Велико Търново

  • 109 094
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
никой ли не е ползвал услугите на почистващите фирми- Блясък, Стоянови или други? newsm78 Отзиви?
Ползвала съм Simple Smile Чудеса не очаквай Simple Smile
Кажи за какво точно ти трябват.

# 706
  • Мнения: 6 594
Къде точно се намира магазин за натурална козметика "ROSES"? Дава ми го някъде с/у гума, ама не се сещам къде е  Rolling Eyes

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Къде точно се намира магазин за натурална козметика "ROSES"? Дава ми го някъде с/у гума, ама не се сещам къде е  Rolling Eyes

Между паркинга на Халите и Чаршията, между магазинче за шапки и магазина на Юнона  Peace

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
И отделно да питам нещо. Аз пак за частните занимални, предния път може и да сте ми пропуснали въпроса  newsm78

Писах на занималня Алиса и ми отговориха, че ще я приемат в удобно за мен време. Някакви отзиви за там?

За другите места какво ще кажете, има ли някъде шанс към 7:15 ч сутринта да мога да оставя Пипи?

# 709
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Трябва ми спешно някой от Търново, който пуска поръчки през Спортдирект.

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Трябва ми спешно някой от Търново, който пуска поръчки през Спортдирект.

 И аз търсих, но не намерих, така че пуснах през друго място.

# 711
  • Мнения: 790
Здравейте,
много спешно ми трябва някой, който да изпере диван и матрак- звънях на разни фирми, но били с препълнен график.Ако някой може да помогне ще съм благодарна....знам, че имаше разни хора с такива машини, които ходят по домовете,но уви нямам телефони.

# 712
  • велико търново
  • Мнения: 588
Надежда търся обувки за малката 1 клас черна кожа може би като универсален
цвят.?Сещате ли се и друг магазин с детски обувки за у-ще ?

Последна редакция: пт, 28 авг 2015, 07:19 от YSMIV4ICA

# 713
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, предстои кръщене на моят син, който е на 7м. Ще бъде след месец в Катедралата. Не сме избрали още къде да бъде почерпката след ритуала, ще бъдем около 30 човека, има и деца. Иска ми се да е на открито, но зависи какво ще е времето, така че трябва да има и двете опции. Бихте ли помогнали с идеи, както и за други неща, относно организацията. От къде да поръчам торта, дрешки на детето /бели/. Всякакви идеи биха ми били полезни. Благодаря!

# 714
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Надежда търся обувки за малката 1 клас черна кожа може би като универсален
цвят.Дали са заредили на магазина до ДИКА -дамската конфекция костюми сака ?Сещате ли се и друг магазин с детски обувки за у-ще ?

Сещам се за тези под CBA в улицата, която слиза към Патриарх Евтимий   Peace

# 715
  • велико търново
  • Мнения: 588
Да проверих и там ,но очакват зареждане .Не ми харесаха на капчица от изкуствена кожа бяха. Обиколих всичките магазини по пазара.

# 716
  • Мнения: 3 026
И отделно да питам нещо. Аз пак за частните занимални, предния път може и да сте ми пропуснали въпроса  newsm78

Писах на занималня Алиса и ми отговориха, че ще я приемат в удобно за мен време. Някакви отзиви за там?

За другите места какво ще кажете, има ли някъде шанс към 7:15 ч сутринта да мога да оставя Пипи?

Наде, няма ли възможност да ходи в градината до 15-ти септември? В нашата ми казаха, че Пламен може да си ходи, само ще плащам пълна такса. Но може би защото има места и не им е проблем още едно дете. Иначе опит с частните занимални нямам и не мога да помогна, дано се включи някой с повече инфо.

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
И отделно да питам нещо. Аз пак за частните занимални, предния път може и да сте ми пропуснали въпроса  newsm78

Писах на занималня Алиса и ми отговориха, че ще я приемат в удобно за мен време. Някакви отзиви за там?

За другите места какво ще кажете, има ли някъде шанс към 7:15 ч сутринта да мога да оставя Пипи?

Наде, няма ли възможност да ходи в градината до 15-ти септември? В нашата ми казаха, че Пламен може да си ходи, само ще плащам пълна такса. Но може би защото има места и не им е проблем още едно дете. Иначе опит с частните занимални нямам и не мога да помогна, дано се включи някой с повече инфо.
Да сега е с пълна такса, но доколкото знам може само до края на август Sad Нали от 1-ви септември започват да приемат бебетата.

# 718
  • Мнения: 23
Здравейте мами, та имам 2 талона за отстъпка за Комплекс Интел, Книжарница Българска книга, Книжарница Моливчето и Книжарница Интел. Като отстъпката е 22%, за съжаление е до 31 август ако някой иска единия да пише. Събота сутринта съм на парк Дружба, ако не чак неделя вечерта. Ако пък не и това може и днеска или в понеделник последния ден да ви го дам да си купите нещо на учениците си. Simple Smile

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Здравейте, предстои кръщене на моят син, който е на 7м. Ще бъде след месец в Катедралата. Не сме избрали още къде да бъде почерпката след ритуала, ще бъдем около 30 човека, има и деца. Иска ми се да е на открито, но зависи какво ще е времето, така че трябва да има и двете опции. Бихте ли помогнали с идеи, както и за други неща, относно организацията. От къде да поръчам торта, дрешки на детето /бели/. Всякакви идеи биха ми били полезни. Благодаря!

Щастливеца, Люляка на Арбанаси, на мой приятел хотел Елена на Арбанаси там е чудесно, а приятелката му може да украси, сигурно и други варианти има, но тези на мен ми допадат Peace
Тортите на ресторант Асеневци ми харесват и аз от там поръчвам за нашите събития.
Дрехи може да погледнеш в HM, а ако искаш, но не знам дали ще пристигнат можеш да погледнеш в Мадъркеър или Некст_обожавам детската им секция.

Светле, обувки може да погледнеш в Геокс, а ако там цената не те устройва виж в Дайхман или там както се казва Peace

Общи условия

Активация на акаунт