Номинации - проучване

  • 42 540
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 29 059

Добре, ти къде беше когато една седмица тук номинирахме и обсъждахме категории?!?!?!? Лиляна се пуска себе си, защото ние, ДРУГИТЕ сме я номинирали. Не си ги измисля сама.
В семейни отношения решавах дали ще простя изневяра  Mr. Green
И все пак съм на мнение, че темата трябваше да се направи от друг човек , който няма пряка номинация в темите.миналата година , кой я прави newsm78


Коя тема да се прави от друг? Тази ли?

# 1 261
  • Мнения: 396

Добре, ти къде беше когато една седмица тук номинирахме и обсъждахме категории?!?!?!? Лиляна се пуска себе си, защото ние, ДРУГИТЕ сме я номинирали. Не си ги измисля сама.
В семейни отношения решавах дали ще простя изневяра  Mr. Green
И все пак съм на мнение, че темата трябваше да се направи от друг човек , който няма пряка номинация в темите.миналата година , кой я прави newsm78


Коя тема да се прави от друг? Тази ли?

Другите , в които ще се гласува

# 1 262
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво значение има кой прави темата? Номинациите са публични и всеки може да провери защо тези, които съм сложила за гласуване, са там.
Серията ти продължава. Претендент за малините си, Асгарди.

# 1 263
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Общата я пуска Акаша, броихме аз, Чек и Обич синеока май.

# 1 264
  • София
  • Мнения: 29 059
Какво значение има кой пуска самата тема с гласуването?

# 1 265
  • Мнения: X
Общата я пуска Акаша, броихме аз, Чек и Обич синеока май.

А самите номинации бяха копирани от по-миналогодишната без много-много коментари. Едно нещо като работи защо трябва да се разваля? Тази година забъркаха манджа с грозде.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746139.30;topicrefid=20

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746156.0

# 1 266
  • Мнения: 19 323
В темата за номинации никой не беше се самопредложил за нещо. Затова попитах за подобна възможност.
Щях да се кандидатирам за хубавица. Simple Smile

Мда, и аз точно към тази категория се бях насочила да се самономинирам, но за съжаление съм изпуснала сроковете.

# 1 267
  • Мнения: 396
Какво значение има кой пуска самата тема с гласуването?
все едно да си жури на Х фактор и същевременно да участваш и на сцената


 Check Please съгласна  Peace

# 1 268
  • Мнения: 2 052
Нищо не съм броила, даже не успях да номинирам този път  Simple Smile

Общата я пуска Акаша, броихме аз, Чек и Обич синеока май.


От няколко години съм тук, все миналогодишните номинации били по-така. И аз не мисля, че сътворихме шедьовър за поколенията, но няма да скоча да обвинявам никого за резултат, към който и аз не съм успяла да допринеса нещо по-стойностно от няколко закачки с явно омръзнали бг-ленти. Така че просто приемам, че понякога има моменти на  вдъхновение и се получават тези коронясвания, някой път минават по-неутрално на вкус. Човекът, натиснал бутона "нова тема" обаче не може да бъде еднолично отговорен за това какво ще се случи 80 страници 10-12 свързани теми по-късно.  Peace



# 1 269
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво значение има кой пуска самата тема с гласуването?
все едно да си жури на Х фактор и същевременно да участваш и на сцената
...
Не е все едно, защото журито определя кой да отпадне някъде, а тук, кои да са включените опции ги определиха номиниращите, аз само ги преброих и оформих в тема.

# 1 270
  • София
  • Мнения: 29 059
Какво значение има кой пуска самата тема с гласуването?
все едно да си жури на Х фактор и същевременно да участваш и на сцената


Скрит текст:
Check Please съгласна  Peace

Пусналият темата няма как да влияе на гласуването, освен с коментари, което важи и за всички останали потребители. Прочети как става, пък после критикувай, а не обратното.

# 1 271
  • Мнения: X

От няколко години съм тук, все миналогодишните номинации били по-така.

Както се вижда от горните линкове, миналата година се копираха номинациите от предишната година. Никой не тръгна да открива топлата вода и то без да има реотан.

# 1 272
  • Мнения: 19 323
Какво значение има кой пуска самата тема с гласуването?
все едно да си жури на Х фактор и същевременно да участваш и на сцената


 Check Please съгласна  Peace

Оф, глупости. То тия, дето пускат темите, дефакто само систематизират и преброяват вече дадените номинации от разни потребители. Писарушки един вид. Друг е еъпросът, че постоянното врене из всички възможни теми помага за популяризацията и в този смисъл накланя везните - като видиш петима номинирани, от които познаваш и си чел само двама, защото другите трима пишат в конкретни раздели, които ти не четеш, за кого ще гласуваш?

# 1 273
  • Мнения: 396
Да аз само Андарел знам и другите къде се подвизават не съм засичала
Бе аз знам ,че този , който е направил темата няма как да я промени или да направи нещо в своя защита  ooooh! да не съм расла в гората .ама ми е много тъпо като видя , че същия човек , който я е правил участва в номинациите.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 12:40 от OLaff

# 1 274
  • Мнения: 2 052

От няколко години съм тук, все миналогодишните номинации били по-така.

Както се вижда от горните линкове, миналата година се копираха номинациите от предишната година. Никой не тръгна да открива топлата вода и то без да има реотан.

А, що, редовно се минава пред етапа на брейнсторминг, даже това не ни е първият опит за филмови/литературни кагегории  Grinning Просто тази година пропуснахме последния етап - споменатото копиране на миналогодишните.  Simple Smile

Аз ако бях тръгнала да заимствам, щях да взема някои от наааай-най-първите издания на номинациите, нещо отдавна забравено, да видим приложимо ли е след двуцифрен брой години, примерно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт