Нещо май не мога да се справя...та да питам няколко неща

  • 1 301
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Първо-БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА СЪВЕТИТЕ-АДСКИ МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Махнах вече сил.зърна и сега се храним директно от гърдата,свикна много бързо,само дето много ме боли като слиза млякото ,но ще го изтърпя!!!

Мина ми запушването на каналите,но за малко да ме повтори,та сега продължавам с цеденето и компресите на едната гърда,но иначе всичко е ок!!!

Спрях да му давам вода и сега само се кърмим.
Само не мога още да остановя намалява ли ми кърмата 100% или не,ама съм взела мерки-чайчета,бира,повече течности....

# 16
  • София
  • Мнения: 6 258
Махнах вече сил.зърна и сега се храним директно от гърдата,свикна много бързо,
Еййй, супер!!! Hug

За запушените канали пак да кажа - пий лецитин - канадски (на Jamieson) или полски (на Wallmark) от по 1200 мг, по 3-4 на ден.

А щом кърмиш на поискване и не даваш вода няма да ти намалее кърмата. Wink

# 17
  • Мнения: 340
Бравоооо!!  Hug Още един пример, че ако майката е упорита, става. 

# 18
  • Мнения: 3 926
Такива новини да се чуват Grinning Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 242
Супер! Grinning
Само лекинко с биричката! Joy
Бирената мая на таблетки върши прекрасна работа, хем спестяваш алкохола.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
Бирената мая на таблетки върши прекрасна работа, хем спестяваш алкохола.
  bowuu

# 21
  • София
  • Мнения: 830
И ние да ти пратим поздрави за успеха newsm10 newsm10 newsm10
Супер сте, сигурна съм че ще стане още по-приятно кърменето. Най-трудното мина  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 64
Браво   bouquet
Много се радвам за вас
Успех и целувки на бебока Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 663
Благодаря на всички за подкрепата!!!И пак да попитам нещо-забелязвам,че бебо не се нахранва от едната гърда само ,виси по повече от час и като заспи и го махна при оригването се буди и пак иска да суче.Като го меря преди и след хранене дава 30-40 гр.максимум разлика което ме кара да си мисля,е като суче само от едната гърда не му е достатъчно и започнах да давам и от другата?Правилно ли постъпвам?
п.п.Взех си и лецитин Wink

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 14:22 от konstans

# 24
  • Мнения: 435
Това , което описваш е съвсем нормално  Hug. Бебо се е напапал , а после му е хубаво и сигурно , харесва му да му мирише на мама , да се гушка в нея и да си поцоква леко  Grinning . Така си осигурява повече мляко занапред  Grinning , след час , час и нещо бебчо пак е гладничък Simple Smile  Ако чувстваш гърдата от която е ял пълна даваш пак нея в продължение на три часа , ако я чувстваш празна , даваш другата  HugОще месец-два ще сте като скачени съдове  Mr. Green , но после даже ще ти липсва  Simple Smile
Не съди по кантара . Всяко ядене е различно . През нощтта и сутринта сучат най-много (между 3 и 8 часа се дава поръчката на фабриката за кърма какво количество е нужно за деня ), после по-малко в зависимост от настроението  Simple Smile
Браво за упоритостта !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт