Парфюмни размисли и страсти - 185

  • 63 008
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 210
Благодаря за темата  bouquet
 Много обичам топлотата на сандаловото дърво, както каза Атти, прекрасно е в основата на парфюма, дава плътност, допълва другите съставки. Адикт е добър пример.
Когато е по-самостоятелно не ми допада толкова, и  двата варианта на Серж Лутенс не ми харесват.
Йоан Владимир, благодаря ти за вълшебния начин, по който описваш преживяванията си с тази легенда, която веднага съжалих, че не познавам  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 512
Мили дами, ровейки из фрагрантика току що намерих този парфюм - http://www.fragrantica.com/perfume/Narciso-Rodriguez/Narciso-Musc-27068.html. Някой да го е виждал вече по магазините и ако да, къде мога да го помириша? Струва ми се точно мой аромат по описание. Heart Eyes

# 32
  • Франция
  • Мнения: 898
Йоан Владимир  newsm20 невероятно ревю на велик парфюм, без дъх останах. Не познавам тази концентрация, имах едт, приключих го жадно и нетърпеливо, не усетих как свърши. В твоето описание открих много общо със Синия час, подозирам, че нереформулираната версия на Мицуко се родее изключително близко с него.
Действително са много близки, но Синият час е мек и цветен, много по-приятен от пръв мирис, а Мицуко особено в тази версия е с доста мрачно и готик излъчване.
Шантава работа, Синият час беше първият от старите герлени, в който се влюбих, а така и не го придобих. Наобикалях го, тествах го, въздишах по него, решавах да го придобия, а накрая се оказвах с друг парфюм - с Мицуко или с Жики. Но Синият час беше нещо като троянски кон, преобръщаше ми отношението и ми помагаше да ги харесам.

След като модераторките не ме набиха за словоблудстване, следващият път като ме притисне краен срок и някое красиво описание ме зарази, пак ще разкажа за някое бабче  Blush

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Малко ме измъчва сандаловото дърво в парфюм.

Чудех се как да опиша отношението си към сандаловото дърво в парфюм, е, това е.

Денси,   bouquet

# 34
  • Мнения: X

След като модераторките не ме набиха за словоблудстване, следващият път като ме притисне краен срок и някое красиво описание ме зарази, пак ще разкажа за някое бабче  Blush

Дори не си помисляй, че някой може да те набие  Hug И никога не ни напускай, описваш божествено, имаш писателска дарба  kiss

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз минавам да споделя, че бижутата Freywille пускат парфюмите си и на нашия пазар. Ще ги пробвам задължително  Laughing



Йоан Владимир
, за мен си е живо разхищение подобен пост да е публикуван само във форум, трябва да бъде директно претворен в статия и пуснат в списание  Laughing
Но в никакъв случай не искам нито да тествам, нито да имам Митсуко.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 574
Момичета, страхотни сте!  bouquet

Бижу, с голямо удоволствие прочетох мнението ти за Фенси! Hug

Йоан Владимир, страхотна статия си написала! Любовта ти към Мицуко (,който аз не харесвам) определено е сравнима с начина, по който се чувства аз по отношение на Magie Noir.  Heart Eyes Като те прочетох, ми дойде тази асоциация.  Simple Smile

# 37
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Благодаря за новата тема, Денси! Heart Eyes

Страхотни неща прочетох от вас Heart Eyes, лично за себе си, не мога да кажа харесва ми или не, сандаловото дърво... Може би като подложка - да, самостоятелно - не. Но от много неща зависи. И най-вече зависи от настроението ми. Забелязвам, че и "вкусовите ми предпочитания" се променят. Парфюми, които много съм харесвала миналата зима, сега не искам и да ги погледна?!? Thinking Това се случи с 24 Faubourg Hermes, Blonde Versace, Iris Nobile Acqua di Parma, Songes Annick Goutal, че и още... Какво ми става и аз не знам... ooooh!

# 38
  • Мнения: 662
 densiБлагодаря за новата тема.  bouquetВсе се чудех кое е това нещо в Самсара-та което ме привлича в базата ,а то значи е сандаловото дърво.Йоан Владимир ти си невероятен талант.Гордея се ,че те познавам па макар и виртуално.  bouquetХубав ден на всички .

# 39
  • Мнения: 7 228
Сложете ме в графата на любителите на сандаловото дърво, налично е в любимите ми парфюми.

Йоан Владимир, комплименти и от мен за начинът по който описваш ароматите. Пиши по-често!   bouquet

# 40
  • Мнения: 18
Йоан Владимир, поклон за ревюто!

# 41
  • Мнения: 1 935
Бижу   bouquet и Йоан Владимир   bouquet отдавна съм ви признала за майстори на описанието на аромати. Не знам какво друго да кажа, освен, че немея пред таланта ви !

# 42
  • Мнения: 17 546
Ооо, Живанк@ Hug , моля те, много си любезна, но е все едно да сравняваш детска рисунка с картина от Лувъра... Ревюто на Йоан Владимир е шедьовър!  bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 5 987
Момичета, имам въпрос за Citizen Queen JHG - в официалния сайт парфюмът е черен http://www.juliettehasagun.com/en/citizen-queen.html , а във Фрагрантика и в други сайтове, които разглеждах, е бяла http://www.fragrantica.com/perfume/Juliette-Has-A-Gun/Citizen-Queen-3227.html. Има ли някаква разлика?

# 44
  • Мнения: 17 546
Не е черен, сребърно е шишето, покрито е с амалгама. От снимката идва така. В черна велурена кутия е.
http://www.woodfordes-perfumery.co.uk/images/products/270b.JPG

Общи условия

Активация на акаунт