Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 761
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 98
хаххаха да се крия, неее. Просто хардуерен проблем с техниката в къщи:))))

# 721
  • Мнения: 833
ехаа чудесна новина! Пожелавам ти безпроблемна бременност до края! В коя г. с. си? Искам да си имам компания до август месец Satisfied

# 722
  • варна
  • Мнения: 104
kevi_lina  ,браво хубава новина😘😊

# 723
  • Мнения: 98
в 6та съм, така май ми каза Др. Петрова. При теб Belalli , какво е положението? Прочетох че имало проблем с кръвотечение...

# 724
  • Мнения: 833
А да, голям проблем беше... добре че вече мина. Пожелавам си никога никога никога повече да не видя такова нещо, още със страх ходя до wc-то. Иначе аз съм добре, май трябва да съм вече 7+ г.с. Утре съм на преглед (пак) и вече ще гледам да ми уточнят коя седмица съм, за да се чуя с д-р Петрова да ми определи кога ще спирам лекарствата - част от тях. Не трябвало да се пият след 9 г.с

# 725
  • варна
  • Мнения: 104
Да за естрофема, другите ще се намалят и после да се спират😉, много лекарства и много  и аларми за тях 😁 ама няма  как трябва да се вземат!

# 726
  • Мнения: 833
Не знам,мен много ме е страх да не навредят на беб. Особено този преднизолон.Знам,че е за добро и ползите превишават рисковете,но се чувствам ужасно с всички тези хапчета.Дано скоро ми ги спрат.
Хора как се справяте с яденето? Знам,че не му е тук темата,но съм много притеснена защото или непрекъснато ям или мисля за ядене...В началото мислех,че е от лекарствата,но вече не съм сигурна дали като ги спра нещата ще се нормализират

# 727
  • варна
  • Мнения: 104
И аз си хапвам все ми се дояжда нещо, но май започва вече фазата с харесва ми не ми харесва и взех да се притеснявам! За хапчетата те казват никога да се спират не се притеснявай, аз нямам такова-аз съм с дуфастон, естрофем, утрогестан!

# 728
  • Мнения: 833
Ти имаш стандартните, но аз имам и преднизолон, който четох,че не трябва да се пие от бременни.Надявам се скоро да ми го спрат и да се размине без последствия.

# 729
  • варна
  • Мнения: 104
Не се притеснявай,щом са ти го изписали, ще ти го спрат скоро, ще питаш пак!

# 730
  • варна
  • Мнения: 104
Belalli, ако не могат нещо да ти изчислят и тя може да ти го изчисли , на мен преди малко миизчисли че естрофема ще намалям и от понеделник го спирам, обади й се някои лекарства се намалят преди да се спрат.😉

# 731
  • Мнения: 833
Днес вечерта съм на преглед и утре ще й звънна, хем ще имам инфо как се развива ембриончето

# 732
  • Мнения: 833
Пак се включвам с лоши новини- нищо не се видя на прегледа.Нито ембрион,нито пулс...ще направя още едно контролно УЗ   да ми потвърдят,че е спряло да се развива Sad и после ще се надявам да се изчистя по естествен начин.

# 733
  • варна
  • Мнения: 104
😢 Bellali ,  пак при същия лекар ли ходи?

# 734
  • Мнения: 833
Не,ходих при друг лекар,препоръчан ми от д-р Петрова. Следващия път, когато стигна до там, ще направя точно два прегледа: един да се установи,че бременността е маточна и втори - чак в 9-10 г.с.Просто не се издържа това напрежение.От самото начало не тръгна добре Sad

Общи условия

Активация на акаунт