Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 821
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 033
Merita колко пари струваше, колко време трае възстановяването ? Болезенено ли е след нея?

# 571
  • Мнения: 833
А по телефон дали може ?
Ами дали може ... честно казано на мен ми е много трудна комуникацията в тази клиника. В началото още преди да им стана пациент - не искаха нищо да казват по тел. колкото и да им обяснявах, че съм в София и само за един въпрос, на който могат да ми отговорят по тел., няма как да пътувам 200 км. Не разбирам, каква е тази конфиденциалност за елементарни неща.
Това, че няколко пъти отказаха да ме свържат с лекаря, който ми правеше подготовката на лигавицата, изобщо няма да го коментирам.
Явно практиката им е такава, но те имат право да налагат каквито искат отношения в собствената си клиника, дори и да са във вреда на пациента и да му създават неудобства.
Нищо не пречи да опитате, в краен случай някоя тяхна пациентка следващия път като ходи в клиниката може да пита информативно.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Имам смътен спомен че струваше около 1500 лв. Прави се под лека пълна упойка. ММ каза че не е болезнено. Боцкат го на много места по тестисите. После пи антибиотици. 2,3 сена каза че се чувства все едно някой го е ритнал там Simple Smile Но нищо страшно.

# 573
  • Мнения: 7 278
Момичета, предимно обсъждаме тук донорската програма на клиниката. А има ли отзиви за инвитро със собствен материал? Добри ли са репродуктивните им специалисти?

# 574
  • Мнения: 1 033
Извинявайте, не намерих къде да попитам за тази процедура

# 575
  • Мнения: 1 680
Обсъжда се всичко, свързано с клиниката.В последните няколко страници споменаваме донорската програма, за което много благодаря на трите момичета,които споделят.Иначе повечето двойки са със собствен материал.

# 576
  • Мнения: 78
А по телефон дали може ?
Ами дали може ... честно казано на мен ми е много трудна комуникацията в тази клиника. В началото още преди да им стана пациент - не искаха нищо да казват по тел. колкото и да им обяснявах, че съм в София и само за един въпрос, на който могат да ми отговорят по тел., няма как да пътувам 200 км. Не разбирам, каква е тази конфиденциалност за елементарни неща.
Това, че няколко пъти отказаха да ме свържат с лекаря, който ми правеше подготовката на лигавицата, изобщо няма да го коментирам.
Явно практиката им е такава, но те имат право да налагат каквито искат отношения в собствената си клиника, дори и да са във вреда на пациента и да му създават неудобства.
Нищо не пречи да опитате, в краен случай някоя тяхна пациентка следващия път като ходи в клиниката може да пита информативно.
Съгласна съм с теб!Комуникацията наистина е много трудна,мислех си,че дори е лично отношение,но явно не е.За всички резултати ми се налага да ходя до клиниката.Последния път,попитах за цените за замразяването и отговора на регистратура беше има време,при условие,че трябваше да почна стимулация следващия ден.Добре,че момичетата във групата писаха.За мен тези пари не са малко и искам да съм подготвена.Ако не беше доктор Петрова,въобще нямаше да съм там,честно казано доста се ядосвам.Всеки път незнам какви пари да си нося и съм на тръни докрая дали ще ми стигнат.

# 577
  • Мнения: 833
Момичета 412.80 mu/ml Stuck Out Tongue Winking Eye как ви се струва...ще има почерпка май.Още не мога да повярвам....Имате ли идея на 13ти ден след трансфер дали е ок стойността?

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 14:56 от bellali

# 578
  • Мнения: 1 275
Честито!Супер е стойността...подреждам се за почерпката! Браво!

# 579
  • Мнения: 1 680
Браво, bellali, супер ти е резултатът, още повече за тридневно! Честито! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Имате супер подарък за Коледа!   ( А аз още се мотам и умувам)       Чакам и  Kevi  да се похвали!

# 580
  • Мнения: 2 573
Чудесен резултат!  Поздравления и успех 🍀

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 40 976
Момичета 412.80 mu/ml Stuck Out Tongue Winking Eye как ви се струва...ще има почерпка май.Още не мога да повярвам....Имате ли идея на 13ти ден след трансфер дали е ок стойността?
браво!
От кой опит успяхте?

# 582
  • Мнения: 833
Момичета 412.80 mu/ml Stuck Out Tongue Winking Eye как ви се струва...ще има почерпка май.Още не мога да повярвам....Имате ли идея на 13ти ден след трансфер дали е ок стойността?
браво!
От кой опит успяхте?
Първи опит ми е с ДЯ. Иначе имам един опит с трансфер на 5-дневен,но там дали качеството беше зле,дали подготовката или пък лекарско недоглеждане - не мога да преценя. Мисля,че в Ню Лайф доста се презастраховат и резултата е налице!

# 583
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 904
Супер, честито и до термин!

# 584
  • София
  • Мнения: 4 884
Браво, знаех си Purple Heart Чакаме и Кеви да се похвали сега Purple Heart
Пожелавам до края есичко да е наред и за другата Коледа да гушкаш бебе!

Общи условия

Активация на акаунт