Ин витро център Стефанов

  • 132 732
  • 717
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Запис от мен. Да ви следя, че мисля и аз да си запиша час при д-р Стефанов.

# 61
  • Мнения: 3 154
d_ivanova, искрено ти желая успех, където и да решите да направите следващият опит! Гушкам те много силно, мило! Hug Hug Hug

Потвърждавам, че клиниката няма все още сключен договор с фонда. Тази вечер говорих с доктора за второто ни кандидатстване и ми стана изключително мило, че ме помни и дори след толкова време номерът ми все още фигурира в телефона му Grinning Отново страшно мил и отзивчив! Определено си е МОЯТ лекар и не го заменям за друг!

# 62
  • Мнения: 23
Здравейте записвам се да следя темата!Аз чакам да си получа заповедта от фонда и също се интересувам кога ще подпише с касата Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 96
Здравейте. Аз съм с 3 неуспешни опита от които последните два в клиника Надежда. Много съм разочарована от липсата на отношение и внимание от страна на лекарите и персонала, направо ни карат на поточна линия, да не споменавам, че след трансфера ме оставиха само 2 мин. да полежа и ме свалиха в количка и преместиха в стая.Затова след последния неуспех си запазих час за коментар при д-р Стефанов в Стара Загора и мисля да стана негов пациент.Така че, ще следя темата с интерес.

# 64
  • Мнения: 550
Здравейте. Аз съм с 3 неуспешни опита от които последните два в клиника Надежда. Много съм разочарована от липсата на отношение и внимание от страна на лекарите и персонала, направо ни карат на поточна линия, да не споменавам, че след трансфера ме оставиха само 2 мин. да полежа и ме свалиха в количка и преместиха в стая.Затова след последния неуспех си запазих час за коментар при д-р Стефанов в Стара Загора и мисля да стана негов пациент.Така че, ще следя темата с интерес.

Добро решение, браво! Аз имам един неуспешен при него, но не го смених и сега съм бременна с близнаци/ дай Боже всичко да е наред и занапред/! Много е мил и е професионалист. Стискам ти палци!

# 65
  • Мнения: 96
Здравейте, днес бях на първи преглед при д-р Стефанов в Стара Загора. Още с влизането в сградата ме посрещна една усмихната и любезна дама на регистратурата. По време на разговора ни и прегледа доктора отговаряше изчерпателно на всички мои въпроси и беше усмихнат. Даде ми нова надежда, надежда която бях изгубила. Попитах за ембриолозите каза, че си е довел екип от Плевен. Работят с външна лаборатория. Останах с много добри впечатления. Живот и здраве догодина като получа заповедта от Фонда ще започна процедура при него. Може той да ми е на късмет:)

# 66
  • Мнения: 3 406
Момичета, никоя от вас ли не е започнала процедура все още? Никой не пише. Аз в петък бях при док, но при мен нещата се отлагат за края на януари, даже по-скоро февруари. И нямах настроение да питам и разпитвам.
Ама сега, започват да ми се въртят в главата хиляди въпроси  Sick
А никой не пише и не споделя информация  newsm78
Моля ви ако някоя от вас все пак е в процедура да споделя как вървят нещата - стимулация, пункция, трансфер, контролни прегледи ...

# 67
  • Мнения: 647
Аз също бях в петък на преглед и щях да започвам стимулация обаче се оказа, че имам 2 задържани фоликула и ако всичко е наред ще почнем януари. Така се бях настроила да не губим време, ама късмет. Дано януари да ние е на късмет и да се получат нещата докраѝ.

# 68
  • Мнения: 99
Уж има стартирали процедури,но за жалост явно не пишат тука.Аз също съм при него но чакам да подпише с фонда януари и да си сменя заповедта...и чак тогава ще стартирам.

# 69
  • Мнения: 99
Момичета, никоя от вас ли не е започнала процедура все още? Никой не пише. Аз в петък бях при док, но при мен нещата се отлагат за края на януари, даже по-скоро февруари. И нямах настроение да питам и разпитвам.
Ама сега, започват да ми се въртят в главата хиляди въпроси  Sick
А никой не пише и не споделя информация  newsm78
Моля ви ако някоя от вас все пак е в процедура да споделя как вървят нещата - стимулация, пункция, трансфер, контролни прегледи ...

Защо се отлагат нещата при теб,и това първи опит ли ти е?Не се ядосвай може да е за добро..е и аз съм взела заповед от 3 месеца и все още не мога да стартирам понеже чакам да подпише с фонда.Аз бях при него в Плевен но ..и така като гледам ще почакам още..важен е крайния резултат.

# 70
  • Мнения: 3 406
Детелина, първи опит ще ми е този. Не се ядосвам, че се отлагат нещата. Аз бях с една отстранена тръба след извънматочна бременност, установена много късно. Тежка и сложна операция. Много трудно възстановяване. Юли тази година правих цветна снимка. Оказа се, че и другата тръба е напълно запушена и с голям сак. Правих лапаро за отстраняване и на втората тръба в края на ноември. Но се оказах с много сраствания от първата операция и се налага да поизчакам още месец два преди опита, за да сме сигурни че всичко е ОК след лапарото и отстраняването на срастванията. Иначе документи към фонда съм подала, но заповед ще имам може би юни, юли. Няма да чакам до тогава, защото след първата операция и яйчника на отстранената тръба не функционира както трябва и ще разчитам само на другия.

# 71
  • Мнения: 99
Детелина, първи опит ще ми е този. Не се ядосвам, че се отлагат нещата. Аз бях с една отстранена тръба след извънматочна бременност, установена много късно. Тежка и сложна операция. Много трудно възстановяване. Юли тази година правих цветна снимка. Оказа се, че и другата тръба е напълно запушена и с голям сак. Правих лапаро за отстраняване и на втората тръба в края на ноември. Но се оказах с много сраствания от първата операция и се налага да поизчакам още месец два преди опита, за да сме сигурни че всичко е ОК след лапарото и отстраняването на срастванията. Иначе документи към фонда съм подала, но заповед ще имам може би юни, юли. Няма да чакам до тогава, защото след първата операция и яйчника на отстранената тръба не функционира както трябва и ще разчитам само на другия.

Съжалявам за всичко което си преживяла ..но имай вяра..щом доки е казал да изчакаш,значи е по добре.Желая ти успех..може и да се засечем февруари:)

# 72
  • Мнения: 3 406
Благодаря Детелина! Успех и на теб!

# 73
  • Мнения: 99
Благодаря Детелина! Успех и на теб!

благодаря  newsm51

# 74
  • Мнения: 550
Е просто няма такъв доктор като Стефанов! Мил, внимателен...току що му се обадих във връзка с моето зацапване -никой не може да успокоява като него! Момичета, не се колебайте-той е вашият човек! Hug

Общи условия

Активация на акаунт