Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 19

  • 49 984
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 541
Здравейте и от мен в новата тема.Този филм не съм го гледала.Искам да питам за филма 'Нежелана'че нещо не проследих,той снима ли се или е готов?

Сиси Hug, изчакай становището на по-знаещите Heart Eyes

Тази фотка от къде се взе ooooh!



И за да не сънувате кошмари:



# 16
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Лиа Hug не съм го гледала този сериал. Чичко  Гугъл ме информира, че първи сезон е  бил излъчен в периода май-юни по  Sky Cinema 1. Съвсем нов сериал е, но за сега няма да го включа в програмата си....много станаха  Joy Joy Joy Joy

Сиси , сигурно питаш за филма “Неразбрана“, че за “Нежелана“ не мога да ти кажа нищо  newsm78.
Филма  “Неразбрана“ приключи със снимките. Излезе по италианските кина на 5 юни 2014, а преди това участва на фестивала в Кан. Тук, на първата страница нашата мила домакиня Кали Hug е сложила няколко интервюта на Гарко, едно от които е от Кан, в което говори за филма.

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 20:16 от Mari@K

# 17
  • Мнения: 9 541
Лиа Hug не съм го гледала този сериал. Чичко  Гугъл ме информира, че първи сезон е  бил излъчен в периода май-юни по  Sky Cinema 1. Съвсем нов сериал е, но за сега няма да го включа в програмата си....много станаха  Joy Joy Joy Joy

Претрупана си от филмчета ли? То вярно, че май няма романтика в Гомора, така като чета, но аз мисля да го погледна....някога hahaha....и ще споделя.

# 18
  • Мнения: 1 499
Лия  Hug Габриел като прочете темата за брака и.....дим да го няма  ooooh! Избяга при тези с 200 hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 1 499
Хайде гуш и от мен  Heart Eyes Тръгвам към  "Area" di Frosinone



после ще сложа снимки  Heart Eyes

# 20
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Лиа Hug не съм претрупана от филми, ами просто след “Squadra antimafia“ ми се гледа нещо по така... txtloves  loveuuu Two Hearts....  hahaha Гомората ще я пропусна  Stop Ако вече ти ми го препоръчаш силно и е след няколко месеца, може и да го изгледам.

Ддд Hug дръж здраво юздите  hahaha, че Гарко е много против брака  hahaha

Пак ли на дискотека  Whistling тръгна

Днес изгледах цялото му гостуване в предаването Калиспера на Синьорини. Него, като че ли го няма преведено цялото, а само от части.

http://www.video.mediaset.it/video/kalispera/interviste/271359/gabriel-garko.html

Дори и да се повтарям, нека му се порадваме....а ако намеря време през уикенда ще го преведа  Peace

# 21
  • Мнения: 9 541
Добро утро, гълъбчета Hug

Слагаме ви закуската с Габриел. Една дама се е объркала и сложила думата "помериджо", вместо "джорно" Joy Joy Joy, завалийката, явно и тя знае италиански колкото и аз Laughing





# 22
  • Мнения: 9 541
Днес е Архангеловден! Честито на всички именици!

 

# 23
  • Мнения: 466
wavey Здравейте мили момичета!  Hug Hug Hug


Днес да почерпи....Аз! smile3521



Водя ви Габриел да ви направи собственоръчно шоколадов масаж! smile3508

# 24
  • Мнения: 466
Кали Hug

Благодаря за прекрасната нова тема!



да ви разсмея с малко котешки реакции... hahaha hahaha hahaha

https://www.facebook.com/video.php?v=10152790841374443

# 25
  • Мнения: 9 541
Ренате Hug, постът ти е много загадъчен Joy Joy Joy
"Днес да почерпи....Аз!"

Да разбирам ли, че си именичка? Тъй като така те тълкувам, искам да ти пожелая от сърце, да си жива и здрава, домашните да те радват /барабар с индианчето със сините очи/, много да се усмихваш и повечко да списваш тук! Peace

# 26
  • Мнения: 9 541
Гледам, че Габриел, които от момичетата си ги харесва, сякаш ги гушка по-така Joy Joy Joy


ддд123 Hug, теб има ли те на снимката? Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 466
Ди,  Hug теб ли чака Габриел по тънко сетренце отвън, метни му едно родопско одеало поне, че ще му изпадат зъбките от тракане! Laughing Laughing Laughing



Лия Hug имам имен ден днес, благодаря ти за пожеланията! Всички да сте живи и здрави!   love001
Надникни тук:
Скрит текст:
Скрит текст:
Мнооооого закъсня.. Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 20:54 от ReBulgary

# 28
  • Мнения: 9 541
Ренате Hug
Скрит текст:
Скрит текст:
Сладури.... и двамата...те да се разбират и обичат, пък ти все да черпиш! Joy Joy  Joy

Дивергент наближава Joy Joy Joy Joy...да го гледам Peace

Нещо красиво и релаксиращо за измъчените ни по Чест и уважение-4 души Heart Eyes



Omar Akram - Take My Hand

# 29
  • Мнения: 466
Лия, хайде, че след десетина дена излиза трейлъра на "Insurgent", докато сколасаш с толкова много задачи на гърба и филма ще излезе.. Joy Joy Joy
Вчера пак голям тормоз с любимеца Кендал, ммм, направо ще ми е голям кеф.....да го сгърча, ако ми падне! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт