"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-35 тема

  • 41 599
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 1 052
Спиритче, кълбото ти е зле, щото нямаш Елифски пръстени и гривни. Ако имаше, всичко щеше да е тамам.  Mr. Green
верно беее  doh , дано някоя добра душа  ме урЕди тая неделя и мене... Hug Hug Heart Eyes



тц,тц, Лия, кво са направили с Ийит бе, той не стига че дребосък, ми и мустаки му лепнали  tooth tooth tooth tooth
с Дениз Чакър ли ще снимат? и двамата много ги харесвам  Peace
пусни малко инфо, за какво ще става дума в дизито, знае ли се?

# 691
  • Мнения: 7 910
Лиа,
Скрит текст:
Това дизи дето с Дениз Чакър ли ще си партнират? Ех, пак мустаци да му се не види Simple Smile

Същото Пепелче Hug
Значи на тебе разчитам като започне, да свирнеш   bouquet

Хриси, вземам си думите за мустаците назад. Ти си подложена на истинско изпитание Joy Joy

# 692
  • Мнения: 3 217
дива-ойка ,не го уби физически,но го предаде на полицията като знае,че разкрият ли престъпленията нищо хубаво не  очаква баща му.Ако питаш мен това е много  по-голямо наказание от убийството-Тайар да е унижен,посрамен и осъден !Тук пак има несъответствие в сценария-веднъж Метин казва,че иска и ще командва империята на баща си,пък същевременно трупа пачки и имоти и ска да бяга  и да живее в чужбина. newsm78
Хриси,па харно си е момчето,я виж каква плитчица са му спретнали,почти като на Елифчето. Joy

# 693
  • Мнения: 9 541
От едни нищо и никакви мустаки се оплаквате  Grinning ако знаете един любимците ми на какво прилича   ooooh! Joy ама с всичко се свиква, ако дизито е читаво  Wink

Скрит текст:
 

 newsm10...и никой не се оплаква Joy Joy Joy

Вели Hug, сега е времето на  "филмовите звезди" - манекени hahaha, е, може и спортисти hahaha

Фантазийка Hug, мерси за обяснението за саксията Heart Eyes /Тек/


 

# 694
  • Мнения: 3 217
Радвам се,че моята в моята любима тройка турски актьори -мъже няма нито един от този сорт-Енгин,Халит Ергенч и Йит.

# 695
  • Мнения: 477
Тук пак има несъответствие в сценария-веднъж Метин казва,че иска и ще командва империята на баща си,пък същевременно трупа пачки и имоти и ска да бяга  и да живее в чужбина. newsm78


Той целият сценарий не съответства...   #2gunfire

Малийййй колко много пишете тук! Не мога да ви изчета, камо ли да реагирам на постовете. Сигурно след месец чак ще развия реакции  Joy

# 696
  • Мнения: 9 541
Къде се отплеснахте бе момичета? Joy Joy Joy Joy Като няма трей ...вижте какво става Heart Eyes
Я се съсредоточете върху КПА Praynig /едвам го изписах правилно, щото за мен си остана АПК Joy Joy Joy/

Моите любимки:

А за другото.... ще свиркам, сьоз! Stop


# 697
  • Мнения: 3 217
дива-ойка ,има много несъвършенства в сценария,но може би това се дължи веднъж на разпиляването на СЦ по няколко сериала и второ на желанието им в нашия сериал да развият прекалено много сюжети и съдби,ама не винаги им достигат силиците.

# 698
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 699
  • София
  • Мнения: 182
 Да не забравяме и чиче...я вижте колко сърдит стана...Страхотно играе този артист,брилянтен е...

# 700
  • София
  • Мнения: 182
дива-ойка ,има много несъвършенства в сценария,но може би това се дължи веднъж на разпиляването на СЦ по няколко сериала и второ на желанието им в нашия сериал да развият прекалено много сюжети и съдби,ама не винаги им достигат силиците.
  Между другото,Кога най-сетне ще свърши този Карадай,та поне малко да се концентрират СЦ и тук... 

# 701
  • Мнения: 3 217
krisikit19kin ,не се надявай-май и двата сериала ще свършат по едно и също време.Хулиганът е набрал скорост и лош или добър ще го влачат максимално,за съжаление към нашия сериал аз специално чувствам известно как да се изразя "несериозно" отношение.Разчитат на добрите актьори,на любовта на техните фенове и много много не си дават зор.

# 702
  • софия
  • Мнения: 1 052
krisikit19kin ,не се надявай-май и двата сериала ще свършат по едно и също време.Хулиганът е набрал скорост и лош или добър ще го влачат максимално,за съжаление към нашия сериал аз специално чувствам известно как да се изразя "несериозно" отношение.Разчитат на добрите актьори,на любовта на техните фенове и много много не си дават зор.
аз не гледам други сериали и не мога да направя сравнение, но за стотен път пак да отбележа, че втори сезон е много по-добре от първи, и на диалози и на характери и на сюжет. Успяват и да задържат темпото от първи сезон. Лично мнение  Peace
Много ми харесва на мен.  Peace
И нещо не виждам много несъответствия  newsm78 вие къде пък толкова ги видяхте  newsm78
без да навлизат в разни дребни подробности, според мен СЦ доста добре следват нишката.

# 703
  • Мнения: 3 217
freespirit ,факт е,че в криминално отношение нещата леко започнаха да се оправят,макар че например в последния епизод сцината с чакащата Нилюфер в средата на парка,обикалящите наоколо полицаи кой с балон,кой с геврек направо беше комична.За операцията в Рим просто нямам думи,абе има какво да се желае,ама няма сега да се втелясваме-да гледаме позитивно на нещата и да се радваме на любимите си актьори. Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 182
 Е нали още в самото начало на сериала казаха,че са били готови с този сценарии преди 5 години...спомняте ли си? И че сериала ще бъде много романтичен,но на мен все ми се струва,че повече е трилър...особено с операционната на чиче... Joy Joy Joy bowuu

 

Общи условия

Активация на акаунт