Мебели Виденов 3

  • 236 602
  • 956
  •   1
Отговори
# 810
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Ползвам спалнята от снимката вече 3та година. С вдигащ механизъм е, за да използвяме мястото отдолу за багаж. Не бих казала, че блести с някакво качество, но за парите си е добра. Има доста остри ръбове и боли, ако се удариш. Иначе няма счупвания до сега, при условие че общата ни маса е почти 200кг 😂
+1
Съблюдавайте добре да монтират амортисьорите спрямо матрака. Че при мен го бяха изтеглили към таблата и цъфна един неприятен луфт от 2 пръста откъм краката. Върнах майсторите и го оправиха.

# 811
  • Мнения: 2 303
Ние имаме "Принцес" светлия вариант от 3год (може и малко повече).
Около 6 месец се появи едно вдлъбване на едно от местата, където най - много се стои и лежи, ама на ММ не му се занимаваше с рекламации, колкото издържал - толкова. От тогава до сега си е все така, не е пропаднал повече, няма други вдлъбнатини.
Бяхме разляли сок от касис върху него и го изчистих само с кърпа с вода, не остана петно, но пък от водата остават ужасни петна по дамаската.
Редовно се случва детето да си разлее водата и вече цялата седалка на дивана е в едни кръгове, доста грозно...пробвала съм с препарати за дамаска, но ефект не виждам.
Каня се от доста време да взема прахосмукачката "Реинбоу" на приятелка и с нея да пробвам да го изпера, но трудно си напасваме графиците с нея, а трябва да ми покаже как се прави, та за сега съм само с каненето.
Иначе е голям, може да си легнат 2-ма човека и в неразпънато положение.
Визуално ми допада.
Пък и цената му е добра.
Ние за 1000лв и някой лев взехме дивана, фотьойл и 2 табуретки от серията.

# 812
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Ползвам спалнята от снимката вече 3та година. С вдигащ механизъм е, за да използвяме мястото отдолу за багаж. Не бих казала, че блести с някакво качество, но за парите си е добра. Има доста остри ръбове и боли, ако се удариш. Иначе няма счупвания до сега, при условие че общата ни маса е почти 200кг 😂

Диван Принцес също ползваме от 3 години в светлия вариант. Не е мръднал. Удобен е и за спане. Лично аз съм спала няколко пъти на него и ми е удобно. Леля ми спи на него без да го разтяга, твърди че и е добре така. Дамаската се чисти лесно, ако се зацапа. Не сме го прали още, мислим да викаме фирма, за да го почистят.
Ползвам спалнята от снимката вече 3та година. С вдигащ механизъм е, за да използвяме мястото отдолу за багаж. Не бих казала, че блести с някакво качество, но за парите си е добра. Има доста остри ръбове и боли, ако се удариш. Иначе няма счупвания до сега, при условие че общата ни маса е почти 200кг 😂

Диван Принцес също ползваме от 3 години в светлия вариант. Не е мръднал. Удобен е и за спане. Лично аз съм спала няколко пъти на него и ми е удобно. Леля ми спи на него без да го разтяга, твърди че и е добре така. Дамаската се чисти лесно, ако се зацапа. Не сме го прали още, мислим да викаме фирма, за да го почистят.



Много благодаря за отговора , Виви !

# 813
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Всички мебели на Виденов са с много остри ръбове, но иначе за парите са добри.

# 814
  • Мнения: 4 275
То и ценитв им едни напоследък... Имам чувството, че при някои мебели има 100% скок на цената...

При тези цени и тази репутация на Виденов, предпочитам да купя от друг магазин. Преди съм ги предпочитала заради ниските цени, а сега са поизравнени с другитв

# 815
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Честно казано не съм им гледала цените скоро. Моите впечатления са от покупки преди 5 години.

# 816
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
То и ценитв им едни напоследък... Имам чувството, че при някои мебели има 100% скок на цената...

При тези цени и тази репутация на Виденов, предпочитам да купя от друг магазин. Преди съм ги предпочитала заради ниските цени, а сега са поизравнени с другитв
Все още имат и евтини  .В момента, например, предлагат  комплект спалня "Надежда" , бял гланц и дъб, за 466 лева. Спалнята е 164 на 190 + трикрилен гардероб, скрин с огледало и 2 нощни шкафчета . Същите неща комплект "Жаклин" за 444 лв. .Предлагат и само спални по 86 лева броя .
https://videnov.bg/спалня/спални-комплекти

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 08:31 от RichiRich

# 817
  • Мнения: 4 275
Съгласна съм, че все още имат и ниски цени, но имаше осезаем скок. Миналата година или в началото на тази да е било, обмислях смяна на доста мебели при родителите ми и за да не се загубя сред всичките модели, бях записала в един файл тези, на които се спряхме. Така се случи, че не успяхме да поръчаме веднага и като влязох пак в сайта след известно време, видях че цените са скочили с около 30%... Оттогава вече не съм им фен, нито клиент... Диван при родителите ми поръчахме от мебели Мондо, а за апартамент, който обзаведох от нулата за под наем, само диванът е от Виденов и то след дълго следене на цената. Преди поскъпването беше около 450-500 лева, след което внезапно скочи на 700 лева, а аз успях да го взема на една "промоция" за 550 лева... Това вдигане и сваляне на цените е ужасно дразнещо

# 818
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Съгласна съм, че все още имат и ниски цени, но имаше осезаем скок. Миналата година или в началото на тази да е било, обмислях смяна на доста мебели при родителите ми и за да не се загубя сред всичките модели, бях записала в един файл тези, на които се спряхме. Така се случи, че не успяхме да поръчаме веднага и като влязох пак в сайта след известно време, видях че цените са скочили с около 30%... Оттогава вече не съм им фен, нито клиент... Диван при родителите ми поръчахме от мебели Мондо, а за апартамент, който обзаведох от нулата за под наем, само диванът е от Виденов и то след дълго следене на цената. Преди поскъпването беше около 450-500 лева, след което внезапно скочи на 700 лева, а аз успях да го взема на една "промоция" за 550 лева... Това вдигане и сваляне на цените е ужасно дразнещо
Аз вися от седмици в онлайн -мебелните магазини, тъй като търся чисто бяла спалня с размери за матрак 164 на 190 и установих, че само Виденов все още предлага, този толкова полезен за малки стаи размер . Доколкото схванах май ЕС стандарт такъв няма и са го премахнали останалите производители ,но не и Виденов. Както и единствената чисто бяла спалня в този размер е Катерина на Виденов.

# 819
# 820
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Включвам се и аз с мнение - не съм купувала такива мебели, но съдя за качеството им по това което видях в домове на приятели. За цените си може би качеството е оправдано, но като цяло не бих си купила такива мебели.
Преди няколко месеца ми трябваше  шкаф за терасата който да скрия в единия ъгъл и се замислих дали да не купя от тях, разгледах предложенията и да... освен ниската цена друго привлекателно не видях Sad може и да съм предубедена, но според мен хубавите и качествени неща държат цена.

# 821
  • Мнения: 2 838
Така е, но не всички имаме възможност да купуваме хубави и качествени мебели. За жалост финансовата част е от значение.. Аз съм с мебели на Виденов, поради горните факти.. Но ако имам пари в излишък, не бих купила техните със сигурност. На този етап обаче съм доволна. След 3 годишно ползване на диван, хол на маса,секция, трапезна маса и цял спален комплект нямам оплаквания от тях.

# 822
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Взехме си ъгъл Лас Вегас,за цената си и повече от перфектен.Мек,голям и удобен.

# 823
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Моята бяла спалня "Катерина", пристигна точно навреме на 6-ти ден (имаше неделя помежду), заедно с еднолицевия марак "Лео" 160/200, дъното и аморисьорите - идеално опаковани. Всичко за 347 лева. Поръчах снощи и 2 легла Изи 164/190, скрин "Дискаунт" , огледало SR-4  , шкаф "Вили" - всички "дъб сонома" - всичко за 244 лева  - за стая за гости са. Матраците си ги имам - еднолицеви.

# 824
  • София, България
  • Мнения: 3 630
Аз и друг път съм писала, че матракът "Лео" е единственото нещо, което няма да повторя да купя от Виденов. Просто е под всякаква критика... смятам, че матракът е нещо много важно и дори и от една нощ спане на него, човек може да се схване доста сериозно и трудно поправимо. Така че Ви съветвам (непоискано Grinning ) да не спестявате пари от матраците, но съм с две ръце за спестяването на пари от мебелите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт