Ebay 94

  • 50 988
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Купувам от един продавач 7 продукта. Някои с безплатна доставка, други - не. Как да не платя никаква доставка?

# 166
  • Мнения: 1 162
Купувам от един продавач 7 продукта. Някои с безплатна доставка, други - не. Как да не платя никаква доставка?

 питай го  Grinning напиши му кои продукти искаш да купиш и каква ще бъде крайната цена.  И след това вече ще мислиш дали да купиш.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Може ли да ми кажете как се поръчва мъжки и дамски размер от този вид пуловери например http://www.ebay.co.uk/itm/221605397327?_trksid=p2055119.m1438.l2 … TRK%3AMEBIDX%3AIT Трябва ми дамски XL и мъжки XL, а те не са разделени  newsm78
Ако някой може да ми даде линк към други коледни пуловери, които да са с разделени размери, ще съм много благодарна  Hug

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 4 541
Може ли да ми кажете как се поръчва мъжки и дамски размер от този вид пуловери например http://www.ebay.co.uk/itm/221605397327?_trksid=p2055119.m1438.l2 … TRK%3AMEBIDX%3AIT Трябва ми дамски XL и мъжки XL, а те не са разделени  newsm78
Ако някой може да ми даде линк към други коледни пуловери, които да са с разделени размери, ще съм много благодарна  Hug


Не са разделени, защото са унисекс, пише го в описанието.Ако беше погледнала надолу в листинга, щеше да видиш , че има таблица с мерки за ориентиране. Wink

# 169
  • Мнения: 3
Добре де , а възможно ли е пратката за която писах в пост #158 с номер CL927972137DE да изчезне?

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Може ли да ми кажете как се поръчва мъжки и дамски размер от този вид пуловери например http://www.ebay.co.uk/itm/221605397327?_trksid=p2055119.m1438.l2 … TRK%3AMEBIDX%3AIT Трябва ми дамски XL и мъжки XL, а те не са разделени  newsm78
Ако някой може да ми даде линк към други коледни пуловери, които да са с разделени размери, ще съм много благодарна  Hug


Не са разделени, защото са унисекс, пише го в описанието.Ако беше погледнала надолу в листинга, щеше да видиш , че има таблица с мерки за ориентиране. Wink

Наистина не съм погледнала  Embarassed Благодаря   bouquet

# 171
  • Мнения: 120
Здравейте,
поръчах една дреха за куче, но вместо размер М са ми изпратили по-голямо - XL. Как може да се предяви рекламация. Предварително благодаря

# 172
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте,
поръчах една дреха за куче, но вместо размер М са ми изпратили по-голямо - XL. Как може да се предяви рекламация. Предварително благодаря
Свържи се с продавача и му кажи, че е объркал размера. Ако не се разберете, пусни кейс, но имай напредвид, че Ибей ще има достъп до всички съобщения, разменени м/у теб и продавача, така че се придържай към добрия тон.  Peace

# 173
  • Мнения: 120
Благодаря, сега ще му пусна съобщение. А как се пуска кейс?

# 174
  • София
  • Мнения: 9 850
В първия пост на темата е описано. Лично аз не съм пускала, но момичетата са дали инфо Simple Smile

# 175
  • Мнения: 120
Благодаря, ще го прегледам

# 176
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Благодаря fandango! Да, прочетох какво си ми отговорила предния път, но реших че е безмислено да отговарям че съм прочела всичко и че нямам Estimated delivery на нито една стока с доставка от Китай и нищо съществено да нямам да добавя.
Прочетох за това че има безплатно връщане, но моята стока е доставена до втора страна и ще трябва аз сама да си го поема, макар вината да не е моя. Преди като съм имала такъв случай ибей са отсъждали в моя полза и дори не съм връщала стоката тъй като е безмислено тъй акто нито аз нито продавача искаме да платим за връщането. Сега освен за игра тези ботуши които съм получила за нищо не биха служили. Ако някой скоро пуска кейс би ли запомнил подробно стъпките и да ги предостави да ги запомним на първа страница. Сегашното описание съм го писала аз но вече изобщо не изглежда по този начин. А аз не съм много сигурна дали правилно го правя за да го предоставя. Пуснах един кейс (на 38 ден от направената поръчка) но ми излиза 1 request is still open, а не като кейс, преди промените си излизаше кейс. Днес пак исках да пусна кейс че не съм получила една стока от Китай, но пак стигам до задънената улица като вчера. Пише ми че днес е крайния срок за получаване и да съм се свържела с Resolution Center, а след това отново до нищо. Въртя се в кръг.
За ботушите също исках да пусна кейс но пак се пусна request и изобщо не се появи в таблицата с кейсовете. На мейла получих копие и пише The seller should respond and let you know what happened with your item. If you don't hear back or can't work things out, you can ask us to step in and help starting on 03 Dec, 2014, което е 10 дни от пускането му. Много странно е всичко. Дано поне да завърше с положителен край. Преди повече ми харесваше, имаше повече яснота какво правиш. Сега изобщо не е ясно къде какво да търсиш и какво правиш.

# 177
  • София
  • Мнения: 9 850
Според мен трябва да изчакаш да мине днес (25.11) и тогава да опиташ да пуснеш кейс.
Има ли вероятност да се казва вече рикуест, а не кейс? В пейпал е диспут, тук кейс, рикуест, наистина много объркано...

# 178
  • Мнения: 240
Здравейте, можете ли да ме упътите, къде точно мога да видя отзивите за определен продукт а не да търся в общите на продавача.
И още един въпрос. От информацията в първия пост не ми стана ясно, кога стоката минава митница. Продукта, който съм харесала е на стойност около 40 лири и ще ползвам Габко за доставката. Ще минава ли митица или не?

Предварително благодаря!

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 15 614
Здравейте, можете ли да ме упътите, къде точно мога да видя отзивите за определен продукт а не да търся в общите на продавача.
   Мисля, че няма такава опция, за съжаление.

И още един въпрос. От информацията в първия пост не ми стана ясно, кога стоката минава митница. Продукта, който съм харесала е на стойност около 40 лири и ще ползвам Габко за доставката. Ще минава ли митица или не?
   Ако сайтът, от който пазаруваш, е английски, няма никакво ДДС и мито, независимо каква е стойността на поръчката. Обмитяването важи само за продукти, идващи от страни извън Европейския съюз. Например, ако правиш поръчка от някой американски сайт и си предоставила адреса на GabCo за доставка – тогава, ще ти се начисли 20% ДДС от стойността на поръчката, плюс доставката, което ще дължиш на английската митница. Peace

Общи условия

Активация на акаунт