук
  • Мнения: 1 718
Здравейте, имам въпрос относно "Хотел Елеон" - понеже нямам възмогжност да гледам всяка серия, Настя защо изгони Костя и после събраха ли се пак?

# 1 087
  • Мнения: 676
Доколкото си спомням, защото не искаше да се развива. Харесваше му да си е барман. Да, събират се, но не помня в кой сезон беше. : peace:
 По Бтв комеди са пуснали отново първи сезон. Много са сладки.

# 1 088
  • София
  • Мнения: 23 156
В момента ги дават даже. Grinning

# 1 089
  • Мнения: 1
Може ли да ми кажете каде мож да намеря от 2 сезон 6 епизод нататък от "Физрук/Мутра по заместване"

# 1 090
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Следя редовно първи я и втория сезон на Елеон,но за съжаление не можах да гледам първите две излъчвания на втори сезон.Моля ви,кажете ми кой "уби" наистина Альохин и въобще какво стана?Разбрах от другите серии,че е нападнал Даша и тя му е отвърнала. newsm78

# 1 091
  • Мнения: 36 909
Според мен, той си остана жив до края - просто се беше престорил на мъртъв, за да се скрие от полицията. Но не си спомням подробности.

# 1 092
  • Мнения: 676
"Уби" го нашата каратиска, ако добре си спомням го вкара в болница и после, явно да го подменили.

# 1 093
  • Мнения: 1 767
Даша и Юля, заедно с Никита го вкараха в болницата, където той реши да "умре" със знанието на лекаря.

Тук ги има всички сезони, субтитрите са готови само до 10 еп. на сезон 3. Wink
https://gledaiseriali.net/?s=%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB+%D0% … D0%B5%D0%BE%D0%BD

# 1 094
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Защо тази вечер дадоха само един епизод? Sad

Общи условия

Активация на акаунт