Ин витро център Стефанов

  • 132 709
  • 717
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 696
Аз като чета в Надежда как висят до малките часове на ноща, едва ли се чака толкова тук! Скоро не съм ходила в клиниката , другата седмица ще ходя, но преди беше спокойно, не знам сега как е ?
Пожелавам много успех на Станислава и дано намери своя лекар, който да сбъдне мечтата й!

# 691
  • Мнения: 222
Сега ще ви разкажа и сами преценете...Две години съм при него още от Плевен.Причина за стерилитета не е открита,но решихме да направим опита.Подготовката мина добре докато не се стигна до трансфера дадоха ми инструкции и всичко спазих.Изпих количеството вода отидох в точния час с пълен мехур ,но доктора беше толкова зает...Че един час и половина трамбовах с пълен мехур в коридора по едно време една от сестрите ме вкара ,но доктора го нямаше никакъв  Cry Дойде по едно време аз от болки едвам се качих на магарето едвам стисках щях да пусна...Едвам стигна до матката  да постави ембриончетата  и неговата сестра като взе да ме натиска и от зор пуснах (Колкото и неприятно да е случи се  Cry )Много се таравмирах от този трансфер, но го забравих викам важно е крайния резултат.Но за съжаления беше отрицателен...Събрах сили и решихме пак да идем случват се такива неща и да му дадем втори шанс..Поисках да ми направи хистероскопия  да видим причината за неуспеха ,а не напразно да правим втори опит ,но той ми се изсмя и каза ,че това било българска изсмисьотина  newsm78 и ми отказа категорично...Вика ми втория опит няма да има проблем и както винаги му повярвахме и решихме да пробваме ,но този път с уговорката в точния час да ми се направи трансфера.И така беше мина много добре бях спокойна и си свърши работата ,но резултата пак отрицателен и как да бъде положителен ,като той не търси причина за неуспеха  Sad Разбира се че тези ,който са успели от първият път ще са много доволни.Аз за това и не го нападам просто преценявам ,че нямам излишно свободно време и нерви да ги пилея ,а за средства да не говорим колко доплатих  Sad Пак казвам това си е мое мнение и решение ,а на всички Вас ви желая УСПЕХ!

# 692
  • Мнения: 4 696
Ами да, не само той не иска да търси причината след неуспех, чувала съм за доста такива случаи, дори и в най- добрите клиники! Аз те разбирам ти желая успех! А колко доплати, нямам представа какви средства да си отделя?
А генетични изследвания имате ли?

# 693
  • Мнения: 117
Момичета днес бях на поредния преглед ,в стимулация съм и док.ми спомена за вливката с Имуновин.Каза,че при мен не е задължително,но е препоръчително.Сега много се колебая за тази вливка която се прави след трансфера.Каза,че аз не съм имала спонтанни аборти и не се налага,но все пак да помисля.Някоя от вас имала ли е такава вливка и поради каква причина са и вливали?

# 694
  • Мнения: 222
Момичета днес бях на поредния преглед ,в стимулация съм и док.ми спомена за вливката с Имуновин.Каза,че при мен не е задължително,но е препоръчително.Сега много се колебая за тази вливка която се прави след трансфера.Каза,че аз не съм имала спонтанни аборти и не се налага,но все пак да помисля.Някоя от вас имала ли е такава вливка и поради каква причина са и вливали?
Вливката се прави преди трансфера  и аз нямах нужда ,но ми я направи отдели си 600 лева  Wink

# 695
  • Мнения: 4 696
Ами назад имаше някой, който не доплатил,но ще видим, все пак ще отделя пари. А за вливката, аз същи нямам спонтанни, но нямам и бременност, но пък съм с хашимото с високи тат и мат, така че при мен поне няма да е излишно!

# 696
  • Мнения: 117
Момичета днес бях на поредния преглед ,в стимулация съм и док.ми спомена за вливката с Имуновин.Каза,че при мен не е задължително,но е препоръчително.Сега много се колебая за тази вливка която се прави след трансфера.Каза,че аз не съм имала спонтанни аборти и не се налага,но все пак да помисля.Някоя от вас имала ли е такава вливка и поради каква причина са и вливали?
Вливката се прави преди трансфера  и аз нямах нужда ,но ми я направи отдели си 600 лева  Wink
Какво значи ви я направи,вие не сте ли искали,защото има случаи при,които е наистина задължително,а в моя той не ме задължава каза,че препоръчва и ако реша ще ми я направят.Д-р Стефанов ми каза за цената !

