Разклатен брак

  • 33 700
  • 513
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 262

Напротив, обожавам ги.


Ето това е истинският мъж стрелец. Вече съм сигурна, че изневяра от твоя страна е причината жена ти да те изрита.

Не може да ме изрита, фирмена собственост Simple Smile
Аз се изнесох
Не, не е изневяра, свободата

Е да де, това имах в предвид Mr. Green

# 466
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Голяма излагация пада  Rolling Eyes
все повече подобни на  Scooba  'мъже'  пишат тук  Rolling Eyes




Ето това е истинският мъж стрелец. Вече съм сигурна, че изневяра от твоя страна е причината жена ти да те изрита.
....ами тя куха лейка предполагам , сигурно и се влачи като с@поль кога му угодно  Mr. Green
Зодиите нямат нищо общо , кагато си бъгнат  Sunglasses





# 467
  • Мнения: X
Desss, доста си набрала на мъжете Simple Smile Карай я по-спокойно и весело ве жена Simple Smile
Живота за мъжа не свършва с развода и мнението на бившата а тепърва започва, наново...
Особено за Стрелеца Simple Smile

# 468
  • Мнения: 14 172
Аз се изнесох
Не, не е изневяра, свободата

Така ли му викат сега?

# 469
  • Мнения: 14 172
....ами тя куха лейка предполагам , сигурно и се влачи като с@поль кога му угодно  Mr. Green
Зодиите нямат нищо общо , кагато си бъгнат  Sunglasses

От начина по който се изказва за жените, съм сигурна, че той носи рогата. Още не е преживял болката и обидата.

# 470
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тамън съм си с мъжете  Grinning
просто не съм 'добричка' женичка  Mr. Green вредно е , мъжете бързо се развалят  Wink

п.п. ади аз ще се сОпра , хормоните ми бушуват Wink
ама той с какво ще ше оправдае.

# 471
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Живота за мъжа не свършва с развода и мнението на бившата а тепърва започва, наново...


 To пък да не мислиш, че за жените свършва.  Joy Joy Страдат и рИвът за изнеслия се търтей. В голяма заблуда си. То зависи от жената/мъжа.
 За мен живота започна след развода. На бившия си пожелавам само хубави неща, не тая лоши чувства към него, само лоши спомени. И съм сигурна, че двамата по отделно сме много по-щастливи. А такива като теб цял живот си кютат сами, защото се мислят за безгрешни и неповторими.  Peace

# 472
  • Мнения: X

Живота за мъжа не свършва с развода и мнението на бившата а тепърва започва, наново...


 To пък да не мислиш, че за жените свършва.  Joy Joy Страдат и рИвът за изнеслия се търтей. В голяма заблуда си. То зависи от жената/мъжа.
 За мен живота започна след развода. На бившия си пожелавам само хубави неща, не тая лоши чувства към него, само лоши спомени. И съм сигурна, че двамата по отделно сме много по-щастливи. А такива като теб цял живот си кютат сами, защото се мислят за безгрешни и неповторими.  Peace

Аз също не я мразя и й желая щастие. Сега се разбирам по-добре с нея.
Самотата/обвързването е въпрос на личен избор

Щастие на всички дами :*

# 473
  • SF
  • Мнения: 21 564
Самотата не е.

# 474
  • Мнения: 3 993
10 години изневерявал, зарязал жена си, а тръгнал да дава съвети за успешно семейство. Наистина ли?

 Laughing Laughing Laughing

# 475
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 Не е, но ако си го повтаря може и да си повярва.  Peace

# 476
  • Мнения: 2 710
Scooba - респект към теб и твоя начин на живот, изглеждаш щастлив с него. Аз обаче ако съм искал да стоя ерген, то хич е нямало да се женя.
Вярно, докато си млад си е хубаво да си ерген. Без да се съобразяваш с никой и без да обясняваш кога, къде, с кого - хващаш лятото за морето, зимата на ски, уикендите кога на рибка, кога по дискотеките да хванеш някое ново гадже... Добре ама след някоя година ставаме на 40, наборите всичките женени, родителите ни ще се загубят - ние тепърва ергени ли да ставаме? Семейството ми и децата са ми вече на първо място приоритети.
Така че неща, които като ерген не бих търпял, сега се налага да ги търпя заради децата си. Предполагам и жена ми търпи нещата, които в мен не ѝ харесват, важното е да се съобразяваме един с друг и да живеем в разбирателство колкото може.

# 477
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
chris78 Peace

# 478
  • Мнения: 3 993
Страхотно мнение, Крис!

# 479
  • Мнения: 1 262
chris78   love001 (виртуално)
Браво!

Общи условия

Активация на акаунт