Ясновидци/врачки - тема 26

  • 151 758
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Здравейте мили съфорумци,
Вчера съвсем слъчайно и аз се разрових в нета относно тоя импулсния телефон и аз попаднах на тая фейсбук страница. Искам да ви кажа,че съм меко казано потресена от истините, който тая жена ми написа....тъй като думите не ми стигат ще ви постна това което ми изпрати. Само да уточня, че единственото което може да е налучкано са буквите на бившият ми и града ми в България където съм родена.
Солта, Станислава, е в живота ви. Далеко сте в момента от дома си, който свързвам с населено място П, не сте на територията на своята страна, а сте на север от нея. Отвела ви е там погребана вече любов. Мислите за човек с Г, последната ви по-трайна връзка. Мислите ви са насочени и към мъж, по-възрастен с пряка роднинска връзка, вероятно баща ви, по-конкретно се тревожите за здравето му, защото не е много стабилно. В момента работите, но не сте удовлетворени от своята работа, а и не се очертава поне до края на годината да имате късмет в тази насока. От любовта винаги излизате наранена, всяка връзка ви се изплъзва, независимо колко силно обичате човека до себе си. В житейския си път също спадовете ви са повече от възходите и когато тръгнете нагоре, нещо ви дърпа надолу. Имате неизчистена магия, стара в дом населено място П., вашия дом. Това е причината цялото ви семейство да върви все назад и нещо да го дърпа надолу. За здраве за съжаление не даваме нито прогнози, нито диагнози, можем да преценим дали може да помогнем само при налична диагноза и то с намеса с магия за здраве.
Между другото, като се замислих и аз започнах да стигам до някакви такива изводи,че имам нещо направено, защото стигам до някъде и край...зацикля се положението. Така беше още от България. И сега искам да си намеря нова работа имам възможностите, знам езика и сякаш някаква стена има построена пред мен. Преди сякаш не се замислях и просто нещо като не станеше си го обеснявах с карък...ама тоя карък стана вечен мамка му...Затова тук идва и въпроса...Може ли някой да ми помогне с човек за изчистване на магия, негативна енергия или каквото ще да е. Благодаря предварително.
Здравей по имейл-а ли писа на тази жена и какво точно и написа някакви въпроси или само твойте данни
Не, писах и директно във фейсбук. Зададох и въпрос дали ще ми се отвори възможност за работа за която искам и как стой въпроса с любовта в живота ми. От там изпратих името и дата на раждане. Както казах дори и да е налучкала буквите на града и на бившият ми другите неща са си абсолютната истина.
И аз от любопитство писах само че на пощата, да видим какво ще ми каже.
Здравей.
Би ли споделила на теб какво ти е отговорила и има ли познаваемост!

# 61
  • Мнения: 662
Аз звънях на 090063080 в.811.0бади се едно много мило момиче,казах си име ,въпрос и  помоли  след 20 мин.да звънна отново.Чухме се пак и ми каза такова хубаво нещо ,че чак не ми се вярва .В общи линии  нещата зависят от мен ,а аз винаги съм мислила обратното.Дано познае.Ако има други обадили се нека споделят.

# 62
  • Мнения: 137
На мен също на импулсния телефон ми каза момичето,че ми се е паднало някакво колело и имам шанс да оправя нещата.Извинявам се за глупавия въпрос,но като задавате по имейл въпроса къде получавате отговора? newsm78Благодаря!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 339
Да споделя за Дора Пенева от Варна, за която се интересувах напоследък.

Моя позната я е посетила тази седмица по време на гастрола ѝ в София. Близката ми сподели, че е много впечатлена. Дора била много точна за минало, настояще, здраве и описване на характери. Ориентирала се сама без жокери какви са ѝ проблемите (а те не са от често срещаните). Дала ѝ е доста прогнози занапред- с детайли и фиксирни срокове. Разбира се, само времето ще покаже дали е права.

Отделно и като човек Дора била много предразполагаща, възпитана и интелигентна.

Взела ѝ е 40лв., отделила е около 40 мин.

Следващите ѝ дни за прием в София ще бъдат на 16 и 17 декември.

# 64
  • Мнения: 128
За тази страница от фейсбук ... както казах преди 2 дни и аз писах, но на мейла. Днес получих отговор и не останах очарована.

От трите въпроса, които зададох, ми се отговори само на 2. Отговора на двата въпроса се съдържаше в 2 изречения. За разлика от Spirova не мога да кажа, че съм потресена от казаното.

Първото ми писмо не беше с въпроси за гадаене, а с информация как гледат и какво е необходимо. Дори тогава ми се отговори кратко и лаконично, без "Здравей" или "Добър ден".

Оставам с впечатлението, че на този мейл (e1wira@dir.bg) отговарят доста хора. Не знам дали да пробвам пак, на страницата или на телефона направо  newsm78

# 65
  • Мнения: 128
На мен също на импулсния телефон ми каза момичето,че ми се е паднало някакво колело и имам шанс да оправя нещата.Извинявам се за глупавия въпрос,но като задавате по имейл въпроса къде получавате отговора? newsm78Благодаря!  bouquet

Отговора се получава пак на мейла. Във вторник вечерта като питах дали мога да си задам въпросите по мейла са ми отговорили почити веднага. А на същинските ми въпроси, които изпратих в Сряда сутринта получих отговор на мейла днес (Четвъртък) сутринта.

# 66
  • Мнения: 75
На мен също на импулсния телефон ми каза момичето,че ми се е паднало някакво колело и имам шанс да оправя нещата.Извинявам се за глупавия въпрос,но като задавате по имейл въпроса къде получавате отговора? newsm78Благодаря!  bouquet
Ами би трябвало пак на е-майла да ти отговорят. Аз писах във фейсбук и там ми върнаха отговор

# 67
  • Мнения: 75
На мен също на импулсния телефон ми каза момичето,че ми се е паднало някакво колело и имам шанс да оправя нещата.Извинявам се за глупавия въпрос,но като задавате по имейл въпроса къде получавате отговора? newsm78Благодаря!  bouquet

Отговора се получава пак на мейла. Във вторник вечерта като питах дали мога да си задам въпросите по мейла са ми отговорили почити веднага. А на същинските ми въпроси, които изпратих в Сряда сутринта получих отговор на мейла днес (Четвъртък) сутринта.
А отговора как ти се стори по твое усмотрение. Аз все още обмислям нещата. Честно да ви споделя Цеца голяма надежда ми продаде за 20 евро ама нищо от това не стана.Не правя реклама или анти реклама надявам се да не ме разберете погрешно.

# 68
  • Мнения: 128

Отговора се получава пак на мейла. Във вторник вечерта като питах дали мога да си задам въпросите по мейла са ми отговорили почити веднага. А на същинските ми въпроси, които изпратих в Сряда сутринта получих отговор на мейла днес (Четвъртък) сутринта.
А отговора как ти се стори по твое усмотрение. Аз все още обмислям нещата. Честно да ви споделя Цеца голяма надежда ми продаде за 20 евро ама нищо от това не стана.Не правя реклама или анти реклама надявам се да не ме разберете погрешно.

Ами казаха ми, че ако държа на това трябва да направя магия  Sick

Преди малко писах и във фейсбук ... да видим там какво ще ми кажат, но този път питах дали си струва да правя магия

# 69
  • София
  • Мнения: 2 968
Привет Simple Smile

# 70
  • Мнения: 75
За тази страница от фейсбук ... както казах преди 2 дни и аз писах, но на мейла. Днес получих отговор и не останах очарована.

От трите въпроса, които зададох, ми се отговори само на 2. Отговора на двата въпроса се съдържаше в 2 изречения. За разлика от Spirova не мога да кажа, че съм потресена от казаното.

Първото ми писмо не беше с въпроси за гадаене, а с информация как гледат и какво е необходимо. Дори тогава ми се отговори кратко и лаконично, без "Здравей" или "Добър ден".

Оставам с впечатлението, че на този мейл (e1wira@dir.bg) отговарят доста хора. Не знам дали да пробвам пак, на страницата или на телефона направо  newsm78
А сега де....изсраха се на метенето....Аз затова и постнах какво ми написаха хората да видят,че не е с две думи. Не сън скрила нищо...

# 71
  • Мнения: 128

Отговора се получава пак на мейла. Във вторник вечерта като питах дали мога да си задам въпросите по мейла са ми отговорили почити веднага. А на същинските ми въпроси, които изпратих в Сряда сутринта получих отговор на мейла днес (Четвъртък) сутринта.
А отговора как ти се стори по твое усмотрение. Аз все още обмислям нещата. Честно да ви споделя Цеца голяма надежда ми продаде за 20 евро ама нищо от това не стана.Не правя реклама или анти реклама надявам се да не ме разберете погрешно.

Ами казаха ми, че ако държа на това трябва да направя магия  Sick

Преди малко писах и във фейсбук ... да видим там какво ще ми кажат, но този път питах дали си струва да правя магия

Такааа ... да споделя какво ми отговориха във фейсбук. Май наистина отговарят различни хора ...

Този път отговора не беше никак кратък. Обясненията бяха подробни. Дори ми писаха за нещо, за което не бях питала. А в това нещо има истина. За буквите за градовете специално не им вярвам, защото най-малкото те са ни отбелязани във фейсбук Simple Smile А в зависимост и от това какво се споделя в публичното пространство, могат да разберат и пътвите букви на хора около нас. На мен ми написаха следното "Вас ви свързвам с населено място П." - аз си живея в град с П. и това е отбелязано във фейсбук, така че не знам как са го видяли Simple Smile (във фесбук или в числата).

Тъй като този път питах за магията, те ми казаха следното "Преди да поръчате магия, застанете честна пред себе си и си признайте, това ли наистина искате и достатъчно ли ще ви е."

Малко скептично съм настроена и не знам дали да вярвам на 100%. Времето ще покаже Simple Smile може скоро пак да се допитам до тях, за да направя сравнение.

Днес ще ходя при Виолета - контактьорката, да  видим и от там какво ще излезне. Дано само да ме е записала за днес както исках Simple Smile

# 72
  • Мнения: 255
А бихте ли споделили тук тази ФБ страница? Че нещо не я видях.... Благодаря!

# 73
  • Мнения: 10
Някой да е ходил скоро при Севда от Долна Митрополия да сподели отзиви?

# 74
  • Мнения: 38
Здравейте,

И аз писах във ФБ, ще споделя като ми върнат отговор!

Общи условия

Активация на акаунт