Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 7 (25.10-31.10)

  • 41 602
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 55
Мале, мале, тая Дамяна с каква мазна усмивчица разказва, че е провокирала Йори... плюем я Йорданка, ама тя е пряма и мръсните номерца си ги прави с цел, а тая "Дами" е доста по-зле от нея... да не говорим, че не сме чули да излизат толкова мръсни думи от устата на Йорданка за цялото предаване, колкото Дамяна избълва в последните два епизода.  Sick

# 61
  • Мнения: 4 740
Един ден да не вляза повече часове и вие какво - нова тема, че и пет страници в нея   hahaha
Лил всяка една може да е Йори, а аз даже подозирам една потребителна  Joy hahaha

# 62
  • Мнения: 1 432
sise_to - Двамата въобще не са под общ знаменател. В предишната страница обясних защо, няма да се повтарям.
И аз мисля, че няма да има коалиция между Ваня и Агонцеви. По скоро Нага ще привлечат към себе си Ива, Бърканичков и може би Занев. Новите аутсайдери ще са Агонцеви,Митко,Деси и Финдо.
Дамяна е отватителна Sick, уж се възмущаваше от поведението на Йори,а го копирва 1 към 1. Много объркано момиче.

# 63
  • Мнения: 755
Признавам, че последната серия я гледах мимоходом. Ако Дамяна е станала такава, жалко, харесвах я като играч.

# 64
  • Мнения: 55
Признавам, че последната серия я гледах мимоходом. Ако Дамяна е станала такава, жалко, харесвах я като играч.
Всъщност в последната серия нищо не е направила, аз се разочаровах от нея в играта между Крум и Агонцев (мноооооого грозно псуваше Крум, а той после я нахъсваше) и от кадри, излъчени в днешното издание на Студио Сървайвър, в които Йорданка преразказва какво й е казала Дамяна и най-вече от реакцията на самата Дамяна.

# 65
  • Мнения: 5 624
Marcho Markov Chestit parvi snqg i ot men!Sloji si zimni gumi i nosi obuvki s hubav graifer....,da ne stane nqkoj sakatlak
Like · about an hour ago

Yordanka Nikolova Yori аааа не ми се налага да ходя из преспите,за това ще си нося хубавите токчета,,,,,а гумите ,естествено зимни.......
Like · about an hour ago


 hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 66
  • Мнения: 755
Признавам, че последната серия я гледах мимоходом. Ако Дамяна е станала такава, жалко, харесвах я като играч.
Всъщност в последната серия нищо не е направила, аз се разочаровах от нея в играта между Крум и Агонцев (мноооооого грозно псуваше Крум, а той после я нахъсваше) и от кадри, излъчени в днешното издание на Студио Сървайвър, в които Йорданка преразказва какво й е казала Дамяна и най-вече от реакцията на самата Дамяна.

Разбирам. По време на играта нищо кой знае какво не е казала, всеки говори така в такава ситуация. Йорданка по подразбиране и без ситуации си беше гадна. Студиото не гледам и не знам.

# 67
  • Мнения: 4 740
Лил това къде са го писали ?

# 68
# 69
  • Мнения: 14 840
Като говорихме за поредния прецедент в играта  та се замислих че само бой не е имало
Сега вече остава и да се сбие някой и да го изгонят

# 70
  • Мнения: 1 432
Като говорихме за поредния прецедент в играта  та се замислих че само бой не е имало
Сега вече остава и да се сбие някой и да го изгонят
Ива на кого говореше в онази сцена?

# 71
  • Мнения: 5 624
Като говорихме за поредния прецедент в играта  та се замислих че само бой не е имало
Сега вече остава и да се сбие някой и да го изгонят
Ива на кого говореше в онази сцена?
А познай............. започва със С..........   smile3505

# 72
  • Мнения: 4 740
Барни пък дал едно интервю и го питали дали ще издаде нещо , а той съответно казва, че няма защото имало зверски санкции.. та в този ред на мисли не трябвали да глобят доста хора за издадена информация? newsm78

# 73
  • Мнения: 292
Като говорихме за поредния прецедент в играта  та се замислих че само бой не е имало
Сега вече остава и да се сбие някой и да го изгонят
Ива на кого говореше в онази сцена?
А познай............. започва със С..........   smile3505
Слагайте ВЕЛИКИЯ пред името му за да сте правдиви.  Joy

# 74
  • Мнения: 4 740
Като говорихме за поредния прецедент в играта  та се замислих че само бой не е имало
Сега вече остава и да се сбие някой и да го изгонят
Ива на кого говореше в онази сцена?
А познай............. започва със С..........   smile3505
Санта Клаус?

Общи условия

Активация на акаунт