Номинации - проучване

  • 47 337
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: X
Антигона, споко! Надникни в миналогодишните номинации да видиш мен на кво ме направиха. Mr. Green И аз се връзвах тогава, но сега вече мисля за душевния си комфорт.  Grinning

Не се прави на репресирана сега, не са те правили на нищо, и аз бях в кюпа.  Mr. Green Само някои се сърдеха, че пуснахме една номинация, и бяха прави де, защото беше грозна. Но организацията нямаше нищо общо с това фиаско.

Извинете, но явно добре сте се научили от нашенските политици да наричате критиката правокация.
Акаша, това не беше към теб.

# 916
  • Мнения: 16 508
Колко голям да е авторитета и от кого да е признат, да знам къде да те насоча:))) Шегувам се:)

# 917
  • Мнения: 200
Колко голям да е авторитета и от кого да е признат, да знам къде да те насоча:))) Шегувам се:)

Да, ориентирай ме, моля. Търсим дама с пиетет към мъжката красота, с болезнено чувство за почтеност и честност.

# 918
  • Мнения: 4 892
Провокация е, щот виж, че се провокират.  Mr. Green

Сийо, не щат кебапчета, дай нещо друго  Mr. Green

# 919
  • Мнения: 4 892
Колко голям да е авторитета и от кого да е признат, да знам къде да те насоча:))) Шегувам се:)

Да, ориентирай ме, моля. Търсим дама с пиетет към мъжката красота, с болезнено чувство за почтеност и честност.

Ох, описа мен, омекнаха ми капачките.

# 920
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Чек, обвиняваха ме и че пуснах набързо, без обсъждане категориите.  Grinning Иначе се недоволства, пък, че става отегчително... Абе... Нали! Laughing

# 921
  • Мнения: 200
Колко голям да е авторитета и от кого да е признат, да знам къде да те насоча:))) Шегувам се:)

Да, ориентирай ме, моля. Търсим дама с пиетет към мъжката красота, с болезнено чувство за почтеност и честност.

Ох, описа мен, омекнаха ми капачките.

Значи имаме да си говорим. На четири очи.

# 922
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Повече от видно е, че тази година организацията по номинациите е пълна профанщина. А броячките или ангажираните с това са сбрани от кол и въже с изключение на една- две светнати по въпроса.

След Какините , кебапчета, десерт близалка, има за всяка не се блъскайте.  Grinning

Скрит текст:

# 923
  • Мнения: 4 892
Изчервих се и под езика, Хлапе, но то е защото отдавна не ми се е случвало нещо толкова вълнуващо. Но пък съм желозо, бързо връщам самообладанието. Давай.

# 924
  • Мнения: 6 604
Къде е темата за гласуване за Огледалото?
Благодаря предварително.

# 925
  • Мнения: 30 502
Сийо, не щат кебапчета, дай нещо друго  Mr. Green

Ако се препекат повече, ще станат и за друго. Че и на дължина са добре - ще задоволят и най-голямата лакомия...  Whistling

# 926
  • Мнения: 16 508
Повече от видно е, че тази година организацията по номинациите е пълна профанщина. А броячките или ангажираните с това са сбрани от кол и въже с изключение на една- две светнати по въпроса.

След Какините , кебапчета, десерт близалка, има за всяка не се блъскайте.  Grinning

Скрит текст:


Е, Мадам, много са ти маненки близалките, за толкова уста не отварям Mr. Green Който разправя, че размера е без значение лъже:))) Како, дълги, ама тънки  Crossing Arms
Хвана ме съботна лигня:)

# 927
  • Мнения: 4 115
 То хубаво, категория за форумски красавци, но аз не съм виждала нито един. Потребителките поне се пускаме в теми за мерки и теглилки, коси, грим, вежди, но от мъжете освен един полугол Аржан в снега (приятна гледка)- друг показвал ли се е Rolling Eyes

# 928
  • Мнения: 16 508
Сега чакаме Хлапето, в цял ръст и в анфас:)

# 929
  • Мнения: X
Колко голям да е авторитета и от кого да е признат, да знам къде да те насоча:))) Шегувам се:)

Да, ориентирай ме, моля. Търсим дама с пиетет към мъжката красота, с болезнено чувство за почтеност и честност.
Само моля ви се този път без да се правите на срамежилви девойки и да ни пускате кой дъртия пръст на левия си крак, кой циферблата на часовника си.

Много ме разсмяхте този следобед. Нино с форумската Ебола, Сия с кебапчета на метър  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт