VIP BROTHER Образцов дом 2014 - 9

  • 50 801
  • 1 269
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
Пуснете  една анкета да махнат ли Венета от Голямата уста, че не се трае  Mr. Green, а заедно с нея и онова прасе Червенкова  Peace
Утре като изтече сегашната анкета, ще пусна нова.
Как да бъде формулиран въпросът?

# 16
  • Мнения: 334
 Ще ви се Камелия ВеЦе да остане в къщата, ако може до самия финал. Нека се поизмъчи и изтеряса още повече, преди да излезе с хонорара.  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Гласувах за Воче и ЗорЧи Grinning

# 18
  • Мнения: 6 543
Поздравления за темата   bouquet

Пуснете  една анкета да махнат ли Венета от Голямата уста, че не се трае  Mr. Green, а заедно с нея и онова прасе Червенкова  Peace
Как да я махнат като няма какво да прави горката. Нали трябва предаване да й намерят.

Да си стои вкъщи и да готви на Тишо  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 543
Пуснете  една анкета да махнат ли Венета от Голямата уста, че не се трае  Mr. Green, а заедно с нея и онова прасе Червенкова  Peace
Утре като изтече сегашната анкета, ще пусна нова.
Как да бъде формулиран въпросът?


Примерно: Кой искате да води Голямата уста?

# 20
  • Мнения: 334


Примерно: Кой искате да води Голямата уста?

 Албена Вулева!

# 21
  • Мнения: 6 543


Примерно: Кой искате да води Голямата уста?

 Албена Вулева!

Направо да излиза в понеделник и в петък водеща в Голямата уста  Mr. Green

Даже и Мария Силвестър, която е много позитивна, е по-добрият  вариант от Венета  Peace

# 22
  • Мнения: 151
Между Зорница и Воче,гласувах за Воче  Peace

# 23
  • Мнения: 296
Темата наистина е по- интересна от големият брат Grinning

В понеделник ще излезе този ,който реши биг брадър Whistling

А иначе гласувах за Воче естествено, но мисля ,че ще я оставят да им вдига рейтинг Outta Joint

само да не изкарат Уош #2gunfire че той се държи най- достойно Peace

Ива и Кеми защо не се появиха на елиминациите като коментатори newsm78 само Евгени поканиха, а предни сезони винаги изгонените гостуваха на лайв newsm78

# 24
  • Мнения: 334
 Надявам се тъпата Винетка да чете тук, или поне някой да и казва какво се пише, за да знае, че като водеща я няма никаква. То се иска и някакъв интелект за тая работа, все пак.

# 25
  • Мнения: X
Те соц. къщата съвсем я зарязаха  Party
Венета не може да води предаване на живо. Да не говорим, че тази жена за толкова години не мръдна и см. напред в професионалното си развитие. Този подход на злобно кодкудякане вече не е атрактивен. Сега от ТВ7 има доста безработни водещи, Нова да освежат ефира с нещо интересно. Като цяло са оглозгали телевизията. Като дойде събота и неделя, та съвсем няма какво да се гледа- стари филми и един ДикОФ в неделя след обед  ooooh!

И пак ще кажа- повече ми харесваше варианта с късните издания всяка вечер, отколкото едно тъпо предаване с дразнеща водеща в петък, от което не се вижда и не се разбира нищо.

# 26
  • Мнения: X
Надявам се тъпата Винетка да чете тук, или поне някой да и казва какво се пише, за да знае, че като водеща я няма никаква. То се иска и някакъв интелект за тая работа, все пак.

Чете, обаче си казва- "щом пишат за мен, значи съм най-добрата". Толкова прости и невежи хора като нея не трябва да се показват в национален ефир  Naughty
Във ФБ само се чуди как да си вдигне рейтинга. Мине се мине месец и току изпляска някоя отявлена лъжа за себе си, при това с един куп правописни грешки.

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Болезнена мисия от испанския ББ:

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
Скрит текст:
Пуснете  една анкета да махнат ли Венета от Голямата уста, че не се трае  Mr. Green, а заедно с нея и онова прасе Червенкова  Peace
Утре като изтече сегашната анкета, ще пусна нова.
Как да бъде формулиран въпросът?


Примерно: Кой искате да води Голямата уста?
1. Венета Райкова
2. Албена Вулева
3. Мария Силвестър
....
Приемам още предложения за водещи.  Wink

# 29
  • Мнения: 5 710
Гласувах за Воче и Зорница. Воче вече тотално се пренесе на орбиталната станция, непоносими са ми истериите й и ниското ниво на мислите, които я вълнуват. Не харесвам тази изтрещялост, не харесвам и когато минава от книжовен език на "нема па' и "аре бъра". Зорница е еднообразна и поизчерпана, и смятам че направи добро впечатление с мисията си, заради което може и на косъм да се размине пак.
Албена и Людмила ще останат за цвят, защото останалите са малко миманс, а има още 10ина дена  май тоест нужда от интрига на ниво по-високо от това кой си е бърсал за-ника или кой е изял две филии хляб, вместо една. Но не е изобщо изключено и никак да не позная, аз не вярвах, че Евгени може да бъде изведен, това е като да заколиш златната кокошка от шоуто, но ето че стана.

Общи условия

Активация на акаунт