Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 7 (25.10-31.10)

  • 41 617
  • 1 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 624
За да не е гол запис-какво е направила Дамяна, че я сравнявате с Йорданка?
От момента, в който видяхме гърба на Марчо взе да бълва змии и гущери. И Йори не е обиждала толкова колкото тя.
Зачекнала Йори "Да си ходи при 60 годишния тъпкач".
МАЙ беше да ходи да му го д**а.....  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 432
Защо не направят паметници на Марчо и Явор ooooh!. Вместо да видим някоя интересна неизлъчвана сцена или стратегия гледаме едно и също 10 пъти Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 624
ОФ ЗАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Абе тия луди ли са, колко състезания за личен имунитет??  Shocked Shocked Shocked
Емо май беше единия с нещо на врата.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 9 279
Ще има ли залози Заньо на кой час ще избухне,а?

# 19
  • Мнения: 1 432

ОФ ЗАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Абе тия луди ли са, колко състезания за личен имунитет??  Shocked Shocked Shocked
Явно изпитанието ще е за два гласа и личен имунитет едновременно newsm78 Остава съвета да не е следващия епизод, а във вторник и преди него пак да играят за имунитет Laughing

# 20
  • Мнения: 105
 Ако правилно съм разбрала другата седмица ще има една игра за личен имунитет и една за имунитет и 2 гласа ?! Какви са тея щуротии дето измислят нашите продуценти незнам.
 Много интересно студио днес ... Данка имала гадже на годините на дядо си  Joy Тоя човек не е в ред, на стари години да си създава подобен стрес.

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Занев да не би да съжалява, че не е на своето островче newsm78

# 22
  • Мнения: 1 432
Какъв ще е този прецедент според вас който рекламираха?

# 23
  • Мнения: 5 624
Казват игра за неприкосновеност- с водата и ония епруветки ли и аз не знам..  Rolling Eyes
После игра за два гласа и ЛИЧЕН ИМУНИТЕТ (отново)..ем дайте на всички по един имунитет още малко  ....  Tired Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 944
Ще има ли залози Заньо на кой час ще избухне,а?


Нее, след първото изпитание на Кхмер вече се бяха захапали с Ива  Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 644
Сега чак стана ясно защо Йори и Дамяна се скараха толкова. Ама се чудя Дамяна защо си позволява тези неща предвид това какво е излизало из интернет за нея...

http://www.sportal.bg/news.php?news=308748
Цитат
- Може би сега е моментът да кажеш нещо на българските момичета, които искаха да бъдат с теб, и на тези, които твърдят, че са били. Нямам представа дали е истина, но поне в медиите имаш доста любовници...
- Всъщност има само една, с която съм бил ина която искам да кажа нещо. Това момиче започна да си прави реклама още когато бях в България. Нейното име е Дамяна Матева. Никога нямаше да кажа нищо за нея, но тя започна да се появява навсякъде и да обяснява какъв съм бил и да наранява семейството и близките ми. А истината е, че тя дойде и каза, че ще прави секс с мен срещу една фланелка с моето име още първия път, когато се видяхме.

- И какво? Правихте ли секс?
- Да, правих секс с това момиче веднъж. Но не го направих никога повече, защото това момиче миришеше много лошо.

- Говориш сериозно?
- Да, истина е. Все едно не си вземаше душ. Когато приключа да играя 90 минути, в които съм тичал колкото мога, тогава аз мириша много по-добре от това момиче, и то след като си вземе душ.

# 26
  • Мнения: 9 279
Какъв ще е този прецедент според вас който рекламираха?
Kрум взима личен имунитет Mr. Green

# 27
  • Мнения: 292
Интересно беше това около врата на Емо по време на племенния съвет дали не е спечелил имунитет? От анонса, който гледахме Занев засега снове между Агонцев и Ваня, а Ваня води разговори с Надя и Дамяна за коалиция.  newsm78

# 28
  • Мнения: 5 624
Казваха , че се зараждат нови коалиции и в същото време дават Занев и Ваня.

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Това с два имунитета е пълна глупост. За два гласа бих преглътнала една допълнителна игра, но за друга огърлица - не

Общи условия

Активация на акаунт