Велико Търново

  • 109 093
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 466
Бихте ли ме ориентирали към коя фирма за интериорни врати да се насоча? Коя сте ползвали и сте останали доволни от качество и обслужване? Благодаря  Hug

# 691
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Тази статия я прочетох вчера и за това се почудих дали още оперира Манчев, след като ми казаха, че е спрял да работи.

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Бихте ли ме ориентирали към коя фирма за интериорни врати да се насоча? Коя сте ползвали и сте останали доволни от качество и обслужване? Благодаря  Hug

В новата ни къща всички врати са от Алумина Елит, а в стария ни апартамент са от едни хора, които са ни съседи и имат цех за дограми, врати, мебели. При тях една врата преди около 5-6 години беше около 550, но са много красиви Simple Smile

# 693
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Някой, ако знае дали д- р Манчев оперира и знае къде приема на кабинет да ми пише.

# 694
  • Мнения: 4
Препоръчайте ми добър детски невролог за дете с често главоболие, според личния лекар е с мигрена.

# 695
  • Мнения: 466
siska79, много благодаря   bouquet

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
siska79, много благодаря   bouquet

Ако, ти е интересно пиши ми на ЛС и ще ти ги снимам. Примерно вратите на баните и мокрото помещение от едната страна са едни, а от другата е дърво/това за мокрото помещение/. Ненадминати са за мен АЕ!

# 697
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Препоръчайте ми добър детски невролог за дете с често главоболие, според личния лекар е с мигрена.
Ние бяхме ходили при д-р Колева в Дозис.Но като цяло добри невролози в Търново няма.За главоболията на сина ми преди време бяхме ходили за преглед и изследвания в Св. Наум в София.

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Събрах горчив опит за детските невролози тук и съвета ми е категорично да бягате да далече от тях. Както и никога да не влизате в болница тук, докато не сте чули мнението на поне още един независим доктор.

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Абсолютно на същото мнение съм за тукашните невролози. Не си губете времето с тях.

# 700
  • Мнения: 1 811
никой ли не е ползвал услугите на почистващите фирми- Блясък, Стоянови или други? newsm78 Отзиви?

# 701
  • Мнения: 116
Здравейте момичета!Аз съм от Русе, при нас си нямаме магазини на НМ и Зара, предстои ми пътуване до вашия град и да ви питам: във вашия мол дали ги има и дали имат детски дрехи в тях?

# 702
  • Мнения: 6 594
Има HM в мола и има детски етаж  Peace Зара нямаме  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 116
Благодаря мноого!

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Днес чух от една позната, че в училището на Пишмана има още 3-4 места за първокласници  Peace

Общи условия

Активация на акаунт