Чаша топла вода сутрин

  • 41 780
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Не съм пила топла вода сутрин, но дълго време пиех чаша вода със сока от половин лимон.
Тогава отслабнах, но правих и ред други неща, за здравословен начин на живот обаче, не за отслабване. И наистина намалих месото - колбасите и пилешкото и сладкото с времето наистина започват да не ти липсват Simple Smile

# 31
  • SA
  • Мнения: 3 196
Тая реклама си е писала поне в 5-6 други теми.

Цитат
Вкуса е страхотен,засища и не чувстваш глад - прекрасно за диети,особенно когато си само на течности,а същевременно организма не страда от липса на важни витамини и микроелементи.

В кокосовата вода далеч не се сьдьржат всички витамини и микроелементи, така че горното твьрдение не е вярно.


# 32
  • Мнения: 197
Едно въпросче към kameloth:
Вие да не би да следите някои или всички потребители във всичките теми, в които те коментират? 

# 33
  • SA
  • Мнения: 3 196
Едно въпросче към kameloth:
Вие да не би да следите някои или всички потребители във всичките теми, в които те коментират? 

Това не е твоя работа. Ако имаш вьзражения кои теми следя, информирай модератор.

# 34
  • Мнения: 197
Пийни една чаша топла вода - не си ти, когато си жаден...

# 35
  • Мнения: 195
значи и за целулит помагало. добра новина!  Laughing

# 36
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
значи и за целулит помагало. добра новина!  Laughing

И за пърхот, и за мазоли!  Wink

# 37
  • Мнения: 195
ахахаха  Joy

# 38
  • Мнения: 272
Ами аз днес я пропуснах.
Вече за нищо не може да ми помогне  Laughing

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Само на мен ли ми е зор пиенето на топла вода Sick
Пия сутрин вода - поне две чаши, но нормална, не я топля - има ли значение температурата?

# 40
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Само на мен ли ми е зор пиенето на топла вода Sick
Пия сутрин вода - поне две чаши, но нормална, не я топля - има ли значение температурата?

Ако пиеш водата заради стомашни проблеми, да, защото горещата вода прочиства червата. Също така успокоява нервната система. Чувала съм, че е полезно и при диабет и високо кръвно, но за последните две не мога да дам мнение от първо лице.

Ако искаш да отслабваш, трябва да пиеш много вода, поне 1,5-2 литра през целия ден, без значение топла или студена.     

# 41
  • Мнения: 9 006
Това с почистването на червата с топла вода не става точно така - те не са тръби на мивка, за да ги полееш с гореща вода и да ги изплакнеш  Peace

Просто пийте достатъчно вода през целия ден

# 42
  • Мнения: 250
От около 2 месеца пия всяка сутрин по половин литър топла вода с една лъжица мед. Понякога слагам и половин лимон. Влияе ми добре на перисталтиката. Запекът изчезна. От веднъж на два дни вече ходя до тоалетната 2-3 пъти дневно. За отслабване не знам дали има ефект, но с раздвижването на червата се избягва натрупването на токсини. Чела съм че спомага и други проблеми, нали все пак всичко идва от храната, която ядем.

Това с почистването на червата с топла вода не става точно така - те не са тръби на мивка, за да ги полееш с гореща вода и да ги изплакнеш  Peace


Ами да ама клизмата какво е?

# 43
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Това с почистването на червата с топла вода не става точно така - те не са тръби на мивка, за да ги полееш с гореща вода и да ги изплакнеш  Peace

Просто пийте достатъчно вода през целия ден

На мен пиенето на достатъчно вода през целия ден не ми помогна. За много тежки гастритни кризи, бях буквално на легло, ми помогна точно това, за което е темата. Споделям своя опит не защото имам прекалено много време и се чудя как да го оползотворя, а защото след като на мен помогна, може да помогне и на друг. Като не му помогне, винаги може да мине на режима "поне 2 л. вода през целия ден".
Освен това, май съм от единиците в тази тема, които го практикуват от години, т.е. достатъчно  дълго,  за да имам наблюдения. Ти колко време си го практикувала?

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Вселена, благодаря за споделеното  bouquet
Аз пия достатъчно вода през деня - около 2 л., а понякога и повече, но понеже темата е за сутрешното пиене на топла вода, затова попитах дали има значение температурата- вече разбрах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт