Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 877
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 8 151
Защо тази вечер дадоха само един епизод? Sad

Защото това беше последната серия на втори сезон.

# 1 096
  • Враца
  • Мнения: 2 711
А, някой да е виждал реклама или да знае, ще излъчват ли 3-и сезон по бтв Комеди?

# 1 097
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Минавам само да ви кажа, че има нов 4ти сезон на Физрук, но засега са излезли с бг субтитри само първите 4 серии. Иначе по руския канал ТНТ са докарали до 17 серия. Изгледах 4те серии, много яко са завъртяли историята. Хареса ми! Жалко че не разбирам руски да гледам и останалите...

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 21:28 от Сиренце

# 1 098
  • Мнения: 2 370
Здравейте, прочетох в темата, че някой е гледал Мамочки. Има ли го някъде преведен или със субтитри?
А да препоръчате и други руски комедийни ситкоми?

# 1 099
  • София
  • Мнения: 945
Здравейте, прочетох в темата, че някой е гледал Мамочки. Има ли го някъде преведен или със субтитри?
А да препоръчате и други руски комедийни ситкоми?

Не съм го виждала преведен, аз го гледах в youtube. Иначе препоръчвам и Деффчонки (май бях писала и преди), но и за него не знам, дали го има преведен.

# 1 100
  • Мнения: 196


Не съм го виждала преведен, аз го гледах в youtube. Иначе препоръчвам и Деффчонки (май бях писала и преди), но и за него не знам, дали го има преведен.

Деффчонки е много забавен сериал. Участва една от звездите на руската поп-музика Алексей Воробьов. Една от най-хитовите му песни "Сумасшедшая" има клип в който участва Полина Максимова, звездата на сериала.
Препоръчвам още един комедиен сериал "Полицаят от Рубльовка". В Rutube има всички епизоди.

# 1 101
  • Мнения: 43
Здравейте, някой знае ли откъде мога да намеря субтитри за хотел Елеон последните серии на 3-ти сезон на английски?

# 1 102
  • Мнения: 196
А на български?

# 1 103
  • Мнения: 2 990
Дано скоро да излъчат трети сезон в България

# 1 104
  • Мнения: 52
Здравейте! Още му се чудя на "Мутра по заместване". Толкова ли е зарибяващ, колкото е и "Кухня"?

# 1 105
  • Мнения: 2 990
Здравейте! Още му се чудя на "Мутра по заместване". Толкова ли е зарибяващ, колкото е и "Кухня"?

За мен лично не

# 1 106
  • Мнения: 9 130
и за мен не.
Момичета, Элеон колко сезона са излязли? че го зарязах след първи, да го пускам стартово Simple Smile

# 1 107
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Здравейте! Още му се чудя на "Мутра по заместване". Толкова ли е зарибяващ, колкото е и "Кухня"?
Не е зарибяващ чак като "Кухня", обаче ако си фенка на Нагиев и лафовете му ще ти хареса. Аз доглеждам 4ти сезон тия дни.

# 1 108
  • Мнения: 9 130
след Мутра по заместване и Двама бащи, двама синове не. Играта му (според мен) е долу горе еднаква и няма да си го причиня - първи сезон на Элеон гледах заради Павел и Даша.  Много ми липсват Баринов и компания.

Дефчонки изгледах  преди време, хареса ми.

# 1 109
  • sofia
  • Мнения: 709
 пеп-4o, а Стажанти гледала ли си? Страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт