Изхапан целия, май от паяци...помощ

  • 16 964
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Виждала съм охапване от бълха, но в случая не мисля, че е точно това, при тях остава една едва забележима пътечка от розови точици(нещо като протрито). Не мислиш ли, че може и комар да е, наскоро убих един в къщи, въпреки, че не са характерни за този сезон. В случая ти препоръчвам да напръскаш около кошарата на детето с лосиона "OFF", продават го в аптеките и е годен за деца.

# 16
  • Мнения: 8 505
Паяците са акари и е възможно други акари да са направили това. Иначе виждала ли си точно да те лази паяка и след това -обрив.

Да,размазах го върху кожата си.Гнусна работа Sick

# 17
  • Мнения: 1 645
Незнам дали паяците хапят или не, но знам че със сигурност може да предизвикат обрив с пъпки, при синът ми е често срещано и всички доктори са ми казвали - алергична реакция от насекоми, най- вероятно паяци.

И ние сме така Sad
Направо ужас.

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Fenistil Gel, на Яни много му помага, каквато и гадина да го е ухапала, помагало е и при бълхи, при комари и паяци  Sick Успокоява сърбежът и пъпката завехва по-бързо.
Дано намериш гадината и я унищожиш  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 537
Не съм виждала дървеници при нас newsm78,единствените насекоми са паяците и мравките,ама ще взема сигурно Fenistil Gel щом става за всички гадинки,да си го имам за друг път,тези 2 дена не е хапан,само на 1-2 места по корема гладм че има.От Дипрогентата го мазах 2 пъти и завехнаха пъпките.

Общи условия

Активация на акаунт