Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 758
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Да питам...колко дни след спиране на Дуфастон-а тр. да ми дойде МЦ???Пих последно на 29-ти и още никой няма...

# 706
  • София
  • Мнения: 4 884
Е то са минали 4 дни само, съвсем нормално е да не ти е дошло още. До 10 дни е нормата.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Е то са минали 4 дни само, съвсем нормално е да не ти е дошло още. До 10 дни е нормата.
Да де,ама преди ми идваше още докато го пиех...

# 708
  • Мнения: 13
Здравейте, препоръчаха ми за спермограма на мъжа ми да посетим Д-р Даскалова. Дадоха ми насока, че работи в клиника Ню Лайф в Пловдив. Обадих се вчера в клиниката, но от там ми казаха че те вече не работи при тях. Дали някой от Вас знае къде работи тя в момента и как мога да се свържа с нея?Благодаря!

# 709
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 867
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … =22&Itemid=55
Пробвай тук, д-р Даскалов няма начин да не знае Simple Smile, а има и неин номер посочен. Опитай на него.

# 710
  • Мнения: 1 669
Доц. Румен Димитров от Ню Лайф (както и другите ембриолози от клиниката) също могат да направят спермограма и консултация на съпруга ти, ако не държиш да си при Даскалова.

# 711
  • Мнения: 78
Моля момичета,които са преминали през стимулация как е преминала?На Менопур  ли сте били,колко дни е била?На кой ден добавихте  Цетротид и така нататък?

# 712
  • варна
  • Мнения: 104
Аз бях на менопур , моята стимулация беше 12 дни, цетротид на 13  ден , зависи при всеки е различно ,  всеки реагира различно на стимулиране, при някои  може и по-бързо да нарастват фоликулите, може и за 8 дни.По принцип стимулацията е  10-12 дни!

# 713
  • Мнения: 78
Благодаря,а като сложа Цетротид и след това е пукцията ли?На мен ми дадоха 2 инжекции Цетротид.

# 714
  • варна
  • Мнения: 104
Да 2 са, ами  тях ги слагаш 36 часа преди пункция, при мен на 26.11. бих 2  цетротид и една  менопур и на 28 пункция


# 715
  • Мнения: 1 472
здравейте момичета, смятам, ако този месец не ми се получат нещата да преминем към инесминация и въпросът ми е - според Вас, след като овулирам всеки месец и има доминантен фоликул има ли смисъл да правя стимулация с Клостилбегит - питам защото дълго време съм пила това лекарство и имах проблеми с лигавицата след това (много изтъня) и отделно знам, че изчерпва ЯР и много ми се иска да е прескоча тази стъпка - до колкото знам предназначението му е да предизвика доминантни фоликули, но след като ги образувам и без него има ли смисъл от тази презастраховка..!?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Това лекарят ще каже...

# 717
  • Мнения: 98
Здравейте на всички. Да е здрава и късметлииска годината която посрещнахме! Имах технически пробем с влизането не само тук ами където и да било:))))
Ситуацията при мен: лек стрес около Коледа, леко зацапване получих, но не както Belalli описва обилно, при мен само малко беше. Всичко мина и нещата се успокойха. Бях на преглед вчера, един ембрион - мини малко човече - 5,2мм, сърцето бие ли бие....Simple Smile))

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 11:54 от Kevi_lina

# 718
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 867
Честито сърчице! Успешна и спокойна бременност до финал!

# 719
  • Мнения: 1 680
Kevi, честито ви сърчице! Да нямате никакви проблеми до края! Аз те мислех, но реших, че може би от суеверие се скри от погледа ни, а то какво било!

Общи условия

Активация на акаунт