За нас! + снимки от срещи на момичетата от форума

  • 138 602
  • 816
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Здравейте и от мен, казвам се Катя и съм на 26 години. Мъжът ми се казва Веселин, заедно сме от 7 години, бракувани сме от 2 години  Laughing Досега убеждавах всички, че съм още малка за бебе, но изведнъж ни се прииска та от миналия месец започнахме да се потим сериозно по въпроса. Мъжът ми е много навит за близнаци, ама ще видим тая работа Wink
Ето и малко наши снимки: http://www.bgphoto.net/kakichka

# 16
  • Мнения: 9 093
Здравейте и от мен-аз съм Стефи,
на 21,приятелят ми-Иван, е на 23.
Наскоро започнахме да обмисляме идеята за бебок,
затова почнах да се интересувам живо от всичко свързано с това,,,
да съм подготвена и информирана-
благодарение на този форум научих страшно много
полезни неща ,
  Grinning за което съм мнооого благодарна! надявам се
 скоро всяка от нас да се похвали с  EFP Надявам се
и че ще направим този форум уютно местенце за нас,за това което ни вълнува,което искаме да споделим ...Успех на всички! ...........и честито на сладките ни нови модераторчета  bigdance2

# 17
  • Мнения: 4 212
Здравейте моми4ета,
нека и аз се представя.казвам се (кака ви)Доротея.Само на 33 години съм.Имам дъщеря на 11 години и вси4ки в семейството(до 3 коляно) искаме да стана мама Grinning  Grinning  Grinning Мъжлето Николай е с 1 година по¬малък от мен.Така е,за да мога да го контролирам Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Отдавна правим опити за бебе,но дано сега съдбата е по¬благосклонна към нас и ни остави да довършим запо4натото дело.Скоро разбрах 4е съм бременна,това ще бъде най¬големият подарък за рожденният ми ден.Това озна4ава 4е си повли4ам краката във новият форум.На мен ли4но много ми харесва тук и се 4уствам уютно Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
Тук има страхотни моми4ета,с които се радвам 4е се запознах.
Надявам се да се вклю4ат още много ,желаещи да станат мами.Нека ме4тата им се сбъдне бързо Grinning
Поздрави Sunglasses

# 18
  • Мнения: 3 154
Хайде и аз да се представя Wink
Казвам се Елена и съм на 24 години (е, почти 25). Женена от годинка и малко отгоре... Идеята за бебе дойде миналата година ноември месец, но до сега няма напредък... стои си само идеята Confused  Нямам открит проблем (пу пу пу! дано да не откриват!), та явно не улучваме момента. Хмм какво друго да кажа...
Брех, трудно било да измисляш предствяне Rolling Eyes  Това е за сега, ако се сетя още нещо ще допълвам Grinning

Ето и снимки

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
привет и от мен, казвам се Станислава, на 22 години съм, мъжа ми Петко на 24, женени сме почти 6 месеца, силно искаме бебче и опитите започнаха преди 3 месеца и от тогава си мечтая всеки път да видя двете чертички, е дано стане скоро, и нека всички вие успеете!!!

# 20
аз съм Алекс, омъжена съм от около 7 месеца, много, ама мнооооооого искаме бебонче, после и бебончета Simple Smile и работим усилено.  family

# 21
Превет и от мен! bye
Аз се казвам Криси и съм на 27год., а супруга ми е Валентин на 34.
От 24.07.2004г. сме семйство. Имахме малко проблеми ,  но след
иследванията казаха, че без проблем можем да си имаме едно сладко :lilangel: .

И от както разбрахме, че няма пречки за бебче много ни се иска едно, а защо не и две.  twin_neutral  
В рода на  Валентин има и близначки и сега май на нас чакат подобна радост.
Stuck Out Tongue

# 22
  • Мнения: 1 808
Здравейте на всички  55  
Казвам се Гери и утре ще стана на 27 години. Съпругът ми се казва Ники и е на 30. От 6 месеца сме семейство.    loveuuu
Искаме бебче  stork-girl , но не работиме сериозно по въпроса, не знам и аз защо, може би нещо не сме още много сигурни, но важното е, че имаме желяние.

# 23
  • Мнения: 689
Нека и аз да се представя!
Казвам се Красимира на 25 години съм, а съпруга ми е Иван също на 25 години Wink
Открих този страхотен форум още през месец май но тогава не участвах активно, след сватбата ни на 5.06.2004 взех активно да следя всички теми и когато решихме да пробваме за бебче много ми помогнахте всички вие с инфото за което много ви благодаря.
Пожелавам на всички момичета много успех и скоро всички да се похвалите с новината която всички желаете а именно Бебе Simple Smile

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравйте, казвам се Звезделина и съм на 23 год. Приятелят ми е на 27 и живеем заедно от една година! Правим опити за бебче и май този месец успяхме!  Stuck Out Tongue

# 25
здравейте и от мен:)
аз се казвам Нора, а мъжът ми Николай
Ние също много искаме семейството ни да се увеличи с едно сладко бебче:)
пожелавам си ако нестане по рано то тогава най късно тази година дядо Коледа да се погрижи за нас със мъжът ми:)

# 26
  • Мнения: 304
Здравейте, аз съм Росица,на 26 год. съм, приятелят ми е Александър. Живеем заедно от година и половина и мноогоо искам бебче. Тепърва започваме опитите и дано да се похваля скоро Laughing

# 27
  • Мнения: 3 205
Здравейте и от мен, аз съм Юлиана, на 26 години, а приятелят ми е Младен, на 23. Живеем заедно от около 3 месеца и, естествено, аз искам бебе!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Казвам се Лили на 30 г. съм. Имам дъщеричка на 4 г. /правена 2 г./. От около 2,5 г. с таткото искаме да и "подарим" братче или сестриче, но за съжаление за сега без успех.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 271
И АЗ И АЗ!!!

 :smilecolros: ИМЕ: ИРЕНА
28
ИСКАМЕ ПОПЪЛНЕНИЕ НА СЕМЕЙСТВОТО НИ, КОЕТО СТАНА НА ЕДНА ГОДИНКА...НАДЯВАМЕ СЕ ДА Е СКОРО  Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт