Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 7 (25.10-31.10)

  • 41 613
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 30
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
Агонцев и Ива денсят и дрън-дрън коалиция,дрън-дрън аз ти вярвам,дрън-дрън трябва да стигнем до финала дрън-дрън ... и Агонцев казва: "Ние сме толкова обединени" Joy
Какъв ще е този прецедент според вас който рекламираха?
Kрум взима личен имунитет Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImbo

# 31
  • Мнения: 292
Надето нещо много бързо скочи на Занев по време на купона, май забрави футболист номер едно Иван Иванов и Марчо.  Joy

# 32
  • Мнения: 1 432
Явно Емо ще спечели един от 105-те лични имунитета които ще раздават другата седмица.

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 007
Явно Емо ще спечели един от 105-те лични имунитета които ще раздават другата седмица.

 Joy

По един за всяка коалиция, за да е спортсменско

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Втората игра ще  е за награда.

# 35
  • Мнения: 292
Ще има две игри, една за имунитет и друга за награда и  бонус, който победи да избере  един да отплава при Йорданка. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 279
Надето нещо много бързо скочи на Занев по време на купона, май забрави футболист номер едно Иван Иванов и Марчо.  Joy
Това ще е новата любовна двойка - Занев и Надето.

# 37
  • Мнения: 1 432
Сега чак стана ясно защо Йори и Дамяна се скараха толкова. Ама се чудя Дамяна защо си позволява тези неща предвид това какво е излизало из интернет за нея...

http://www.sportal.bg/news.php?news=308748
Цитат
- Може би сега е моментът да кажеш нещо на българските момичета, които искаха да бъдат с теб, и на тези, които твърдят, че са били. Нямам представа дали е истина, но поне в медиите имаш доста любовници...
- Всъщност има само една, с която съм бил ина която искам да кажа нещо. Това момиче започна да си прави реклама още когато бях в България. Нейното име е Дамяна Матева. Никога нямаше да кажа нищо за нея, но тя започна да се появява навсякъде и да обяснява какъв съм бил и да наранява семейството и близките ми. А истината е, че тя дойде и каза, че ще прави секс с мен срещу една фланелка с моето име още първия път, когато се видяхме.

- И какво? Правихте ли секс?
- Да, правих секс с това момиче веднъж. Но не го направих никога повече, защото това момиче миришеше много лошо.

- Говориш сериозно?
- Да, истина е. Все едно не си вземаше душ. Когато приключа да играя 90 минути, в които съм тичал колкото мога, тогава аз мириша много по-добре от това момиче, и то след като си вземе душ.
Ewwww. Тази история вони Laughing

# 38
  • Мнения: 292
Надето нещо много бързо скочи на Занев по време на купона, май забрави футболист номер едно Иван Иванов и Марчо.  Joy
Това ще е новата любовна двойка - Занев и Надето.
Въобще няма да се учудя, явно оцелелите жени от Нага, които ругаят лудото Данче са "многооо качествени и морални."

# 39
  • Мнения: 5 624
За МеритУ : Mr. Green Hug (накратко ( е, не толкова накратко , ама.....) за студиото)
Скрит текст:
Даваха скандала м/у Дамяна и Йордана(това , което сме го гледали вече, водещата вика: Това е само ВЕЖЛИВАТА част, ТАКА КАКТО ПОДХОЖДА НА ДВЕ ДАМИ .. Shocked
+ неизлъчвани кадри, слагам тук и това от предната тема:
 Shocked  Йордана ходила с някакъв , който бил по-голям с 30 години. И Дамяна и казала  да си ходи при 60-годишния.. Ама го казала нарочно , за да я изкара извън релси,  да предизвика и Йордана да я удари и да си тръгне..  Shocked Ама Йориту само бутнала Дамитуууу  ...   Mr. Green
И Дамяна казала: Съжалявам , че не ескалира нейната агресия.
Да добавя, че Дамяна и казала да ходи да го д**а ..  Tired

Даваха лисичката Деси  hahaha
Бърканичков: Деси се опитва да си спаси кожуха тука в нашето племе .. Joy

Нага получиха писма от близките си..
Даваха и "пътят" на Занев до Обединението, всички противници, които е победил.
Разбира се даваха играта м/у Крум и Агонцев.
Сравняваха Занев и Крум.. единият все бил под напрежение, а за другия всеки ден бил празник.  hahaha hahaha hahaha
Танц м/у Ива и Агонцев= уговаряне за коалиции..
Накрая даваха и най-добрите приятели - Марчо и Явор, някви моменти от играта Mr. Green

ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ЕПИЗОДИ:
-мисията на Надя и Дамяна..
- "борбата  ще е жестока в първата битка за неприкосновенност"  ( тва с оная вода, дето плюят , в някви съдове  Mr. Green )
- дават Агонцев, Бърканичков и Занев нещо си говорят..
-"формират се нови съюзи" - Занев и Ваня дават.
- "Играчите на Кхмер ще се изправят един с/у друг в битка за индивидуален имунитет и 2гласа."
- дават съвета, Емо има нещо на врата.
-Йориту на о-ва: "тъй като ми е зле , все така да ми е зле"  hahaha ауу ..  направила си няква цигара  hahaha
-в изпитанието за награда Митко ще се скара с някой..
-Занев отново избухва, вика за някой "баси помияра" , после нещо се кара с Ива
-ново прегрупиране в коалициите- Дамито, Надето и Ваньо..
- "най-фрапиращия прецедент в историята на СВ.."

Скрит текст:
така и май Деситу ще си отиде, че не я видях никъде.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 100
Само свестни жени бе. Плюете я Йори,ама май май си най-добре......знае какво прави и го прави бая добре.Вече знам кой ще и е следваща жертва. Joy Joy Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 2 811
Емо и имунитет?!  newsm78

# 42
  • Мнения: 9 279
 newsm78  Най- големия прецедент в историята на Сървайвър може да е повторение на играта с въжетата и Агонцев+Крум отново да се оплетат.

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 800
За МеритУ : Mr. Green Hug (накратко ( е, не толкова накратко , ама.....) за студиото)
Скрит текст:
Даваха скандала м/у Дамяна и Йордана(това , което сме го гледали вече, водещата вика: Това е само ВЕЖЛИВАТА част, ТАКА КАКТО ПОДХОЖДА НА ДВЕ ДАМИ .. Shocked
+ неизлъчвани кадри, слагам тук и това от предната тема:
 Shocked  Йордана ходила с някакъв , който бил по-голям с 30 години. И Дамяна и казала  да си ходи при 60-годишния.. Ама го казала нарочно , за да я изкара извън релси,  да предизвика и Йордана да я удари и да си тръгне..  Shocked Ама Йориту само бутнала Дамитуууу  ...   Mr. Green
И Дамяна казала: Съжалявам , че не ескалира нейната агресия.
Да добавя, че Дамяна и казала да ходи да го д**а ..  Tired

Даваха лисичката Деси  hahaha
Бърканичков: Деси се опитва да си спаси кожуха тука в нашето племе .. Joy

Нага получиха писма от близките си..
Даваха и "пътят" на Занев до Обединението, всички противници, които е победил.
Разбира се даваха играта м/у Крум и Агонцев.
Сравняваха Занев и Крум.. единият все бил под напрежение, а за другия всеки ден бил празник.  hahaha hahaha hahaha
Танц м/у Ива и Агонцев= уговаряне за коалиции..
Накрая даваха и най-добрите приятели - Марчо и Явор, някви моменти от играта Mr. Green

ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ЕПИЗОДИ:
-мисията на Надя и Дамяна..
- "борбата  ще е жестока в първата битка за неприкосновенност"  ( тва с оная вода, дето плюят , в някви съдове  Mr. Green )
- дават Агонцев, Бърканичков и Занев нещо си говорят..
-"формират се нови съюзи" - Занев и Ваня дават.
- "Играчите на Кхмер ще се изправят един с/у друг в битка за индивидуален имунитет и 2гласа."
- дават съвета, Емо има нещо на врата.
-Йориту на о-ва: "тъй като ми е зле , все така да ми е зле"  hahaha ауу ..  направила си няква цигара  hahaha
-в изпитанието за награда Митко ще се скара с някой..
-Занев отново избухва, вика за някой "баси помияра" , после нещо се кара с Ива
-ново прегрупиране в коалициите- Дамито, Надето и Ваньо..
- "най-фрапиращия прецедент в историята на СВ.."

Скрит текст:
така и май Деситу ще си отиде, че не я видях никъде.  Mr. Green
Фенка съм ти, нали знаеш?
 newsm51 newsm51 newsm51
Е, не колкото на Крумчо.... Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 1 365
Явно Емо ще спечели един от 105-те лични имунитета които ще раздават другата седмица.

 Joy

По един за всяка коалиция, за да е спортсменско

Втората игра може  да е втори тото шанс  за Занев Joy

Общи условия

Активация на акаунт