Ин витро център Стефанов

  • 132 612
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Д-Р Стефанов все още не работи с фар...някой знае ли кога ще стане това.Първия ми опит беше в Плевен при него неуспешен,сега имам взета заповед за втори опит още през септември но докато не подпише не мога да се прехвърля при него.И някой ходил ли е скоро знае ли екипа му?Кои са ембриолозите?Понеже аз ходих края на септември и имаше само една сестра.

# 46
  • Мнения: 459
Предстои ми среща с него утре, но едва ли ще разбера само от ден преглед повече за екипа му. Именно за това помолих момичетата които вече са стартирали при него да пишат, но .....
Ще споделя впечатленията си .....
До колкото знам вече май работи с фонда, ще го попитам за всеки случай, дано не забравя, че толкова въпроси съм си набелязала след моя неуспех миналия месец Cry

# 47
  • Мнения: 3 406
Амиии, труден въпрос е този за екипа. Знам само, че има ембриолози, андролози, има си лаборатория с голям набор изследвания /т.е. вземат кръв в клиниката, но ползват външна лаборатория/. Но колко човека са, кои са, добри ли са ... това не мога да кажа.
Но някак си не си представям да са случай хора. Все пак д-р Стефанов е човек с име и постигнати резултати до този момент.
Относно работата с фонда не мога да кажа нищо.

# 48
  • Мнения: 99
Предстои ми среща с него утре, но едва ли ще разбера само от ден преглед повече за екипа му. Именно за това помолих момичетата които вече са стартирали при него да пишат, но .....
Ще споделя впечатленията си .....
До колкото знам вече май работи с фонда, ще го попитам за всеки случай, дано не забравя, че толкова въпроси съм си набелязала след моя неуспех миналия месец Cry
Ами едно момиче което сега иска да се прехвърли при него днес е говорила,и е казал че не е подписал още...Неуспеха ти при него ли беше?Първи опит?А аз говорих с него преди седмица каза също че не е подписал.Аз до като не подпише няма как да стартирам..

# 49
  • Мнения: 3 406
Тогава предполагам, че ще е януари, както всички останали клиники. Ако до сега няма договор, то за кога вече  newsm78 остава един месец ...

# 50
  • Мнения: 127
Моята заповед от фонда, би трябвало да я получа в началото на 2015г, като гледам как вървят номерата. За малко няма да е тази година, но с тези хламидии.... Та като го попитах той работи ли с фар, отговорът му беше....като ти се обадят, кажи им, че сменяш клиниката, идваш при мен и ти издавам необходимия документ и като я вземеш и всичко е ок, започваме!

# 51
  • Мнения: 99
Моята заповед от фонда, би трябвало да я получа в началото на 2015г, като гледам как вървят номерата. За малко няма да е тази година, но с тези хламидии.... Та като го попитах той работи ли с фар, отговорът му беше....като ти се обадят, кажи им, че сменяш клиниката, идваш при мен и ти издавам необходимия документ и като я вземеш и всичко е ок, започваме!
Така ти е казал понеже до тогава ще подпише...януари заповеди не се раздават..значи ще получиш твоята февруари,А щом не е подписал досега значи ще го направи януари когато подписват и др.клиники както каза Тanzu..и аз чакам да се прехвърля при него...понеже имам заповед още от септември...

# 52
  • Мнения: 127
Дано наистина подпише началото на годината....толкова време чакаме заповедите си, поне друго да не чакаме...

# 53
  • Мнения: 459
Неуспеха ти при него ли беше?Първи опит?А аз говорих с него преди седмица каза също че не е подписал.
Правила съм 2 опита в КИРМ Плевен при д-р Стефанов, първия беше успешен, но направих мисед аборт, втория завурши с отрицателен тест на 10.11.14г. Сега ще видим какво предстои, вече нямам и фонд  Sad за това незнам ...на къде да поемам, дори се замислям за чужбина (с тези миседи, вече имам два, първия при д-р Стаменов).

# 54
  • Мнения: 2 501
d_ivanova  Hug Дано съвсем скоро се случи твоя опит!
В коя седмица са миседите?

# 55
  • Мнения: 459
В коя седмица са миседите?
Първия път 10 г.с., втория път в 6 и 8 г.с. (беше двуплодна бременност), нищо, че втория път имах и вливания преди трансфер и след положителния тест за бременност, за което Стефанов беше много учуден как така след тези вливки се случи.

# 56
  • Мнения: 2 501
А причини установиха ли някакви?

# 57
  • Мнения: 550
В коя седмица са миседите?
Първия път 10 г.с., втория път в 6 и 8 г.с. (беше двуплодна бременност), нищо, че втория път имах и вливания преди трансфер и след положителния тест за бременност, за което Стефанов беше много учуден как така след тези вливки се случи.
[/quot

Беше ли се появила сърдечна дейност?

# 58
  • Мнения: 550
Иванова, беше ли се появила сърдечна дейност? Относно екипа, днес бях там и видях много нови лица-явно бързо набира скорост събирането на екип.

# 59
  • Мнения: 459
Да имаше сърдечна дейност и при първата и при втората бременност  Cry
Дори видях как се мърдат, мъката ми беше голяма, но повярвайте ми отрицателния тест по-малко боли.
Причина не откриха, правихме имунологични и генетични, нищо не излезе.

Общи условия

Активация на акаунт