Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 632
  • 483
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 392
Ама че тема. Страшно ме разсмя вица за " балерината". Нека кажа и аз моето мнение. Зиме, лете- винаги махам космите под мишниците си. Не ги понасям. Дразнят ме. Но се оказва, че дори и без косми, мишниците пак се потят. Просто едното няма нищо общо с другото. Кажете какво ползвате за под мишниците? Аз винаги имам под ръка малка рексона и мокри кърпички. Но си мисля, че и това не е достатъчно. Изчела съм доста статии за потенето, но до сега нищо за решението му като козметичен дефект не съм намерила. А така ми се иска да можех  Crazy

Най-хубавите продукти против потене се продават в Америка. Дори тук в Германия не ги продават и затова си поръ4вам само от Щатите. Наистина ефектът е траен. Не мога да разбера защо ние европейците сме по-назад от американците, пък уж ние много държим на хигиената и красотата????
Сори за оффа,но ми е интересно> Как действат тези продукти? Да не би да са такива,които противодействат на потенето? newsm78 В този случай не би трябвало да са много здравословни.

# 421
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
А за мъжете какво мислите? При нас бръсненето на подмишници при мъжете се смята за super-gay.
ахахаха..супер-гей..бях чувал за супермен,ама за тва не..интересно аз като си бръсна и интимните части,кво ли ше да съм?
МЕГА-ГЕЙ ?  Joy  Joy  Joy   Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

 newsm65  А моят мъж в коя категория попада?! Щото се обезкосмява навсякъде  newsm78 Може би супер- мега- ултра гей  Thinking

# 422
  • Мнения: 677
А за мъжете какво мислите? При нас бръсненето на подмишници при мъжете се смята за super-gay.
ахахаха..супер-гей..бях чувал за супермен,ама за тва не..интересно аз като си бръсна и интимните части,кво ли ше да съм?
МЕГА-ГЕЙ ?  Joy  Joy  Joy   Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

 newsm65  А моят мъж в коя категория попада?! Щото се обезкосмява навсякъде  newsm78 Може би супер- мега- ултра гей  Thinking
е твоя няма да излезе от затвора в германия..извратеняк!
но е възможно,ако му е за първи път,да му наложат мярка домашен арест за около 6 месеца и забрана за достъп до всякакви обезкосмяващи средства..и после ше го проверяват на 2-3 седмици..ох,дано нямате път към германско..

# 423
  • USA
  • Мнения: 559
Най-хубавите продукти против потене се продават в Америка. Дори тук в Германия не ги продават и затова си поръ4вам само от Щатите. Наистина ефектът е траен. Не мога да разбера защо ние европейците сме по-назад от американците, пък уж ние много държим на хигиената и красотата????
Цветулка, ще споделиш ли точно кои са тези продукти? Аз съм в Щатите, но си купувам европейски, защото засега съм по-доволна от тях.  Grinning
Ще се радвам да обменим опит.

# 424
  • София
  • Мнения: 3 726
За жена- на по-отблъскващо нещо не съм попадала  #2gunfire #Crazy Sick
Като студентка имах няколок такива колежки- важни ,нагласени а една бръсначка от левче да не си купят #Crazy newsm78-и моя милост каквато е цапната в устата- не се сдържах да им го "намекна"
За мъже- под мишниците за мен е напълно задължително от хигиенна гледна точка.За крака и ръце,както и на гърдите-не е задължително да е бръснат,но поне късо подстриган Laughing

# 425
От началото на пубертета си махам космите на краката и подмишниците,а сега и ръце,триъгълник,под носа,въпреки,че над коляното и по ръцете почти нямам косми.През всички сезони!Така ме е научила майка ми,която въпреки своите 60г. го прави задължително.Така съм си научила и дъщерите,нищо,че са малки.Тук някой каза,че по-противно от небръснатите мишници са бръснатите,но след една кола маска на това чувствително място ми се подуха лимфни възли и лекарят ме предупреди да не го правя вече,така че действам със самобръсначката.
Аз си купувам Dove anti-perspirant от Щатите и е наистина ефикасен.Само си задавам въпроса след като спира потенето,дали не вреди на здравето. newsm78
А за обезкосмяването на мъжете важи същото като за жените(поне за мене).Абсурд някой да ми дойде с Ролекс на космата лапа или с къси панталони и горите Тилилейски под тях  Naughty Който от тях е пробвал,казва,че се чувства много по-свежо и приятно.Скоро няма да можем да се вредим от тях при козметичките  Wink

# 426
  • Мнения: 1 409
 Sick Sick Sick
Голяма гадост,не ги разбирам тези жени,как не ги е гнус от самите себе си

# 427
  • Мнения: 7 474
Днес бях на басеин и за мое най-голямо учудване имаше една кака с големи черни космаци  Shocked и хич не и пукаше на жената, а и с мъж беше Mr. Green

# 428
  • Мнения: 191
Отврат.Моя близка да не кажа,че ми се пада и роднина си обезкосми краката за първи път на 37 години.Синът и беше ученик и той и зададе въпроса-''Защо?''.Едва тогава забраната от майка и беше отменена.Представяте ли си къса пола с космати крака!!! smile3560

# 429
  • Мнения: 1 289
Днес бях на басеин и за мое най-голямо учудване имаше една кака с големи черни космаци  Shocked и хич не и пукаше на жената, а и с мъж беше Mr. Green



УУУУ,гадно.Ама има и мъже с извратен вкус-как може някой да хареса космата жена-ооо,ама си е до човек,де.Направо се отвращавам от такива немърливи жени-защото това си е чиста проба немърливост. Crossing Arms

# 430
  • Мнения: 143
Моето отношение е  Sick и за мьж и за жена а като видя на плажа некоя мадама наточена а от долу на банските се показва топка вьлна направо hahaha Joy

# 431
Днес бях на басеин и за мое най-голямо учудване имаше една кака с големи черни космаци  Shocked и хич не и пукаше на жената, а и с мъж беше Mr. Green



УУУУ,гадно.Ама има и мъже с извратен вкус-как може някой да хареса космата жена-ооо,ама си е до човек,де.Направо се отвращавам от такива немърливи жени-защото това си е чиста проба немърливост. Crossing Arms

Е-е-е, хайде сега!

Гадно било, извратено било, ужассссссс!  Sick

Не разбирам кое му е гадното: това си е човешката природа. Допреди няколко десетилетия на никого не му е било гадно от космите. Сега се измодерихме. Чак пък гадно и извратено... Naughty
Споделям мнението, че е по-удобно и по-естетично, но не споделям крайни мнения като горните.

Чудя се на вас, гадещите им се, дали им се гади като лапат оная работа на мъжа си? Това не е ли отврат, извратено и гнусно? По пътя на вашата логика, и овлажняването при възбуда, и спермата, и околоплодните води, и бебетата, целите оцапани в кръв като се раждат, и факта, че много от родилките се наакват с последните си напъни да доведат нов живот на тази планета: всичко това е гадно, извратено и сигурно ви се повръща от него, но това е природа.

Точно както и космите.

Затова стига сте се превземали и вместо да гледате под мишниците или в гащите на другите, се огледайте внимателно в огледалото и когато установите, че сте перфектни - перфектно извънземни и не-човеци, тогава критикувайте!

Ясно?  Wink

# 432
Аз си купувам Dove anti-perspirant от Щатите и е наистина ефикасен.Само си задавам въпроса след като спира потенето,дали не вреди на здравето. newsm78

Вреди, естествено. Има проучвания, че анти-перспирантите са канцерогенни.
Или, ако трябва да го кажа на чист български език: мазилата и пръскалата против изпотяване причиняват рак.

Но, в името на добрия тон и добрата миризма, аз лично ги ползвам задължително като съм навън. Вкъщи обаче разчитам единствено на по-често вземане да душ. С това се успокоявам, че все пак позволявам на потните си жлези да функционират нормално поне през половината от времето.

# 433
  • Мнения: 7 474
НЯ, това е мнението ми по въпроса 5 страници по-назад, което явно не си прочела! Крайното мнение , което си цитирала е факт, който видях и споделих.  Crossing Arms  Можеш и ти да си кажеш мнението по въпроса, но по-спокойно  Stop


За жена е неприятно, но мъжките косми изобщо не е притесняват. Тия комплекси за космите си ги създаваме сами. По света хората изобщо не обръщат внимание на това. Mr. Green

П.П. Преди 20г. как ли са живяли хората без да се обезкосмяват като охлюви? Дане би  да се отвръщавате от неозбескосмените си родители и баби, А?

# 434
Лео, аз не съм цитирала теб, а мими 81, която по случайност пък цитира теб.

И не смятам, че съм се изказала по-грубо от останалите.

Думите гнус, отврат, гадост, изватеняк и пр. се срещат почти във всяко мнение.

Общи условия

Активация на акаунт