Ladypopular и Ladypopular модна арена

  • 77 726
  • 233
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 86
Е,да,браво...Забранени са регистрациите в ЛП.... Close
Аз фешън арената хич не  я харесвам...Страшно глупаво... #Cussing out
Аз имам рег.в ЛП,но не мога да вляза...Помагайте,момичетааа  Cry Cry Cry

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 16:05 от Magi Krusteva

# 121
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Отдавна ги забраниха регистрациите, пробвай със забравена парола, ако си помниш мейла.

# 122
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Целите на 97-мо ниво:

1. Играй 100 пъти в мистериозния бутик
2. Посети терапевт 15 пъти
3. Изяж 40 ябълки

# 123
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, имам добре развито лейди в Модната арена, но вече нямам никакъв ентусиазъм да влизам, ако някой се интересува, бих могла да му го подаря!
Името на лейдито е Diona

# 124
  • Мнения: 2 177
Според мен, на играта и трябва пълна реанимация. Особено на старата версия. НО екипа трябва да се стегне. Не да раздава банове и наказания постоянно.

# 125
  • Мнения: 2 177
Няма ме, ти записваш ли целите някъде? Питам те, защото мисля, че ще е добре като се прави нова тема, да се публикуват всички цели на 1-ва страница. Според мен, така ще е по-добре за лейдитата, защото иначе трябва да търсят целите по страниците. Какво ще кажеш? Питам теб, защото тиси правиш труда да ги публикуваш тук.

# 126
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не ги записвам, но при нужда мога да си прегледам сатрите постове и да ги събера. Голяма част ги има на първа страница. Но не знам има ли нужда...останаха много малко момичета, които да я играят, регистрациите са затворени, а от екипа обявиха, че няма да я поддържат повече. Няма да я спират, но няма и да работят по нея. Честно казано аз играя все още само по навик ....

# 127
  • Мнения: 2 177
Не ги записвам, но при нужда мога да си прегледам сатрите постове и да ги събера. Голяма част ги има на първа страница. Но не знам има ли нужда...останаха много малко момичета, които да я играят, регистрациите са затворени, а от екипа обявиха, че няма да я поддържат повече. Няма да я спират, но няма и да работят по нея. Честно казано аз играя все още само по навик ....
Както кажеш. Реших да те попитам за това.

# 128
  • Мнения: 69
Здравейте! Нещо не успявам да вляза в лейди популар модна арена. При вас така ли е? Мене ме изхвърля веднага!

# 129
  • Мнения: 1 831
Здравейте може ли да влезете в лейдито модна арена ? От вчера ме изхвърля,показваше ми нещо като грешен код ли какво беше ,писах във форума ,те ,защото били обеснили по-горе ме блокираха ,егати овцете там. #2gunfire Днес въобще не ми зарежда страницата.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 004
Не работи играта от вчера. На фейсбук страницата са обяснили, че работят по проблема.
Жалко, днес бях канена на парти.

# 131
  • Мнения: 1 831
край нямаха техните проблеми.Отвратителното отношение на администрацията още повече ме дразни. Crossing Arms И аз бях на парти ,сигурно няма да се компенсира нищо.Коя е страницата им във фейс

# 132
  • Мнения: 69
край нямаха техните проблеми.Отвратителното отношение на администрацията още повече ме дразни. Crossing Arms И аз бях на парти ,сигурно няма да се компенсира нищо.Коя е страницата им във фейс
Lady Popular.BG
Че и дадох сто диаманта за играта и точно след една минута ме изхвърли. Да се молим поне диаманти да ни дадат, че то вече втори ден е така ooooh!

# 133
  • Мнения: 537
Аз играя в арената, откакто я пуснаха и съм доволна, защото в старата игра не можеше нищо да си купиш, трудно се изкарват парички и така нататък. А в арената имам доста желани колекции дрешки и мебели, които жадно - жадно гледах в старата версия. Прехвърлих си, когато можеше лейдито, и съм доволна. Hug

В арената лейдито ми е  Д Е Й З И.  Hug Имам си свой клуб, приемам членове. Клубът се казва
❤The best❤  и съм на 29 ниво. Имам доста желани неща, като мебелите и дрешките от онази хелоуинска игра "Тайнственият замък" или нещо такова беше. Heart Eyes Кефи ме, че от картите можеш да спечелиш тоалетите от първия "Глобус", от "Червения килим",  от онази страхотна пролетна колекция, а в мола на достъпни цени са всички  готини тоалети, за които си мечтаех. Hug  Имам пребогат гардероб, много мебели, нивата се минават с лекота,  постиженията дават супер награди,  лесно се взимат домашни лююбимци, фонове и изгледи, имам си и кученцето Кети. Hug

 

# 134
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Пуснаха отново опцията за прехвърляне, точно на време за мен-преди дни стигнах края на играта. Сега само ще изкупя всички дрехи от мола и ще я пусна да се прехвърля Grinning

Общи условия

Активация на акаунт