# 697
  • Мнения: 1 191
Сега ще ви разкажа и сами преценете...Две години съм при него още от Плевен.Причина за стерилитета не е открита,но решихме да направим опита.Подготовката мина добре докато не се стигна до трансфера дадоха ми инструкции и всичко спазих.Изпих количеството вода отидох в точния час с пълен мехур ,но доктора беше толкова зает...Че един час и половина трамбовах с пълен мехур в коридора по едно време една от сестрите ме вкара ,но доктора го нямаше никакъв  Cry Дойде по едно време аз от болки едвам се качих на магарето едвам стисках щях да пусна...
За това с чакането и забавянето, не винаги вината е в доктора. Аз вчера създадох такъв проблем. Отидох за трансфер изпълнила всички инструкции, обаче от притеснение ли от какво и като запънах, час и половина ме чакаха да ми се допишака, а след мен имаше още едно момиче и тя е била в същата ситуация от вън, за което много съжалявам. Не можах да я видя, за да и се извиня, обаче ако влиза и чете тук искам да и предам най-искрени извинения и да и пожелая успех!

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 21:15 от Salilinda

# 698
  • Мнения: 2
Здравейте мили момичета. Чета Ви много редовно, рядко пиша, но просто понякога не мога да се въздържа като прочета някой абсурден коментар. Визирам Станислава, която очевидно ако беше с положителен резултат, едва ли щеше да се изказва по подобен начин. Не мислите ли, че е малко неуместно да коментирате терапията на лекар. То ако беше така сами щяхме да си правим в ин витрото....

# 699
  • Мнения: 222
Не знаех ,че в този форум е само за хубави неща да се пишат...Извинете ме в случая няма да се повтори..!

# 700
  • Мнения: 159
Форумите е да се споделя всичко както положително така и отрицателно все пак има свобода на словото.Все пак всеки втори вече се допитва до форумите и интернет.Всеки сам прави избора в коя клиника при кой доктор.И споделя впечатленията си.Именно за това сме тука да се подкрепяме.

# 701
  • Мнения: 459
Не мислите ли, че е малко неуместно да коментирате терапията на лекар. То ако беше така сами щяхме да си правим в ин витрото....
НЕ не мислим, за това е форума да се коментира всичко!!!
Аз съм бивша пациента на д-р Стефанов. Сега съм пациент на Истанбулска клиника. Колебаехме се дали да направим опит пак при Стефанов, но не съжаляваме за избора. Проблема явно ще се окаже генетичен при нас, въпреки, че имаме направени генетични в Плевен (които не показаха нищо). Ако бях останал тук си представям как щяха да се развият нещата ..... пак Имуновинини, куп ненужни пари, да не говорим за натоварването на организма и пак аборт, защото ембрионите са увредени.
Хубаво си помислете за тези вливки, след като не се знае конкретната причина, тогава защо е нужно да се справят, ей така да се застраховаме??? (Ритуричен въпрос).
Успех момичета и споделяйте всичко, което ви вълнува, нали така едновременно си помагаме и обменяме опит.

П.П. Нищо лично против доктор Стефанов, дори мога да кажа, че си го харесвам - внимателен, обръща нужното внимание, отговарял ми е на много въпроси, ноооооо успеха зависи от целия екип, много много важна роля има и ембриолога.

# 702
  • Мнения: 34
Да, със сигурност форума е за споделяне...не за критикуване на лекарска преценка. Всеки сам прави своя избор по отношение на клиника, лекар, екип и т.н. Най - важното е да имаме доверие на лекаря си, а не да подлагаме на съмнение терапията. А и да не забравяме, че съществува понятие "неизяснен стерилитет". Когато няма ясна причина няма как да си измислят такава.

# 703
  • Мнения: 403
Относно чакането не се чака въобще според мен 20 мин. не са много. Толкова чакам аз при Стефанов.А в Надежда чаках всеки път по 5 часа до 10 вечерта и накрая не успявах да стигна до Стаменов а уж чаках за да мина при него на преглед. Накрая аз излязох виновна как ката не съм се видяла с него. Така че правете равносметка.

# 704
  • Мнения: 63
Не знаех ,че в този форум е само за хубави неща да се пишат...Извинете ме в случая няма да се повтори..!
Станислава,аз лично ти благодаря за това ,че ни разказа какво си преживяла.Този форум ,не е само за успелите момичета.Той е създаден за това,всяка една от нас да споделя своето лично мнение и през какво е минала.Пожелавам ти от сърце,следващия опит да завърши с положителен резултат bouquet

Общи условия

Активация на акаунт