Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 22

  • 17 880
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 064
Сюрприза на Маджит сигурно ще е , че е записал дата за сватбата  Laughing

# 46
  • Мнения: 15 884
Сюрприза на Маджит сигурно ще е , че е записал дата за сватбата  Laughing
bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop аминннн Party
Еве Hug

# 47
  • Мнения: 10 486
 Имаме фрагман newsm44 newsm44 newsm44

Ми тя Пеликанката от 3 серии само ги гледа и клепа на фандаци, време е да избухне  ooooh!
ще избухне тя Laughing вълкът козината си мени,ма нрава не Laughing та и тя така Laughing

Сюрприза на Маджит сигурно ще е , че е записал дата за сватбата  Laughing
не мисля Peace друго ще да е Laughing и той чака разрешението на Чепика Mr. Green

Хапчо Hug Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 5 591
 Mr. Green Heart Eyes Евде на Пеликана чок гюзел рокличката.
Heart Eyes


Ева   bouquet  за фрагмана. Ашк  изненада . newsm44



# 49
  • Мнения: 22 064
Лава, лека  Hug

Васе, когато Маджит казва по телефона на Нериман, че има сюрприз, е застанал пред сградата, където стават записванията или каквото се прави там  Thinking

# 50
  • Мнения: 15
Здравейте на всичкииии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugНова съм в темата и гледам ФХ с огромно удоволствие.Извинявайте.че питам,но реших малко да се върна към старите ленти и да ви попитам в кой епизод Фахрие казваше маджит . защото гледам,че в началото на темата има такова гифтче  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 15 884
Здравейте на всичкииии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugНова съм в темата и гледам ФХ с огромно удоволствие.Извинявайте.че питам,но реших малко да се върна към старите ленти и да ви попитам в кой епизод Фахрие казваше маджит . защото гледам,че в началото на темата има такова гифтче  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
welcome Hug Hug Hug Добре дошла  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не помня коя серия е, но е преди 20-та ако не се лъжа newsm78

Лава, лека Hug

Хап4о Hug Сара Hug

# 52
  • Мнения: 10 486
Лава, лека  Hug

Васе, когато Маджит казва по телефона на Нериман, че има сюрприз, е застанал пред сградата, където стават записванията или каквото се прави там  Thinking
и аз виждам,че е застанал там,но си мисля,че това ше е някаква заблуда за нас Laughing

Лава,лека Hug

# 53
  • Мнения: 15
Здравейте на всичкииии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugНова съм в темата и гледам ФХ с огромно удоволствие.Извинявайте.че питам,но реших малко да се върна към старите ленти и да ви попитам в кой епизод Фахрие казваше маджит . защото гледам,че в началото на темата има такова гифтче  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
welcome Hug Hug Hug Добре дошла  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не помня коя серия е, но е преди 20-та ако не се лъжа newsm78

Лава, лека Hug






Хап4о Hug Сара Hug
 

A какво става нещо чета,че в сериали в българия пишат,че продуцентите мислели за финал на сезона  #2gunfire #2gunfire #2gunfire истина ли е


# 54
  • Мнения: 15 884
Опровергаха го Naughty Ще си го дават, но му смениха деня. До сега беше в събота, а от тази седмица ще е в неделя Peace

# 55
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Той дадоха как свършва на среща  с Фазомера, може да им е дал разрешението си и затова да е записал
дата и така да я изненада  Peace

# 56
  • Мнения: 15
Опровергаха го Naughty Ще си го дават, но му смениха деня. До сега беше в събота, а от тази седмица ще е в неделя Peace
Благодаря ти много  Hug Hug Hug Ще се опитам да съм редовна в темата,понеже съм и на училище и няма да имам чак толкова време,но ще се опитам да съм редовна и да си обсъждаме сериала.Много ще се радвам да си станем близки и да си обсъждаме сериала всички  Hug Hug

# 57
  • Мнения: 10 486
Той дадоха как свършва на среща  с Фазомера, може да им е дал разрешението си и затова да е записал
дата и така да я изненада  Peace
Ирка,мислиш ли,че този пуяк-Фазомера се е предал толкоз скоро Laughing аз ,не Peace

# 58
  • Мнения: 15 884
Той дадоха как свършва на среща  с Фазомера, може да им е дал разрешението си и затова да е записал
дата и така да я изненада  Peace
абе незнам какво разрешение им е дал, ама те май живеят заедно newsm78 А, 4епика ако се е примирил с избраника на щерка му, щеше си я земе пак в къщи Thinking

# 59
  • Мнения: 15 884
Опровергаха го Naughty Ще си го дават, но му смениха деня. До сега беше в събота, а от тази седмица ще е в неделя Peace
Благодаря ти много  Hug Hug Hug Ще се опитам да съм редовна в темата,понеже съм и на училище и няма да имам чак толкова време,но ще се опитам да съм редовна и да си обсъждаме сериала.Много ще се радвам да си станем близки и да си обсъждаме сериала всички  Hug Hug
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт