Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 523
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 53
Това е много вярно. И все пак през седмицата и за този час от деня нямаше да е лошо да има нещо за гледане. Еми....ще видим есента....

# 2 161
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Анджелика гледах две серии и то втората със зор. Много плитък и някак като за тийнове, изобщо не ме кефи, чак се учудвам, че тази глупост има втори сезон. Много инфантилни ще излязат руснаците ....

Има доста руски сериали, и аз много се радвам, че нашите телевизии ги купуват и излъчват, вместо турските бози. Само жалко, че ги дублират.

Може би ще пуснат "СеняФедя", че вече 4сезона има...

# 2 162
  • Мнения: 4 144
И аз искам да ги гледам тези двамата вече.

# 2 163
  • Мнения: 53
Ох, Сеня и Федя го почнах преди време и ги изтърпях до 5 серия. Нещо не ми се получи там независимо, че и двамата са ми любимци от Кухня и Елеон. Много ме е яд, обаче това е положението. Смятам в определен момент да се пробвам пак да ги гледам (дано пък ги излъчат по тв-то), щото не може така....

# 2 164
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Е, "СеняФедя" си е типичен ситком, на мен са ми забавни, има лафове, двамата актьори са в уникален синхрон. Ясно е, че самият сериал не блести като "Кухня", но определено става за гледане. Аз вече съм на трети сезон и за разпускане го следя, а и сериите не са свързани, т.е. и да изтървеш няма драма, бонус е, че чак и Нагиев се вясва. Stuck Out Tongue Winking Eye

Гледам по комедито повтарят "Кухня:Война за хотела".

# 2 165
  • Мнения: 9 051


Гледам по комедито повтарят "Кухня:Война за хотела".
Букетче, кога това? В колко часа?

# 2 166
  • Мнения: 53
По btv от 12:30 всяка събота и неделя след новините, но по една серия. Сега като няма нищо друго за гледане, хич не ми се вижда лош.

И за почитателите на Милош, които са много тук и може би вече повечето знаят, момчето се снима в нов руски филм "Хочу замуж", който се очаква да излезе през февруари 2022. Партнира му Кристина Асмус. Предполагам романтична комедия или поне името така подсказва.....

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 22:30 от prodavalnik11

# 2 167
  • Мнения: 9 051
Благодаря за инфото.
Знаем за Милош, знаем Simple Smile А също така излезе трейлър на Южен вятър 2.Ще го пуснат май октомври. А задължително и по нашите кина, участват З. Бахаров и М. Вълев.
Излъчват и Магомаев, но  по Първи руски канал ли беше .. Милош го оповести, но забравих Joy

# 2 168
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Магомаев го гледах, много добър, препоръчвам! Чак четох за него ииии много ми се приходи в Азербайджан, заради морето Joy

"Хочу замуж" май съм гледала филм с такова име, ама Милош определено не игра... този явно е друг или продължение,  ще го преслушам щом играе нашия човек!

# 2 169
  • Мнения: 53
И тъй-като няма сериали за гледане и обсъждане (надявам се временнo), ето новина за Диана Пожарская. Да е жива и здрава!
Скрит текст:

# 2 170
  • Мнения: 9 051
Видях я Диана и аз родила е момченце.От някакъв Иван ли е,Олег ли..или това е името на детето не разбрах точно. Но пък този е съвсем дечко.И което ми е още по-интересно няма лайкване,няма поздрави от Милош...няма нищо!Нали бяха мноого близки..ThinkingДали не ревнува нашият Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 171
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Амбър, панимаеш па руски? Joy
Олег Иванович е детето, Иван е бащата.

Чак пък толкоз близки с Милош явно не са. Според мен беше медиен образ тяхното, тя винаги ми е била една напрегната, даже стресната, но както се оказа тя е пишман актриса, та...

# 2 172
  • София
  • Мнения: 8 113
Той наистина прилича на неин по-голям син, а не на партньор. Много детска физиономия има

# 2 173
  • Мнения: 3 229
Видях я Диана и аз родила е момченце.От някакъв Иван ли е,Олег ли..или това е името на детето не разбрах точно. Но пък този е съвсем дечко.И което ми е още по-интересно няма лайкване,няма поздрави от Милош...няма нищо!Нали бяха мноого близки..ThinkingДали не ревнува нашият Stuck Out Tongue Winking Eye

Бащата е Иван Янковский на 30 години, потомък на легендарна актьорска династия. Дядо му е известният съветски актьор Олег Янковский (Щит и меч, Доктор Живаго) и са кръстили детето на него, Олег Иванович.
Бащата на Иван е  Филипп Янковский, актьор и режисьор, майката е актриса - Оксана Фандера. Баба му също е актриса, Людмила Зорина, както и по-малката сестра на Иван - Елизавета.
Диана е попаднала в звездно семейство. Не я познавам, надявам се да е достойна за него.


Олег Янковский в "Щит и меч" (Хенрих Шварцкопф)


Иван с родителите си

Самият Иван, макар и млад, вече е твърде известен с много роли в киното и театъра.

# 2 174
  • Мнения: 9 051
Панимаю аз Букетче,но толкоз се и зачетох,не ми е важна Дианка.Съмнителна ми е на мен.Няма и година кога заряза режисьора,кога се залюби с този пък и роди чак.Хитруша е тя.Първо режисьора=път към роли и успех,а сега още по- голяма и известна рибка,че се и бетонирала със син.Цинично звуча,но някак я подозирам в такова поведение.И нашият може да не ѝ е бил на нивото(според нея разбира се),защото той определено ѝ се кефеше,и когато я заведе в Сърбия си умираше от гордост ,че той я е довел и е с него.И съм сигурна ,защото под лупа съм го гледала и слушала ,всичкото инфо и интервюта съм изгледала.Имам чувството ,че го познавам лично Stuck Out Tongue Winking Eye ,толкова много интервюта изгледах от както си падам по него от 2-3 г.Та той е възпитан и фин и все си мисля,че би я поздравил(е не изключвам да го е направил лично и по тела).
Новият ѝ младеж ми е толкова женствен,но пък е от сой..Дядо му е голям пич и съм чувала за него.Е все пак ще кажа (с половин уста Joy)дано е щастлива.
Така да ги харесвах заедно с Милош,но вече съм на вашето мнение за Диана.

Общи условия

Активация на акаунт