Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 666
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 680
Bellali, съпричастна съм с болката ви! Не трябваше да става така...

# 736
  • Мнения: 831
Bellali, съпричастна съм с болката ви! Не трябваше да става така...
Благодаря puh4e, каквото има да става - ще стане.Може би е за добро,можеше да се случи в много по-късна седмица и да е много по-тежко.Така аз дори още не съм осъзнала истински,че бях бременна. Да се надяваме,че ще се изчистя лесно и после няма да чакам много преди новия опит.Искам ако можеше още утре да започна пак...

# 737
  • варна
  • Мнения: 104
Bellali, знам от опит това обикаляне по кабинети и притеснения, пожелавам ти всичко да мине добре и после с нови сили  да поемеш към новия опит!😘

# 738
  • Мнения: 98
Bellali, съпричастна съм с болката ви! Не трябваше да става така...
Благодаря puh4e, каквото има да става - ще стане.Може би е за добро,можеше да се случи в много по-късна седмица и да е много по-тежко.Така аз дори още не съм осъзнала истински,че бях бременна. Да се надяваме,че ще се изчистя лесно и после няма да чакам много преди новия опит.Искам ако можеше още утре да започна пак...
Много много съжалявам да науча това:((((
Поеми въздух и продължаваш напред! Ти имаш замразени така че ще е по лесно...

# 739
  • Мнения: 574
Нова Година ,нов късмет ! Запис и от мен ,ако е рекъл Господ може и аз да ползвам услугите на клиниката .

# 740
  • Мнения: 1 680
Момичета, кой ще пусне нова тема? Незнам дали merita ни държи под око още.Ако е така, сигурно ще се включи.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Момичета,може ли мнение за др.Танев?

# 742
  • Мнения: 831
Сега.... сапунката продължава за който не му е станало досадно.След прегледа днес - ембрион 14 ММ, 144 пулс, 8+1 г.с. Пред полудяване съм,но този път го снимах на клип на телефона за доказателство.Иначе вече си мислех,че откачам.А колко страх и стрес изживях от снощи...само аз се знам.
Затова момичета,моля ви - никога не се доверявайте на един лекар ако ще да е слънцето сред АГтата,проверявайте ВСИЧКО особено като става дума за безценните ни бебоци.За едното недоглеждане щях да си уморя детенцето

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Е...възможно ли е такова нещо?

Дано от тук на сетне нямаш тревоги! Peace

# 744
  • Мнения: 98
Ех Belalli.... хихихи, ами това са чудесни новини!!!!! Дано това да е последния катаклизъм в твоята бременност:))) 

# 745
  • Мнения: 574
Bellali ,Нова Година нов късмет!

# 746
  • варна
  • Мнения: 104
Bellali, много се радвам ти си с мен само май 1-2 дни ни делят😘😊, успокоила си се, да хубаво е да идеш и за второ мнение!

# 747
  • Мнения: 1 680
Belalli, това си е супер новина! Но стресът, който ти причиняват някои лекари,  е чудовищен! Пожелавам ти повече никой и нищо да не наруши щастието ви!

# 748
  • Мнения: 574
Моя племенник по подобен на4ин го бяха отписали .Пак второ мнение   и сладура е ве4е по4ти 10 годишен . Рита топка с фанелката на Грисман

# 749
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 828
Bellali, страхотна новина, гушкам те и дано вече всичко да е наред.
P.S. Абе това бебе много срамежливо, как се крие само и изправя на нокти всички тук.

Общи условия

Активация на акаунт