Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 516
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 474
Филмът излезе преди около 2 години и тук го коментирахме Simple Smile Но мисля на сайт го гледахме, не са давали по тв /бтв. И мен ме изненада приятно, като го видях в програмата, добре, че следим Последния печели.
А  новини за новия сезон на сериала има ли?

 Василиса е превела 7 епизода вече Simple Smile Има го в  мастерс-тб. ком

И 8-ми е преведен.Simple Smile

Разбрах Simple Smile Като написах после погледнах и видях,че и 8 е преведен.Гранд също го има преведен вече целия сезон 3 благодарение на Kia1964 Simple Smile Пак там Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 11:33 от Grind

# 1 891
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Добре че хазахте за мастерс, аз свалях от един друг торент, но го спряха.
В момента по БТВ комеди дават и Кухня и Гранд, а между тях е Хотел Елион, но него го пропуснаха. Аз ги гледам на запис и съвсем се обърках кое кога сътава.
А новият сезон е Кухня, войната за хотела, нали? Или аз нещо бъркам?

# 1 892
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да, "Кухня, войната за хотела" е продължението на Кухня. С Витя, Нагиев, Елеонора, даже Елена се мерна. Катя и Денис, Настя и Костя се мернаха в първи сезон, сега във втори ги няма, поне докъдето съм гледала. А и Луи цъфна във втори сезон. Първи сезон беше само 13 серии, втори си е 21 серии. В момента доглеждам втори сезон(ще почвам 8-та серия), но букви има май само до 5-та серия, но не съм търсила скоро.

# 1 893
  • Мнения: 10 998
Има и много руски сериали по TV999 с български субтитри. За жалост А1 я спряха тази тв, но все още я има по Виваком, Булсатком, Нет 1 и доста други оператори.  Който иска онлайн, това е адресът http://tv999.bg/live.html
Обикновено дават от 20.00 ч. в делничните вечери руски сериен филм, както и в събота и неделя през деня.
Преди няколко вечери видях, че дават украинския (но на руски) сериал "Слуга на народа" с участието на Володимир Зеленски, който сега е президент на Украйна, но тази му роля е отпреди това. Води се комедиен сериал, но глупостите ми идват малко too much   Wink

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 14:58 от diziler

# 1 894
  • Мнения: 474
Да, "Кухня, войната за хотела" е продължението на Кухня. С Витя, Нагиев, Елеонора, даже Елена се мерна. Катя и Денис, Настя и Костя се мернаха в първи сезон, сега във втори ги няма, поне докъдето съм гледала. А и Луи цъфна във втори сезон. Първи сезон беше само 13 серии, втори си е 21 серии. В момента доглеждам втори сезон(ще почвам 8-та серия), но букви има май само до 5-та серия, но не съм търсила скоро.

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 16:08 от Grind

# 1 895
  • Мнения: 10 998
Доста руски сериали има на Войо. Всичко, което са давали по БТВ и БТВ Комеди реално е там. В крайна сметка абонаментът е 3.33 лв на месец (1.70 евро), което нищо не е. Абонирах се за една година, да мога да гледам спокойно.  В торентите не всичко го има. Пробвах да гледам Гранд (тоест Хотел Гранд), но... не ме грабва изобщо. Скука и тъп хумор. Много повече ми допада Супер екипаж.  Кухня все още не съм гледал

# 1 896
  • Мнения: 1 331
Започнах "Кухня война за хотела". Става. Не е любимата ми Кухня, но не е лош.

А четвърти сезон на Гранд има ли го някъде? В мастерс има само 1-ви епизод.

# 1 897
  • Мнения: 3 229
Започнах "Кухня война за хотела". Става. Не е любимата ми Кухня, но не е лош.

А четвърти сезон на Гранд има ли го някъде? В мастерс има само 1-ви епизод.

Превежда се в момента, засега само еп. 1.

# 1 898
  • Мнения: 2 070
И аз го започнах Война-та, свалям си по малко. Странен е, актьорите са остарели - Катя е различна, Денис се е оказал леке...
В това Сочи е много интригуваща гледката Simple Smile

# 1 899
  • Мнения: 20 168
Ние изгледахме "Кухня, войната за хотела" за няколко дена, допада ми - лек, ненатрапчив. Обаче от втори сезон са само до 5 епизод, някой знае ли дали ще има още и горе долу в какъв интервал ги качват? Във ФилмиСуб го гледам.

# 1 900
  • Мнения: 3 229
Във Филмисуб са качени само 5 серии, а иначе са преведени 8. Има ги в замунда и мастерс.

# 1 901
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
А Кухня, войната за хотела преведен ли е? Свалих го от мастерс, но без превод, не че не разбирам руски, но да не пропусна някоя важна дума.

# 1 902
  • Мнения: 474
Започнах "Кухня война за хотела". Става. Не е любимата ми Кухня, но не е лош.

А четвърти сезон на Гранд има ли го някъде? В мастерс има само 1-ви епизод.

Kia 1964 сега почва да го превежда Simple Smile Ако искаш без субтитри,го има  на много места новия сезон Simple Smile

# 1 903
  • Мнения: 1 331
Благодаря за отговорите, но не разбирам руски. Търсих с английски субтитри, но няма. Ще чакам.
Денис толкова го харесвах, а сега ме разочарова много. На 8ми епизод от първи сезон съм. Дано се върне към себе си. Катя е коренно различна. Не я харесвам така вяла и безлична.Нагиев си е същия и внася много колорит. Топ любимец си ми е. Заедно с Витя и Лев Глебович.Елеонора също е запазила интересния си образ.

# 1 904
  • Мнения: 20 168
Валентина, благодаря.
Катя не е ли друга актриса, много различна ми се вижда.
А Елеонора е във вихъра си, страхотно играе.

Общи условия

Активация на акаунт