Ladypopular и Ladypopular модна арена

  • 77 701
  • 233
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 103
Да,взех си кученцето, но нещо много трудно е положението с дуелите. Два дни се мъча да си намеря противници ,

# 91
  • Мнения: 2 177
Да,взех си кученцето, но нещо много трудно е положението с дуелите. Два дни се мъча да си намеря противници ,
Желая ти успех, за да може да си намериш опоненти.  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 2 177
Според мен е най-добре да се закрие старата версия и да се остави само Модната арена. То спирането на поддръжка на класическата игра от страна на екипа за мен е чисто закриване и без то да е факт. Както казах, след като прехвърлих лейдито си на 74 ниво от старата версия към новата,  то аз останах с едно лейди на 20-21 ниво, което бях създала преди 3-4 години. Днес влязох да го проверя и какво виждам - едва 21 лейдита на линия. За какво е всичко това? За какво се мъчат и тези лейдита, като в тази версия няма никаква перспектива? Нито има нови колекции, нито има нови събития, нито промоции. За какво е всичко това? Или да реанимират старата версия и да й върнат играчите, или направо да я закрият. Да направят така, че да има с какво да задържат играчите си. Те я зарязаха, веднага щом като направиха арената. В арената направиха доста неща, с които можеха да обор,дват и старата версия. Тогава играчите нямаше да се прехвърлят в новата версия и следователно екипа нямаше да се откаже да поддържа старата версия.

# 93
  • Мнения: 122
Здравейте! Някой ако може на старата да ми прати 11000$, да си мина нивото, ще съм му благодарна. Аз, с дуели мога да помогна.Лейдито ми е Duffy.

# 94
  • Мнения: 2 177
На кое ниво си?

# 95
  • Мнения: 122
11. Мнооооого ме измъчва този бюст, а вие сте богати Crazy
ПС. Уж бях казала че няма да играя,ама...
Може каквито искате, най- лесно ми е на Саймън. Само че не знам ще мога ли от телефона, ако не стане, утре следобед  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 2 177
Прати модни дуели на siss97

# 97
  • Мнения: 122
ОК, благодаря! Ще направя пози отгоре.

# 98
  • Мнения: 2 177
Уфф, какво да ви кажа. Гледам във форума няколко теми за играта. То трябва да се прегледа дали има тема за това, което търсиш, а не веднага да се пуска нова тема. Разровете се в раздела. Тук и без друго обсъждаме играта. Не е нужно по 1000 теми. Да пишат тук. Все някой ще се намери а им отговори.

# 99
  • Мнения: 2 177
Това събитие в арената е донякъде добро. Предметите, които получих от подаръците не ми харесаха, но от останалото съм довола.

# 100
  • Мнения: 122
Уфф, какво да ви кажа. Гледам във форума няколко теми за играта. То трябва да се прегледа дали има тема за това, което търсиш, а не веднага да се пуска нова тема. Разровете се в раздела. Тук и без друго обсъждаме играта. Не е нужно по 1000 теми. Да пишат тук. Все някой ще се намери а им отговори.
Някои правят нова тема и пост в другите, за бройката Crazy

# 101
  • Мнения: 122
Това събитие в арената е донякъде добро. Предметите, които получих от подаръците не ми харесаха, но от останалото съм довола.
На форума ми виж моята. КостаРика ми е името. Боклуци от най- големият подарък...

# 102
  • Мнения: 2 177
Уфф, какво да ви кажа. Гледам във форума няколко теми за играта. То трябва да се прегледа дали има тема за това, което търсиш, а не веднага да се пуска нова тема. Разровете се в раздела. Тук и без друго обсъждаме играта. Не е нужно по 1000 теми. Да пишат тук. Все някой ще се намери а им отговори.
Някои правят нова тема и пост в другите, за бройката Crazy
Няма смисъл само заради пост. То и в тази тема могат да се трупат постове. Но някои не се и усещат и си пускат новите теми. Но модераторите трябва да се намесят и да заключат неактивните теми и да се остави само тази. Тук коментираме доста неща, а и тук си пишат лейдита.

# 103
  • Мнения: 2 177
Във форума ще те намеря, но там не мога да пиша коментари - имам читалня за 48 часа.

# 104
  • Мнения: 2 177
Аз предлагам нещо на всички, които пишат тук - така и така във форума можем да отнесем някоя читалня, тук можем да пишем и коментираме всичко от форума. Е разбира се, ще внимаваме със спама и ще внимаваме с постовете. НО тук едва ли да ни заглушат и да не можем да пишем.

Общи условия

Активация на акаунт