Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 490
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 53
Ще се повторя, но не знам защо се забравя, че все пак Милош и Диана са актьори (или поне 1/2 от тях). Просто дадоха на феновете си това, което искаха да видят и после кой от къде е. Това искри, химия между тях....мани тази работа. Мисля си, че не я харесах Диана в голяма степен и заради цялата истерия около нея - "ама тя била толкова красива и толкова талантлива актриса...каква рядка комбинация...." - за красива - ок - щом я харесват хората ама пък и много талантлива.....подкрепям напълно г-жа Букет - през цялото време и на мен ми беше една такава стресната и уплашена, че и скучна, добре че беше Юлка да разведри малко в сцените им заедно в Елеон. И покрай нея хората като че ли не "отразиха" другите герои, другите актьори, само тя е - Диана, докато всички останали според мен бяха по-добри от нея, включително и второстепенните.

С Милош имаха доста изяви заедно, поздрав и лайк по инстаграм едва ли е начин да я поздрави за такова събитие.

Амбер, Диана се е развела миналата година, но може би доста отпреди това не е била вече с този режисьор. Той от своя страна също е бързак и вече е с нова жена, доколкото разбирам е изпреварил Диана в това отношение. Бива си ги и двамата Simple Smile

Иван Янковски доколкото разбирам, се е прочул най-много с филма "Текст" с една много яка и скандална секс сцена с Кристина Асмус (настоящата партньорка на Милош в "Хочу замуж"). За тази сцена така я бяха оплюли Асмус (тогава все още омъжена), на нищо я бяха направиха.....за Янковски не знам, може и да са го пощадили Simple Smile. Но двамата с Диана ги намирам добре заедно (чисто визуално). И в Елеон Даша според мен стоеше по-добре до Пьотр, ама не - като ревнаха Паша и Даша и ето на - на Марс го пратиха човека - по-далеч от туй няма накъде. Луда работа!

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 00:23 от prodavalnik11

# 2 176
  • Мнения: 3 229
Ще се повторя, но не знам защо се забравя, че все пак Милош и Диана са актьори (или поне 1/2 от тях). Просто дадоха на феновите си това, което искаха да видят и после кой от къде е. Това искри, химия между тях....мани тази работа. Мисля си, че не я харесах Диана в голяма степен и заради цялата истерия около нея - "ама тя била толкова красива и толкова талантлива актриса...каква рядка комбинация...." - за красива - ок - щом я харесват хората ама пък и много талантлива.....подкрепям напълно г-жа Букет - през цялото време и на мен ми беше една такава стресната и уплашена, че и скучна, добре че беше Юлка да разведри малко в сцените им заедно в Елеон. И покрай нея хората като че ли не "отразиха" другите герои, другите актьори, само тя е - Диана, докато всички останали според мен бяха по-добри от нея, включително и второстепенните.

С Милош имаха доста изяви заедно, поздрав и лайк по инстаграм едва ли е начин да я поздрави за такова събитие.

Амбер, Диана се е развела миналата година, но може би доста отпреди това не е била вече с този режисьор. Той от своя страна също е бързак и вече е с нова жена, доколкото разбирам е изпреварил Диана в това отношение. Бива си ги и двамата Simple Smile

Иван Янковски доколкото разбирам, се е прочул най-много с филма "Текст" с една много яка и скандална секс сцена с Кристина Асмус (настоящата партньорка на Милош в "Хочу замуж"). За тази сцена така я бяха оплюли Асмус (тогава все още омъжена), на нищо я бяха направиха.....за Янковски не знам, може и да са го пощадили Simple Smile. Но двамата с Диана ги намирам добре заедно (чисто визуално). И в Елеон Даша според мен стоеше по-добре до Пьотр, ама не - като ревнаха Паша и Даша и ето на - на Марс го пратиха човека - по-далеч от туй няма накъде. Луда работа!

Разбирам, че си имате любимци, но моля ви, недейте така с останалите актьори, и те са хора, и те заслужават малко уважение. Сцената в "Текст" си е скандална, но Иван Янковский се е прочул много преди това.
Има главни роли, има награди, работил е с едни от най-известните руски режисьори.

С Милош са се снимали заедно в "Без границ".

# 2 177
  • Мнения: 53
Ще се повторя, но не знам защо се забравя, че все пак Милош и Диана са актьори (или поне 1/2 от тях). Просто дадоха на феновите си това, което искаха да видят и после кой от къде е. Това искри, химия между тях....мани тази работа. Мисля си, че не я харесах Диана в голяма степен и заради цялата истерия около нея - "ама тя била толкова красива и толкова талантлива актриса...каква рядка комбинация...." - за красива - ок - щом я харесват хората ама пък и много талантлива.....подкрепям напълно г-жа Букет - през цялото време и на мен ми беше една такава стресната и уплашена, че и скучна, добре че беше Юлка да разведри малко в сцените им заедно в Елеон. И покрай нея хората като че ли не "отразиха" другите герои, другите актьори, само тя е - Диана, докато всички останали според мен бяха по-добри от нея, включително и второстепенните.

С Милош имаха доста изяви заедно, поздрав и лайк по инстаграм едва ли е начин да я поздрави за такова събитие.

