Прахосмукачка робот - 6

  • 91 923
  • 789
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 555
Какъв робот си взе и на каква цена (ако не е тайна)?
Този от Технополис. Като модел изобщо не го знам кой е. Ще погледна ей сега. Тъкмо ми го донесоха.
Цената е 899 лв само днес Peace

# 331
  • Мнения: 41
Дайте да напишем срещу всеки модел - VR ...... - какво има и какво не

Че с толкова модели луднахме всички, или да извадим тзи с по 2 камери, по новите варианти
Аз лично съм мого объркана.....

# 332
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Пак съм си с едно роботче.Платих и канселирах поръчката,като я разгледах-този модел е с 1 камера.Нищо дебненето продължава.

Вземай този за 310 евро от Испанския  Mr. Green

# 333
# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Пак съм си с едно роботче.Платих и канселирах поръчката,като я разгледах-този модел е с 1 камера.Нищо дебненето продължава.

Вземай този за 310 евро от Испанския  Mr. Green
Тази работа я свърших веднага след като отказах немската.
Днес пробвам Бравата-ами... браво на нея.Добре се справя,даже по-бързо от очакванията ми.В началото нещо реших че ми се мотае,ама не. Чисти си с логика момичето.Така че доволна съм.
Джема,отдавна ги гледам тези за прозорци ама не знам до колко работа ще вършат,а и стова местене от прозорец на прозорец...Пък и отзиви много не намирам поне в Бг.Има и още едно малко роботче,и него го дават за прозорци и други повърхности,та ако някой има опит... ще съм благодарна да прочета.
Дълго стана,ама последно,ако някой е виждал и роботче за гладене Joy,нека пише.Или каквото и да е друго-простиране,готвене ,просто без претенции съм Joy Joy Joy

# 335
  • София
  • Мнения: 1 678
в техмарт днес и утре LG-to е 799 лв.

# 336
  • Мнения: 41
В магазина в София ли е намалена в Техмарт, защото в сайта не е намалена.

Има ли някой, който би се навил да ми я купи и прати с наложен платеж? Тази с моп-а намалена ли е?

 И аз днес изпробвах Бравата, не мога да повярвам как чисти, пуснах я в 10:30 сега е 13:30 значи 3часа мокро почистване, 4стай + баня, + голям коридор. В контейнерчето и сложиш топла вода, а на кърпата малко Медикс, лъсна петна, които трябваше да търкам иначе със стирката и легена ! Simple Smile
  Без я взела с уговорка ако реша да я върна до 2-3дни, е няма да я връщам. Направих проба 1/2от апартамента го изчисти с кърпа микрофибърна от Пикадили, 4бр. В комплек за 4кинта,  само дето вчера взех от нейните допълнителен комплек над 20лв -3бр. Вече по знам:)

Навигацията и е страхотна, от където я пусна минава цялата стая /празна площ/ и се връща от където съм я пуснала. Сухия режим не съм го ползвала още, но не мисля, че ми е необходим.

Човека каза, че батерията се разработвала с няколко пълни цикли, но тя от 1вия път бачка 3часа - мокро, ако вдигне още няма да има къде повече да ходи Simple Smile Страшно съм доволна!
Бравата си струва всеки лев!

Незнам защо и Румбите не се вдижат със същата навигация, няма да пропуснат нищо с нея - и батерията тогава оптимално ще стига за голяма квадратура...

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 13:41 от eHuTa

# 337
  • Мнения: 555
Аз съм официално влюбена в нашия Луиджи  Heart Eyes
От съвсем малкото време, в което го пуснахме да почисти лудницата, останахме очаровани. Въпреки, че нямаме микрофибърни кърпи и не е полирал след него паркета остава някак по-лъскав и чист. Справи се и с детския кът! Без да раздигаме играчки и килими и други щуротии, момчето интелигентно си мина и си почисти около тях.
Ще му предоставим по-голям терен за почистване и ще продължа да споделям. За сега смятам, че ще се справи с мръсотията, като се има предвид, че умишлено не чистих няколко дни, за да му оставя работа  hahaha
Е, това е от мен. Вече мога да си отдъхна с чаша кафе в ръка, вместо с метла Laughing

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Бравата изчисти супер.Сложих я да се зарежда,обаче тя постоянно писука.На евентуални грешки пище че зарядното е друго.Е не е друго-нейното си е.Първият път си се зареди нормално.Ако ще трябва след първото чистене да ходи на ремонт направо ще почина

# 339
  • Мнения: 41
Имаше нещо за рестарт в упътването направи го и след това го включи да се зарежда, ако стане.

Кой си беше купиш от Техмарт ЛДжито, там модела с двете камери ли е? - кой модел е там vr6270 ли беше?

# 340
  • София
  • Мнения: 1 678
В Техмарт в Бъкстон видях LG-to казаха, че имат и със 100 лв. по-скъп вариант, но не съм рсзпитвала, че бързахме..

# 341
  • Мнения: 1 197
на някой да му се намират резервни части. търся тази част, върху която са четките ето такова - http://www.ebay.com/itm/iRobot-Roomba-Cleaning-Head-530-535-540- … sd%3D141457371878
за румба 520.

И аз съм в търсене на същото.  Tired

# 342
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Имаше нещо за рестарт в упътването направи го и след това го включи да се зарежда, ако стане.

Кой си беше купиш от Техмарт ЛДжито, там модела с двете камери ли е? - кой модел е там vr6270 ли беше?

Аз си купих от там - с две камери е , червена с черният капак !

# 343
  • Мнения: 2 847
Днес по новините мернах изложение за роботи ,ей колкото сме се клалифицирали и ограмотили на тая тема хубаво беше да идем Mr. Green

# 344
  • Мнения: 737
Хайде и аз купих за подаръци от немския Амазон 2 евтини роботчета Виледа.

http://www.amazon.de/dp/B00FWK1K02/ref=gb1h_img_c-3_3067_a38fb0b … pf_rd_p=560113067

Четох четох отзиви и единствените недостатъци, които се споменават са, че не са подходящи за килими с дълъг косъм (тези, за които са за подарък нямат такива) и, че нямат докинг станция, т.е. трябва ръчно да го сложиш да се зарежда след като приключи с чистенето.
Мисля, че за тази цена (105 евро за единия беше цената на намалението) това са "бели кахъри"  Mr. Green
Ще пиша после отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт