KARADAYI с Кенан и Бергюзар - сериалът и новините извън него - Тема 23

  • 17 596
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 15 391
Предполалагам, че разговаря с онзи нейния приятел дето я следи навсякъде. Онзи жабок в килията на свиждане,  Naughty не ми се вярва.

# 481
  • Мнения: 5 717
Добро утро  Hug

ФРАГМАН 2  


Белгин: Да не  си посмял! Няма да си отваряш устата! Само посмей да го направиш! Аз ще изляза оттук. По един или друг начин ще изляза. Но ти ако влезеш,  ще копнееш по светлината години наред.

Фериде: Татко, искам да ви кажа нещо. Решението ми е твърдо.


Макар че в турския не може да се разбере на мъж или жена говори Белгината, аз реших, че е на мъж. Жена може да е само Ферито, но не ми се вярва да й съска така на нея.

varna_2   bouquet
Ако Белгин говори на Махир, значи го прикрива по някакъв начин и той
трябва да се чувства задължен към нея  newsm78 newsm78, което хич
не ми харесва. Grinning

# 482
  • Мнения: 23 404
Добро утро  Hug

ФРАГМАН 2  


Белгин: Да не  си посмял! Няма да си отваряш устата! Само посмей да го направиш! Аз ще изляза оттук. По един или друг начин ще изляза. Но ти ако влезеш,  ще копнееш по светлината години наред.

Фериде: Татко, искам да ви кажа нещо. Решението ми е твърдо.


Макар че в турския не може да се разбере на мъж или жена говори Белгината, аз реших, че е на мъж. Жена може да е само Ферито, но не ми се вярва да й съска така на нея.

varna_2   bouquet
Ако Белгин говори на Махир, значи го прикрива по някакъв начин и той
трябва да се чувства задължен към нея  newsm78 newsm78, което хич
не ми харесва. Grinning

Ох, недей така. Първия път му се отблагодари с целувка. За втория не смея да мисля.  Laughing

# 483
  • Мнения: 23 404
Халит и Алито се гледат, докато мама работи.

Тук са в офиса на агентката им.



# 484
  • Мнения: 15 391
Лелееее, сладурко чак се и подрежда за снимка.  Grinning  Hug

# 485
  • Мнения: 15 391
Хулиганът, Е 83, фрагман 2 с бг суб



Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 09:21 от g_georgieva08

# 486
  • Мнения: 5 717
Халит и Алито се гледат, докато мама работи.

Тук са в офиса на агентката им.




Колко ли е щастлив Халит, че прекарва повече време с Али.
Докато той снимаше ВВ Берги беше с Али, сега си размениха "ролите" Grinning

# 487
  • Мнения: 5 717
g_georgieva08  newsm51

# 488
  • Мнения: 23 404
Халит и Алито се гледат, докато мама работи.

Тук са в офиса на агентката им.




Колко ли е щастлив Халит, че прекарва повече време с Али.
Докато той снимаше ВВ Берги беше с Али, сега си размениха "ролите" Grinning

Това е златно време за него. Разполага с времето си, от време на време по някой ангажимент. От това по-хубаво няма.

# 489
  • Мнения: 23 404


Чудя се Белгината защо е в ареста. Мислех си, както Катето беше написала, че Махир ще го разпитват за стрелбата в салона й. Но тя там е потърпевша, няма основание да я вкарват на топло. Нещо друго се е случило сигурно.

# 490
# 491
  • Мнения: 23 404

Берг и Кенан в ресторанта след наградите снощи


# 492
  • София
  • Мнения: 744
Добро утро.........и отново благодарности за превода и субтитрите.За трея мисля,че Белгин със сигурност не говори с Фери,не вярвам да продължава да се унижава,като се занимава с тази жена,освен,ако работата и не го изисква,но в такъв случей разговора им щеше да е в съда,не зад решетките,те са различна категория жени и ако Фериде,започне да се занимава с нея,мисля че ще се изгуби като личност.

# 493
  • София
  • Мнения: 744
Ще и измислят на бързо една история на Белгин,за да я арестуват,само дано не е свързано,пак с Махир.Аз сцената в която е спасява не сам я гледала още,там какво се случи,да не е,нещо свързано с това?

# 494

Общи условия

Активация на акаунт