Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 7 (25.10-31.10)

  • 41 595
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 837
Какъв ще е този прецедент според вас който рекламираха?
Kрум взима личен имунитет Mr. Green

Сватба в Сървайвър-Крумчо се жени за Данка

# 46
  • Мнения: 113
Ех много пишетеее Simple Smile Аз нямам толкова време,но пък с удоволствие ви чета Wink

# 47
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Добре де, нали продуКцентите бутаха Ванчо, сега двама няма ли да са много?
Аз продължавам да смятам, че Ваня е фаворитът на Милошев и Ко. Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 5 624
За МеритУ : Mr. Green Hug (накратко ( е, не толкова накратко , ама.....) за студиото)
Скрит текст:
Даваха скандала м/у Дамяна и Йордана(това , което сме го гледали вече, водещата вика: Това е само ВЕЖЛИВАТА част, ТАКА КАКТО ПОДХОЖДА НА ДВЕ ДАМИ .. Shocked
+ неизлъчвани кадри, слагам тук и това от предната тема:
 Shocked  Йордана ходила с някакъв , който бил по-голям с 30 години. И Дамяна и казала  да си ходи при 60-годишния.. Ама го казала нарочно , за да я изкара извън релси,  да предизвика и Йордана да я удари и да си тръгне..  Shocked Ама Йориту само бутнала Дамитуууу  ...   Mr. Green
И Дамяна казала: Съжалявам , че не ескалира нейната агресия.
Да добавя, че Дамяна и казала да ходи да го д**а ..  Tired

Даваха лисичката Деси  hahaha
Бърканичков: Деси се опитва да си спаси кожуха тука в нашето племе .. Joy

Нага получиха писма от близките си..
Даваха и "пътят" на Занев до Обединението, всички противници, които е победил.
Разбира се даваха играта м/у Крум и Агонцев.
Сравняваха Занев и Крум.. единият все бил под напрежение, а за другия всеки ден бил празник.  hahaha hahaha hahaha
Танц м/у Ива и Агонцев= уговаряне за коалиции..
Накрая даваха и най-добрите приятели - Марчо и Явор, някви моменти от играта Mr. Green

ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ЕПИЗОДИ:
-мисията на Надя и Дамяна..
- "борбата  ще е жестока в първата битка за неприкосновенност"  ( тва с оная вода, дето плюят , в някви съдове  Mr. Green )
- дават Агонцев, Бърканичков и Занев нещо си говорят..
-"формират се нови съюзи" - Занев и Ваня дават.
- "Играчите на Кхмер ще се изправят един с/у друг в битка за индивидуален имунитет и 2гласа."
- дават съвета, Емо има нещо на врата.
-Йориту на о-ва: "тъй като ми е зле , все така да ми е зле"  hahaha ауу ..  направила си няква цигара  hahaha
-в изпитанието за награда Митко ще се скара с някой..
-Занев отново избухва, вика за някой "баси помияра" , после нещо се кара с Ива
-ново прегрупиране в коалициите- Дамито, Надето и Ваньо..
- "най-фрапиращия прецедент в историята на СВ.."

Скрит текст:
така и май Деситу ще си отиде, че не я видях никъде.  Mr. Green
Фенка съм ти, нали знаеш?
 newsm51 newsm51 newsm51
Е, не колкото на Крумчо.... Embarassed

Ауу, тука вече ще се караме за Крум  .. Crossing Arms
Аз още малко и се отказвам от Занев, ми затваряй си малко устата като искаш да победиш..  #Cussing out Crossing Arms Tired

# 49
  • Мнения: 9 247
Ще се карате вие,ама той вече се е дал на Йори.Къде се бутате Grinning Ей сега ще усетите някоя психоатака Mr. Green

Бутат продуцентите ooooh!,но не са си направили сметките както трябва,защото Агонцев е истинския фаворит,стратег и Човекът коалиция Joy

# 50
  • Мнения: 1 432
Добре де, нали продуКцентите бутаха Ванчо, сега двама няма ли да са много?
Аз продължавам да смятам, че Ваня е фаворитът на Милошев и Ко. Crossing Arms
Дай пример как точно го бутат продуцентите? Манипулациите в полза на Занев се виждат и с невъоръжено око, щом даже и тия във фейсбук започнаха да се усещат. Единия играе в истинската игра докато другия разчита на врътките на продуцентите.

# 51
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Ауу, тука вече ще се караме за Крум  .. Crossing Arms
 

 smile3516 smile3515  box Sneaky ritnik fight

Дай пример как точно го бутат продуцентите? Манипулациите в полза на Занев се виждат и с невъоръжено око, щом даже и тия във фейсбук започнаха да се усещат. Единия играе в истинската игра докато другия разчита на врътките на продуцентите.
Не казвам, че Занев не го бутат, но например разговорът с ЖенитУ и кроенето на планове и стратегии...да позволят на всички тогава да си говорят с близките.

# 52
  • Мнения: 5 624
Добре , че Йори не пише в темата (уж), че такива психо атаки щеше да вкара, чеее сама щеше да си остане тука.    Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 432
Не казвам, че Занев не го бутат, но например разговорът с ЖенитУ и кроенето на планове и стратегии...да позволят на всички тогава да си говорят с близките.
[/quote]
Е само на него ли дадоха? Надя също ли е фаворитка на Милошев? Дадоха му скайп разговор защото детето му имаше рожден ден, голяма работа. Има време всички ще се изредят. Направо в сърцето ви бръкна на някой този разговор  Tired

# 54
  • Мнения: 292
Не казвам, че Занев не го бутат, но например разговорът с ЖенитУ и кроенето на планове и стратегии...да позволят на всички тогава да си говорят с близките.
Изкара Евгения някакъв абсолютен стратег, който в няколко минути успя да му каже какво да прави до последния ден. Каза му да се съюзи с Агонцеви, но аз лично не вярвам да го направи, точно обратното - при първа възможност от тях ще започне.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 808
Добре , че Йори не пише в темата (уж), че такива психо атаки щеше да вкара, чеее сама щеше да си остане тука.    Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
hahaha
Аз също смятам, че Занев и Ваня малко се "бутат" от продуцентите. Поне такова впечатление остава у зрителя.  Peace

# 56
  • Мнения: 292
Ами какво да кажем за Агонцеви в едно племе спуснати - веднага имат два гласа в своя полза. Спомнете си физиономиите на повечето от Гаруда като се появи госпожата. Това не е ли бутане от продуцентите? Да бяха спуснали Агонцева в Нага за да е по-интересно.  Laughing

# 57
  • Мнения: 100
вие сте се побъпкали по тоя Занев..........какво толкова го обсъждате.....един лилипут ,който се опитват да направят герой Peace

# 58
  • Мнения: 644
Каза му да се съюзи с Агонцеви, но аз лично не вярвам да го направи, точно обратното - при първа възможност от тях ще започне.
Аз подозирам същото. Той ще движи с неговите хора, Бърканичков и Ива. Даже не изключвам някой нов блайндсайд с Агонцеви в ролята на някои вече напуснали люде.

А и дадоха, че със Занев нещо си имат приказка...

# 59
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
 Благодаря за темта.

Общи условия

Активация на акаунт