Ebay 94

  • 50 953
  • 751
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Здравейте,

имам въпрос във връзка с ebay.com и се надявам да получа отговор.

След като се регистрирам, мога ли да оповестя обява само за продаване в България? И как става това с настройките, така че да се вижда и продава само в България?

Тъй като става въпрос за нов акаунт, не рискувам да продавам в чужбина преди да натрупам фийдбеци.

Благодаря ви.


Ако ще продаваш само в България, по- добре използвай безплатните БГ платформи от сорта на olx bazar.bg и т.н.Никакъв фийдбек няма да натрупаш по тази схема, а и такси ще дължиш..

# 541
  • Мнения: 125
Момичета, има ли начин, от всички отзиви, оставени за даден продавач, да търся само тези за конкретна негова стока?

Почти съм сигурна, че няма, но ми се иска да е възможно, защото ме мързи да прегледам 800+ страници с фийдбек  Whistling

# 542
  • Мнения: 288
Здравейте, благодаря за отговора.
Целта е да натрупам положителни фийдбеци в ebay.com. Според Вас за нов акаунт къде да продавам? Вече имам три покупки, но нямам продажби. Благодаря.

Здравейте,

имам въпрос във връзка с ebay.com и се надявам да получа отговор.

След като се регистрирам, мога ли да оповестя обява само за продаване в България? И как става това с настройките, така че да се вижда и продава само в България?

Тъй като става въпрос за нов акаунт, не рискувам да продавам в чужбина преди да натрупам фийдбеци.

Благодаря ви.


Ако ще продаваш само в България, по- добре използвай безплатните БГ платформи от сорта на olx bazar.bg и т.н.Никакъв фийдбек няма да натрупаш по тази схема, а и такси ще дължиш..

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Момичета, има ли начин, от всички отзиви, оставени за даден продавач, да търся само тези за конкретна негова стока?

Почти съм сигурна, че няма, но ми се иска да е възможно, защото ме мързи да прегледам 800+ страници с фийдбек  Whistling

И аз съм търсила такъв филтър или подобна функция, но така и не намерих Sad



slavva , защо държиш на американския ибей?Пробвай нещо по-близко - UK, Германия?

# 544
  • Мнения: 19 338
Момичета, да питам и тук. Трябва да преведа едни пари в друга държава. От банката в Бг ми казаха, че ще ми струва 60лв, а сумата, която ще превеждам изобщо не е някаква голяма. Ако ги преведа чрез пейпал,пак ли такава такса ще платя или по-малка?

# 545
  • Мнения: 405
Момичета, да питам и тук. Трябва да преведа едни пари в друга държава. От банката в Бг ми казаха, че ще ми струва 60лв, а сумата, която ще превеждам изобщо не е някаква голяма. Ако ги преведа чрез пейпал,пак ли такава такса ще платя или по-малка?
Аз съм изпращала с MoneyGram и Easypay 

# 546
  • Мнения: 405
Момичета, да питам и тук. Трябва да преведа едни пари в друга държава. От банката в Бг ми казаха, че ще ми струва 60лв, а сумата, която ще превеждам изобщо не е някаква голяма. Ако ги преведа чрез пейпал,пак ли такава такса ще платя или по-малка?
Аз съм изпращала с MoneyGram и Easypay  , на Пейпал таксите пак са високи.

# 547
  • Мнения: 778
Момичета, да питам и тук. Трябва да преведа едни пари в друга държава. От банката в Бг ми казаха, че ще ми струва 60лв, а сумата, която ще превеждам изобщо не е някаква голяма. Ако ги преведа чрез пейпал,пак ли такава такса ще платя или по-малка?

Най-добрият вариант, ако това ще е редовна пракктика човека в чужбина да има БГ банкова карта и си супер. Ако ще превеждаш еднократно, има много он-лайн провайдери на тези услуги. Освен Пейпал има и Скрил, WePay и т.н..
Навсякъде се вземат такси, но няма да са толкова големи. Банковият превод до чужбина е най-скуъпият. Провери Western Union, Moneygramm

# 548
  • Мнения: 288
Здравейте,
рагистрацията ми е в ebay.com. Тъй като платформата ми е непозната, съм направила там регистрация и сега търся възможност да продължа. За да продавам на международния пазар, трябва да имам фийдбеци като продавач. Но не знам къде да продавам в началото, за да натрупам тези фиидбеци.


Момичета, има ли начин, от всички отзиви, оставени за даден продавач, да търся само тези за конкретна негова стока?

Почти съм сигурна, че няма, но ми се иска да е възможно, защото ме мързи да прегледам 800+ страници с фийдбек  Whistling

И аз съм търсила такъв филтър или подобна функция, но така и не намерих Sad



slavva , защо държиш на американския ибей?Пробвай нещо по-близко - UK, Германия?

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
slavva , няма никакво значение къде ти е регистрацията, тя важи за всички платформи на ebay.Ако си добре с английския, започни в ebay.co.uk и продавай само там.

# 550
  • Мнения: 639
Здравейте!Може ли да продаваш и изпращаш от БГ?Има ли някой ,който го прави?Не ми е ясно как стават нещата и дали е възможно?

# 551
  • Мнения: 237
Lion_Dess, можеш да. Аз лично изпращам с БГ пощи.
Ето тук са цените на колетните пратки по зони

http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=372

а ето тук има калкулатор и можеш да си сметнеш колко ще ти струва изпращането

http://www.bgpost.bg/?cid=112&packet_type=3&packet_destination=1

# 552
  • Мнения: 125
Горгона, благодаря.
Търсих и аз днес някаква информация, за съжаление наистина няма такава опция.

# 553
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Бих искaлa дa си купя лaмпa зa мaникюр-от Ebay.co или Ebay.com е по добре дa поръчaм?

# 554
  • Мнения: 1
Здравейте. наистина ми трябва помощ за ибей.
Наскоро продадох първият си продукт. И  получих някакво съобщение от ибей че acccounta  mi e " restricted"  и че за да мога да си спася акаунта трябва да им се обадя  за да потвърдя някой информации. До тук всичко ок, но не мога да позвъня от българия на този номер който е на ибей, побвах с 001 отпред и става, но  мисля че таксува много пари за за да звъня  на други държави. И да след 48 часа ми съспенднаха акаунта и трябва да се обадя за да  си го освободя. Нямам нищо не платено всичко ми е ок не знам какво става. Моля ако някой може да ми помогне да се обадя и да оправя нещата  да  каже как. Или ако някой знае нещо за безплатни интернет обаждания. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт