Ясновидци/врачки - тема 26

  • 151 313
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 501
При мен лично сроковете на Цеца са малко по-далеч във времето , но забавянето не е голямо.

# 721
  • Мнения: 233
Емилия като цяло на мен ми познава, но има доста разминаване в детайлите, където Вальо е по добър. От Цеца също съм доволна, но разминаванията  със сроковете са драстични.Емилия от Лондон,нищо не ми позна. Симпатична жена ,но само толкова.

# 722
  • Мнения: 320
Момичета тези които коментирате днес ....при тях всичко ли е задължителна лична среща?   bouquet

# 723
  • Мнения: 233
Момичета тези които коментирате днес ....при тях всичко ли е задължителна лична среща?   bouquet

Емилия и Вальо често ми отговарят на въпроси и по телефона,  но доколкото занам го правят само за клиенти,които познават. Вальо мисля  че гледа и по скайп.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 60
Аз отново въвеждам в темата старата ни познайница Цеца , но от позицията на времето...
Често обаче обърква хората.

Ромското мургавило Цеца, от позицията на времето от само 4 месеца - не ми позна нищо, ама абсолютно нищо! Не можа да предскаже свестно едно барем нещо дето да се случи, па макар за този кратък срок. Иначе нейните увещания "скоро, скоро ще стане" с готовност да се закълне бяха зрелищни. Разбира се ,не пропусна да намекне да прави ритуал /че 10-те лева са й малко/, ама така остана да си чака да отида пак. Исках да изчакам да видя колко "скоро" ще се случи прогнозата преди да я подпомогна за наема по новата квартира и многобройните й роднини, издържащи се от нейния бизнес. И като минаха месец, че после и два /щото аз това разбирам под "скоро"/ и почнах да я благославям здравата. След това се извъртяха още два.

# 725
  • Мнения: 83
За Цеца 4 месеца са малко. Прогнозите са се бавили с година. Не всички предсказания са се сбъднали, но някои с голямо забавяне.

# 726
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Ой , кой ше спретне новата тема?

# 727
  • Мнения: 802
Сега си отворих пак имейла от Елвира. Колкото и пъти да го чета и да съм скептична, познава. Писала ми е доста специфични неща всъщност. Имах една прогноза така да се каже от нея и вече стана. Ритуали обаче не искам да правя, не вярвам, че може. Някой знае ли обаче дали мога да я питам повече неща ( естествено ще е срещу заплащане), а не само 1-2 въпроса, с които се ограничава по имейл? Тоест искам повече и по-подробна информация, но дали прави такива цялостни прогнози по някоя тема  newsm78

# 728
  • София
  • Мнения: 940
Заемам се с пускане на нова тема, ако вече някой не се е захванал. Моля да ми пишете на ЛС ако трябва да включа нещо ново.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт