Даите мнение:)))

  • 4 661
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 999
На мен повече ми харесва Симеон.

# 91
  • Мнения: 2 152
СТИЛИЯН
Все пак, трябва да се помисли и как ще му се вика на галено. На Симеон е Мони, което сори ако обидя някого ми е много селско Embarassed
Докато Стели звучи много сладко и готино. Става и за малко момченце, става и като порасне, ще е много секси newsm10

# 92
  • Мнения: 2 663
Симеон newsm10
Мнооооого ми харесва и мислехме така да кръстин детето-българско,звучно и царско....
Стилиян определено не ми допада ,та чак ме и дразни smihesorry

# 93
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
СИМЕОН  newsm10

# 94
  • Мнения: 3 447
Симеон, по-мъжкарско е Peace
Стилиян малко лигаво ми звучи newsm78

# 95
  • Мнения: 50
Симеон-царско и мъжествено Laughing

# 96
И двете имена ми харесват.Изборът си е Ваш! Simple Smile

# 97
  • Мнения: 223
Симеон определено ми харесва повече  Peace

# 98
# 99
  • Мнения: 261
На мен лично ми допада повече Симеон. Виж ако е за Стилияна - да, харесва ми, но за мъж някак не мога да го приема. Прекалено е женствено.
А защо не пусна анкета наистина. Simple Smile

# 100
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
две хубави имена но на мен ми дапада Стилиян

# 101
  • София
  • Мнения: 2 901
На Стилиян ми харесва цялото име, а на Симеон може да ес вика подобаващо и галено, но иначе ми е по-строго.

Вярно, че съм момента си получила доста отговори, което би трябвало да ти харесва, но ако заглавието на темата беше "Кое ви харесва повече - Стилиян или Симеон?" или само "?!? Стилиян или Симеон" щеше да е по-обяснително.

Не е нужно нито да се привлича вниманието на всяка цена. Заглавията трябва да са достатъчно обяснителни, за да привлекат вниманието за отговор на точно когото трябва, а да оставят всички останали, които нямат или не желаят да имат отношение по темата, необезпокоявани от излишен трафик или напразно отваряне на страници и четене.

# 102
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Симеон.
Защо не пуснеш анкета?

# 103
# 104

Общи условия

Активация на акаунт