Амбер, Диана се е развела миналата година, но може би доста отпреди това не е била вече с този режисьор. Той от своя страна също е бързак и вече е с нова жена, доколкото разбирам е изпреварил Диана в това отношение. Бива си ги и двамата Simple Smile

Иван Янковски доколкото разбирам, се е прочул най-много с филма "Текст" с една много яка и скандална секс сцена с Кристина Асмус (настоящата партньорка на Милош в "Хочу замуж"). За тази сцена така я бяха оплюли Асмус (тогава все още омъжена), на нищо я бяха направиха.....за Янковски не знам, може и да са го пощадили Simple Smile. Но двамата с Диана ги намирам добре заедно (чисто визуално). И в Елеон Даша според мен стоеше по-добре до Пьотр, ама не - като ревнаха Паша и Даша и ето на - на Марс го пратиха човека - по-далеч от туй няма накъде. Луда работа!

Разбирам, че си имате любимци, но моля ви, недейте така с останалите актьори, и те са хора, и те заслужават малко уважение. Сцената в "Текст" си е скандална, но Иван Янковский се е прочул много преди това.
Има главни роли, има награди, работил е с едни от най-известните руски режисьори.

С Милош са се снимали заедно в "Без границ".


Може би съм се изразила неправилно или неточно. Не съм искала да проявя неуважение към никого, най-малко към Янковски, чието творчество не познавам. Само исках да кажа, че се вдигна много шум покрай тази сцена в "Текст", но не и че успеха му се дължи на това. Извинявам се, ако така се разбира от поста ми, но не го написах в този смисъл. Дано това изяснява нещата.

# 2 178
  • Мнения: 3 229
prodavalnik11 много мило Simple Smile

# 2 179
  • Мнения: 4 144
Сега като се закоментира, пак ми се прииска да ги гледам тези кухни, хотели и истории. 😀

# 2 180
  • Мнения: 9 049
Продавалник, моите уважения, но съм абсолютно наясно, че са актьори. Достатъчно житейски опит имам и хиляди изгледани филми и документални такива (зад кадър, как се създава един филм и пр.), така че няма как да знаеш моите усещания и виждания за една ситуация - каквато беше с Милош и Диана. Ти просто си на друго мнение, няма лошо, но няма как да омаловажаваш моето или пък да го промениш. С най-добри чувства. Simple Smile Всички виждаме и чувстваме различно затова е шарен светът.. И слава богу.

# 2 181
  • Мнения: 53
Продавалник, моите уважения, но съм абсолютно наясно, че са актьори. Достатъчно житейски опит имам и хиляди изгледани филми и документални такива (зад кадър, как се създава един филм и пр.), така че няма как да знаеш моите усещания и виждания за една ситуация - каквато беше с Милош и Диана. Ти просто си на друго мнение, няма лошо, но няма как да омаловажаваш моето или пък да го промениш. С най-добри чувства. Simple Smile Всички виждаме и чувстваме различно затова е шарен светът.. И слава богу.

Да, разбира се, просто изказвам мнение, като съм далеч от мисълта, че то е меродавно. Уважавам и твоето, ако не се е разбрало така, сега ти го казвам. Уважавам мнението на всеки. Убедила съм се много пъти в живота, че много често нещата не са такива каквито изглеждат отстрани. Ние тук с вас можем да си пишем каквото и да е, истината обаче къде е....разбира се не само случая с Милош и Диана, ако щеш дори историите с браковете на Диана - коментираме ги както си ги тълкуваме ние, но може и изобщо да не сме прави, може и да има неща които не знаем (със сигурност има). С най-добри чувства и от мен и се надявам, че си ме разбрала правилно Simple Smile

На Пожарская все пак и се е случило най-хубавото нещо на този свят и аз и пожелавам да е щатлива!

# 2 182
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Явно само аз не харесвам Милош

Настя и Айнура заедно в Киргистан
https://youtu.be/UxBD9wugvog

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 13:24 от Шебек

# 2 183
  • Мнения: 53
Шебек, няма такова нещо, пълно е с такива като теб.

ValentinaP,  благодаря за видеото. Виждам в нета, че това е комедия. Гледали ли сте го? Мнения, отзиви???

# 2 184
  • Мнения: 3 229
Шебек, няма такова нещо, пълно е с такива като теб.

ValentinaP,  благодаря за видеото. Виждам в нета, че това е комедия. Гледали ли сте го? Мнения, отзиви???

Много приятна комедия с хубави артисти, повечето млади Simple Smile

# 2 185
  • Мнения: 4 590
Изгледах Кухня, Гранд, хотел Елеон, игралните и двата сезона за Война за хотел. Има ли още нещо подобно, не ми се гледа друго.

# 2 186
  • Мнения: 53
Изгледах Кухня, Гранд, хотел Елеон, игралните и двата сезона за Война за хотел. Има ли още нещо подобно, не ми се гледа друго.

Сеня и Федя.

# 2 187
  • Пловдив
  • Мнения: 292
За тези, които не са го гледали Simple Smile
Днес  от 20.00 по БТВ Action
Екшън в 8 (премиера): "Южен вятър" - сериал, еп.1
 В петък , пак  от 20 .00 - еп. 2

# 2 188
  • Мнения: 9 049
Погледнах го, но това не е сериала ЮВ, а филма. Разделили са го на части явно и така ще го излъчват. Но пък е много хубав(за разлика от сериала, който ми беше леко брутален), а Милош тук е бонбон.

# 2 189
  • София
  • Мнения: 5 334
Амбърче, и самият сериал Южен Вятър започва с филма, разделен в първите 4 епизода - така и по сръбската телевизия го излъчваха. После започва самият сериал.

Иначе новият сезон също излезе, ама още не съм го гледала, все не мога да се настроя.
Тая мизерия с оная младичка танцьорка, бившата на Милош, още ми оставя крайно горчив вкус.

Общи условия

Активация на акаунт