ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ- тема 8

  • 84 388
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 687
magnet_for_happiness, благодаря!

# 16
  • Навсякъде и Никъде
  • Мнения: 126
запис

# 17
  • Мнения: 2 140
mon_shery, тези 40 ампули имуновенин стигнаха ли ти до 22 г.с.?

# 18
  • Мнения: 13 929
SAB-f тези 40 ампули са за еднократна вливка.

# 19
  • Мнения: 2 140
Т.е. тези ампули имуновенин mon_schery ги е вливала последно преди 22 г.с. и общо е вляла 3 пъти за около 2000 лв? Правилно ли разбрах?

# 20
  • Мнения: 13 929
40 ампули имуновенин са 560 лв. Това колко вливки трябва да има се установява с контроли.

# 21
  • Мнения: 2 140
ясно, мерси, а за контролите колко се плаща всеки път ли по 300 лв.?

# 22
  • Мнения: 2 046
Sab контрола се прави само на НК клетките ако те са причина за вливките - около 100 лв . Другите имунологични мисля , че не се поварят ако са отрицателни!

# 23
  • София
  • Мнения: 10 698
Прави се контрола на каквото кажат имунолозите, напоследък са много модерни и рецепторни ц3 и ц4.

# 24
  • Мнения: 2 046
Е така де , аз имах предвид антикардиолипинови  и антифосфолипидни, поне при мен повече не ги изискват .Обще взето трябва яко да "развържеш секията".

# 25
  • Мнения: 2 140
Пак добре, че не се повтарят абсолютно всички, ами само някои.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 479
Здравейте, аз да питам след като иманм едно дете безпроблемно заченато и родено, след него в период от 2 г имам мисед и биохимична, трябва ли да се прави кариотип? Мерси

# 27
  • Мнения: 2 153
Здравейте, аз да питам след като иманм едно дете безпроблемно заченато и родено, след него в период от 2 г имам мисед и биохимична, трябва ли да се прави кариотип? Мерси

Принципно би могъл и кариотипа да е патологичен, а безпроблемната бременност да е била щастлива случайност...Аз лично направих последно това изследване и много съжалявам, защото именно там се оказа проблема...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 928
 Blush
Здравейте, аз да питам след като иманм едно дете безпроблемно заченато и родено, след него в период от 2 г имам мисед и биохимична, трябва ли да се прави кариотип? Мерси

Принципно би могъл и кариотипа да е патологичен, а безпроблемната бременност да е била щастлива случайност...Аз лично направих последно това изследване и много съжалявам, защото именно там се оказа проблема...

Момичета, имам въпрос относно кариотипа- пак ли го пускат като изследване имунолозите?

# 29
  • Мнения: 19 687
Мaxi-, генетици.

Общи условия

Активация на акаунт