Отговори
  • Мнения: 3
Скъпи майки, родители,
Предстои ми да запиша първокласник в 20 училище "Тодор Минков" и бих искала да отворя темата за преподавателите които ще поемат първи клас. Чула съм прекрасни отзиви за една госпожа, но ще ги споделя с Вас след като започна дискусията.

# 1
  • Мнения: 2
ето тук има доста мнения по темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776091.0

# 2
  • Мнения: 3

Това е стара тема, но благодаря. Аз бих искала да възобновя темата за новата учебна година която предстои. Не ми е нужно изказване на родители от минали години.Все пак е важно да се знае кои учители поемат следващият випуск и най-вече да обсъдим всички отзивите за тях. А иначе теми всякакви и разностранни, както е казал....... "разни хора, разни идеали.."

# 3
  • Мнения: 2
Цитат
Това е стара тема, но благодаря. Аз бих искала да възобновя темата за новата учебна година която предстои. Не ми е нужно изказване на родители от минали години.Все пак е важно да се знае кои учители поемат следващият випуск и най-вече да обсъдим всички отзивите за тях. А иначе теми всякакви и разностранни, както е казал....... "разни хора, разни идеали.."

извинявам се права си, сега погледнах, нека някой компетентен по темата да отговори Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 816
Имам приятелка която ходи на стаж там и се изказа особено ласкаво за една от госпожите/като методи на преподаване и подход към децата/но не запомних името и....ще попитам и ще ти пиша.....
Дали мога да отправя същото питане от твоята тема за 22-ро и близките училища във центъра...
Благодаря.

# 5
  • Мнения: 175
На мен ми казаха,че е трудно от сега да се знаят учителите които ще водят 1ви клас  newsm78

# 6
  • при моите любими
  • Мнения: 2 546
И аз ще се запиша в темата, защото догодина ми предстои избор за първокласничка и това е едно от желаните от нас училища.  Peace

# 7
  • Мнения: 3
На мен ми казаха,че е трудно от сега да се знаят учителите които ще водят 1ви клас  newsm78
P
Здравейте. Какво значи не се знаят учителите за първи клас следващата учебна година. Налице е хронология. Известно ми е, че випуски тази година излизат с г-жа Мая Буюклиева, г-жа Методиева, г-жа Банкова и още две учителки.
Аз съм чувала, че Буюклиева е отличен преподавател с опит и е много уравновесена. Чувала съм и прекрасни отзиви за г-жа Банкова, която също е дългогодишен преподавател. За г-жа Методиева отзивите са разностранни, защото е отскоро в училището. Много родители с които се свързах в една друга общност споделят положителната си нагласа за Банкова, Буюклиева и Филипова. Така, че това е за сега.

# 8
  • Мнения: 22
Записвам се да следя темата, тъй като и ние имаме интерес към 20-то ОУ

# 9
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
На мен ми казаха, че госпожите, които ще поемат 1ви клас през септември ще минат по адресите на учениците. Някой имал ли е такова посещение предните години?

# 10
  • Мнения: 59
Когато се подават заявления за кандидатстване, може ли да се впише желание за учител? В някои училища може , в други не, как е в 20-то?

# 11
  • Мнения: 1
На мен ми казаха, че госпожите, които ще поемат 1ви клас през септември ще минат по адресите на учениците. Някой имал ли е такова посещение предните години?


Тази година според скромната ми информация има две учителки от училището които извеждат четвърти клас и за които съм чувала добри отзиви. Едната учителка е Мая Буюклиева, много -добър педагог, лъчезарен преподавател и голям професионалист. За съжаление чух, че ще се пенсионира и директорката нямала намерение да работи с нея повече. Другата учителка е Банкова. Прекрасен преподавател, лъчезарна, усмихната. Чувала съм от мой познати, че в класовете и има отлична дисциплина и самата тя преподава  на високо ниво. Учениците и са добри и успяват в обучението. Чувала съм добри отзиви и за Филипова, която също е добър преподавател. Не мога да конкретизирам за учебния процес, тъй като на моите познати детето е ученик на Банкова и имам представа от родителите. Чувала съм и за една възрастна учителка, Методиева, но доколкото знам в часовете и има доста проблеми, дори скоро е имало проверка във връзка с инцидент.  Така, че ако искате добър учител се борете за Банкова, Буюклиева ако остане и Филипова. 

# 12
  • Мнения: 201
Ще следя темата с интерес, т.к. синът ми ще е първолак тази есен и 20-то е един от изборите ни. Надявам се да се включат повече хора с мнения.

# 13
  • София
  • Мнения: 64
Да се включа и аз в темата понеже и моята дъщеря може и да я запиша там, ако я приемат.
Ще съм благодарна за впечатления за училището като цяло, прочетох че има стена за катерене, други какви занимания се предлагат ако заете?
Предваритлено благодаря

Общи условия

Активация на акаунт