Какъв цифров фотооапарат ще ми препоръчате?

  • 2 324
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
Разбира се 4е Канон.Моя е А410.Много съм доволна

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
понеже не споделям вашето мнение, решихте че се заяждам. Явно така ви отърва.
Ей сега влизам в темата, и също оставам с впечатлението, че се заяжваш... Rolling Eyes или поне изразяваш мнението си по крайно неординарен начин.
Какво осначава "не четете само в бг-мамма"? При 16,000 потребители с най-разнообразни професии мисля, че даже е чудесно място човек да потърси съвет. Доста от тях се занимават сериозно с фотография, някои - професионално...така че със сигурност има кой да даде мнение.
Това е моята тема със същото питане: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=67424.0 . В крайна сметка се отказахме от Практика, Бенк, Олимпус и прочие марки. След сериозни обсъждания (не само в темата, доста порових и из разни сайтове), решихме, че за любителски апарат Сони си остава най-доброто (но с качествена оптика). Още не сме купили, но като купим, ще е Сони. Предния, който имахме, беше Сони DCS 3.2 и правеше отлични снимки.

# 32
  • Мнения: 6 039
НА НИКОГО НЕ СЪМ КАЗАЛА - НЕ КУПУВАЙТЕ СОНИ.
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СПОДЕЛЯМ, ЧЕ АЗ ЛИЧНО ИМАМ 2 МОДЕЛА. ИЗКАЗАХ МНЕНИЕ, ЧЕ НЕ ТОВА Е НАЙ-ДОБРОТО, КАКТО СЕ ОПИТВАХА ДА УБЕДЯТ МОМИЧЕТО, КОЕТО ИСКА ДА СИ КУПИ.  ВМЕСТО ДА СПОРИТЕ С МЕН, ПО- ДОБРЕ СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ НЕЯ, НО В КРАЙНА СМЕТКА, ТАКА КАТО ГЛЕДАМ ТЯ ВЕЧЕ Е РЕШИЛА.

# 33
  • Мнения: 498
НА НИКОГО НЕ СЪМ КАЗАЛА - НЕ КУПУВАЙТЕ СОНИ.
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СПОДЕЛЯМ, ЧЕ АЗ ЛИЧНО ИМАМ 2 МОДЕЛА. ИЗКАЗАХ МНЕНИЕ, ЧЕ НЕ ТОВА Е НАЙ-ДОБРОТО, КАКТО СЕ ОПИТВАХА ДА УБЕДЯТ МОМИЧЕТО, КОЕТО ИСКА ДА СИ КУПИ.  ВМЕСТО ДА СПОРИТЕ С МЕН, ПО- ДОБРЕ СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ НЕЯ, НО В КРАЙНА СМЕТКА, ТАКА КАТО ГЛЕДАМ ТЯ ВЕЧЕ Е РЕШИЛА.

няма нужда да пишеш с главни букви все пак...

# 34
  • Мнения: 367
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09015918

Ние имаме този. Доволни сме, но купихме и карта за още 45лв.

# 35
  • Мнения: 8
Преди да си купим цифров фотоапарат и ние доста се чудихме  newsm78 каква марка да изберем, но накрая се спряхме на Пентакс и  сега сме много доволни Grinning, страхотни снимки прави. Чувала съм, че Канон също са много добри в производството на такива фотоапарати. Успех в избора!
И ние много избирахме - първоначално се бяхме спряли на канон, ноооооо мн скъпи, бе!После харесахме един Nikon coolpix 5600 - беше на промоция в мултирама, но последно взехме пентакс optio s55-мн е добър и е с добра оптика. А by the way най-добри цени държат мултирама и www.plesio.bg. И  двете фирми са гръцки, но определено цените са най-добри. Sunglasses

# 36
  • Мнения: 2 171
Alexat, много мерси за сайта. Наистина оставам с впечатление, че са най-ниските цени от всички, които гледах до момента. Аз дори не ги бях чувала.

# 37
  • Мнения: 2 242
Вместо да се дъвкате да бяхте казали на момичето какво да търси като изисквания Thinking. nati_r както ти е казала Malenna има няколко форума за фототехника – питай там ще ти дадат най-адекватни съвети  Wink (но протата са малко надутички та не им се връзвай Laughing). Задай цена и какво ще снимаш с апарата. Няма най-добър апарат и най-добра марка – има подходящи за твоите нужди Wink. Това биене в гърдите и скандиране на марки има значение само за над определена сума, а до колкото разбирам ти не търсиш скъп апарат.
Предполагам ще искаш да снимаш най-вече Алекс – напиши го в изискванията за да ти препоръчат апарат с по-добра скорост на обработка. Не да щракнеш усмихнато бебе, а пък после се окаже че на снимката вече няма бебе Mr. Green.

# 38
  • Мнения: 8
Alexat, много мерси за сайта. Наистина оставам с впечатление, че са най-ниските цени от всички, които гледах до момента. Аз дори не ги бях чувала.
По отношение на показателите аз лично съм чела в http://www.steves-digicams.com/default.htm и www.DigitalCameraInfo.com.
Иначе радвам се, чче съм бела полезна. Laughing

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Alexat, много мерси за сайта. Наистина оставам с впечатление, че са най-ниските цени от всички, които гледах до момента. Аз дори не ги бях чувала.
...само не забравяй да им добавиш ДДС Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 297
 Laughing И аз погледнах този сайт, пише че при поръчка над 40лв. ДДС няма  newsm78.

# 41
  • Мнения: 2 171
И без ДДС пак са най-ниски цените. Този модел на Канон, на който се спрях излиза около 300 лв, а в сайтовете на другите магазини е около 330 лв.

# 42
  • Мнения: 10 758
Laughing И аз погледнах този сайт, пише че при поръчка над 40лв. ДДС няма  newsm78.
По-точно пише - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ТЕРИТОРИЯТА НА СОФИЯ -ГРАД при ПОРЪЧКА ПРЕЗ ИНТЕРНЕТ НА СТОЙНОСТ ПО - ГОЛЯМА  от 40 лв без ДДС.Което значи, че ако си поръчаш нещо над 40лв без ДДС, ще ти го доставят безплатно, а не че цените са без ДДС.

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние сме си харесали ето това:  http://www.digiteq.com/product_info.php/cPath/36_63/products_id/ … 0c4a93b8e048f23f5

# 44
  • Мнения: 82
    SONY polzvala sak i dr,no tova e № 1 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт