Разклатен брак

  • 33 668
  • 513
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 14 151
Scooba - респект към теб и твоя начин на живот, изглеждаш щастлив с него. Аз обаче ако съм искал да стоя ерген, то хич е нямало да се женя.
Вярно, докато си млад си е хубаво да си ерген. Без да се съобразяваш с никой и без да обясняваш кога, къде, с кого - хващаш лятото за морето, зимата на ски, уикендите кога на рибка, кога по дискотеките да хванеш някое ново гадже... Добре ама след някоя година ставаме на 40, наборите всичките женени, родителите ни ще се загубят - ние тепърва ергени ли да ставаме? Семейството ми и децата са ми вече на първо място приоритети.
Така че неща, които като ерген не бих търпял, сега се налага да ги търпя заради децата си. Предполагам и жена ми търпи нещата, които в мен не ѝ харесват, важното е да се съобразяваме един с друг и да живеем в разбирателство колкото може.

Абе стана ми ти симпатичен по някакъв начин и е имало защо.  bouquet

# 481
  • Мнения: 37
Нали беше сметкаджия с шкембе  Thinking

# 482
  • Мнения: 1 262
Нали беше сметкаджия с шкембе  Thinking

Даааа, ама разумен и обичащ семейството си  Grinning

# 483
  • Мнения: 1 262
И на мен трябва да ми се налее малко разум.
Защо нещата трябва да са толкова сложни, по дяволите?!

# 484
  • Мнения: 662
Scooba ти да не си Митьо Пищова скрит зад това благозвучно наименование?Като те чета,точно него си представям.Дебел чичка,дето видял някой лев и се чуди как да се направи на интересен.20 год.момичета и т.н.Ти ако си на повече от 35 и вече си връщан веднъж,тя тая 20год,какво ще дири при теб?Пари разбира се,ама те такива като теб са и сметкаджии,така ,че пак няма да ти се получи.Качи малко възрастовата граница.Дай обява търся жена-дан пий,дан пуши,дан харчи и да носи на бой.Ако някоя се обади,това е твоя човек

# 485
  • Мнения: 272
Реших да пиша, защото авторът ми се вижда много свестен и дано да прочете това.

Аз съм жена с прекрасна професия и динамични ангажименти, с много командировки в чужбина и контакти предимно с мъже. Винаги съм се радвала на внимание и успехи.
След първото дете, което кърмих две години, не знаех на кой свят съм. Много напълнях, лекувах безброй инфекции и проблеми от раждането, пътувах по света с електрическата помпа за кърма, детето беше ревящо и не бях спала нормално три години. Сексът беше абсолютен мираж. Положението вкъщи драматично. Постепенно интересът към мъжете ми се върна, когато детето стана на 4 г. Поотслабнах, почнах да излизам и т.н. Мъжът ми не го понасях. В този период срещнах един познат случайно и в продължение на два месеца правих най- страхотния секс през живота си. Казах на мъжа ми, че се разделяме след като се върнем от морето, което бях предплатила още в началото на годината. Мъжът ми направи наистина чудеса от храброст и на почивката чувствата и сексът се възродиха. Върнах се бременна.
Кърмих малката 3 години. От втората бременност имам сериозни здравословни проблеми и историята се повтаря. Връщането ми към живота стана преди един месец отново благодарение на друг човек. Опитвам се в момента да запаля отново мъжа ми благодарение на стария опит и вибраторът ми, но засега не се получава.
Изводът е, че кърменето намалява всякакво желание и трябват няколко месеца след това, за да се нормализират хормоните. Трябва много нежност и нестандартен подход, за да запалиш жена си. Сигурна съм, че в момента адски я дразниш. Затова прояви сериозно въображение как да и привлечеш вниманието към себе си първо, а след това и за секс. Но явно сексът ще почака докато кърми. Дотогава я глези! Дано успеете.

# 486
  • Мнения: 3 967
Съжалявам, но не мога да се съглася с последното мнение. Сексът е в главата и кърменето изобщо не пречи.

# 487
  • Мнения: 2 809
Съжалявам, но не мога да се съглася с последното мнение. Сексът е в главата и кърменето изобщо не пречи.
А защо е нужно да се съгласявате-това е друга гледна точка, че не е Вашата, не я прави по-малко истинна.

# 488
  • Мнения: 3 967
Защото според мен е чиста проба оправдание.

# 489
  • Мнения: 46 573
Никакво значения няма какво мислим ние или тя, важно е само дали мъжът й ще се върже.
Какви ли не оправдания съществуват под небето Simple Smile

# 490
  • Мнения: 272
Аз нямах цикъл докато кърмех, ако това има значение.
Ето малко информация. Всичко това важеше при мен. Просто дадох различна гледна точка. Приемете, че това е реално при някой, дори години наред.

http://www.estestveni-idei.com/prod/blog/breastfeeding-and-sex/

# 491
  • Мнения: 10 998
не е по темата, ама като ви чета и се радвам, че не съм  кърмила нито първото, нито второто дете, а преди така страдах заради това кърмене, чувствах се половин майка.

# 492
  • Мнения: 1 262
Почти не съм кърмила, но откакто родих малкия, сексуалното ми желание почти умря. Причината не е физическа, а психическа според мен. Все повече се хващам, че други мъже ме привличат, а моят не.

# 493
  • Мнения: 10 998
Екзит не ти е умряло сексуалното желание, само си пренасочила обекта, което е съвсем различно.

# 494
  • София
  • Мнения: 17 342
margarithen, ти вярно ли се опита да оправдаеш изневерите си с кърменето  Shocked ooooh!
Е те само такова оправдание не бях чувала, честно  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт