Днес по обяд четох, че хората ходят между 6-8 пъти на ден до тоалетна, аз в 13ч започнах да броя колко пъти ще ида до сега... 100% са над 15 ... не знам вече какво да правя... Пия вода нормално, не се наливам, не ми щипе, нямам проблеми с бъбреците. Най-тъпото е , че не винаги когато уж ми се доходи пускам нещо, понякога сякаш просто изпитвам нужда да седна на цукалото , колкото и смешно да звучи Още по неприятно е , че вечер като си легна не мога да заспа, докато поне 3-4 пъти не ида до тоалетната само ей така да си поседя ... МОЛЯ ВИ помогнете!! Някой ако знае какво да ме посъветва какво да правя
п.п В чужбина съм от 3 месеца и нямам все още осигуровки и не мога да ида на лекар, а в България преди години бях питала личната, пускахме урина всичко беше 6
Като се замисля майика ми е същата като се прибира от работа хвърля всичко в коридора и бяга в тоалетната, но аз я чувам тя пишка сигурно 30 секунди без да спре, а при мен не е така