Списание Грация - 7

  • 153 349
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 785
И аз купувам списанието само заради подаръците. То май по този въпрос нямаме разногласия тук  Laughing

Вчера се сдобих с кремчето и маската. Кремчето страшно много ми хареса. Притеснявах се да не ми омазни, но не. Няма грам мазно. В началото като видях 7 мл и се почувствах прецакана Mr. Green Но като ги огледах тези 7 мл, всъщност много ми допадна размера. Перфектен е за пътуване. А и гелчето изглежда икономично (сравнително).
От маската не съм чак толкова възхитена. Малко мазна ми беше кожата на сутринта. Повече ми харесва тази на Деклеор от миналия брой. От нея кожата ми става много мека. Но и на тази ще й дам шанс.

# 46
  • Мнения: 888
Аз си взех списанието с кремчето и дегримьора. Много ми хареса кремчето. С комбинирана кожа съм, напълно попива и не оставя мазен филм.  Кремът е 7 мл, а гегримьорът е 30 мл.

Замислих се дали да не си взема още един брой, но мисля че е по изгодно да дам 18 лв. за травъл сета на NUXE, който съдържа 5 продукта - 2 крема по 15мл, сухо олио - 10мл, мицеларна вода 35 мл и душ гел 30 мл плюс бонус - козметичен несесер.

# 47
  • велико търново
  • Мнения: 588
Cotton-Soft Какъв е този сет и къде го продават не съм го срещала ,ако може снимка за ориентир.  bouquet Simple Smile Laughing

# 48
  • Мнения: 888
Този е сета на NUXE, виждали сте го, всяка втора блогърка го има.


Продава се в големите аптеки като Ремедиум, Медея, Субра и т.н. Не винаги го има в наличност, аз го взех от аптека Субра, никъде другаде го нямаше като го търсих.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   В Пловдив къде има списание с дегримьора?
Искам да го пробвам него.Макар, че още се чудя дали си заслужава да дам
7 лв. за мостри, които би трябвало да се дават безплатно.
Следващият брой го пропускам.
Яд ме е , че не успях да си взема още един брой
с маската на Decleor.Да се надяваме да я пуснат отново.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
Дегримьорът е страхотен.Чудя се дали да си взема още 1-2 броя с него,или направо цял от 125мл  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 238
Ако все още не сте разгледали или изхвърлили списанието, да знаете, че вътре има мостра кремче на Виши Лифтактив плюс ФДТ.

# 52
  • Мнения: 910
Купих си списанието с дегримьора и крем-гела. Дегримьорът е страхотен/за мен/- свали ми спиралата и очната линия,не ми дразни очите,не остана мазен филм,но пък аз веднага след него се измих с пяната на Хималая с нийм.
Крем-гелът е лек за нанасяне,но ми остави кожата опъната и близо до изсушена-може би е лек за мен,или аз сложих малко?Не знам.
Дегримьорът най-вероятно ще си го купя в реален размер.

Днес ще пробвам мостричката на Виши.

# 53
  • Мнения: 2 045
Дегримьорът е страхотен.Чудя се дали да си взема още 1-2 броя с него,или направо цял от 125мл  Simple Smile
Излиза по-евтино ако дадеш по 7 лв. за няколко малки  Whistling Mr. Green

# 54
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Момичета прекрасни,а може ли някои от вас да пуснат снимки на подаръчетата?Че в момента нямам възможност да излизам и ако ми харесат да инструктирам ММ евентуално да ходи да ми ги купува Blush Предварително благодаря  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 045
Момичета прекрасни,а може ли някои от вас да пуснат снимки на подаръчетата?Че в момента нямам възможност да излизам и ако ми харесат да инструктирам ММ евентуално да ходи да ми ги купува Blush Предварително благодаря  bouquet
Пускам ти снимката, която пуснах във фб - това е единият подарък Simple Smile


П.с.
И аз снощи пробвах кремчето - супер леко, но според мен не достатъчно хидратиращо. Кожата ми е смесена към мазна и буквално го изпи (не си представям ако беше суха...). Никаква хидратация не усетих - ако се напръскам с термална вода сигурно повече ще хидатира Mr. Green ще му дам шанс лятото

# 56
  • Мнения: 5 031
Аз имам голямо желание да пробвам маската на Клиник, нищо че е само 7 мл, но не мога да я намеря. Някой би ли ми подсказал къде в София я има? Пробвах в близката бензиностанция, супермаркет, Лафка, близкия мол - тц, само дегримьор имаха и от мен разбраха, че има и друг вариант на подаръка.

# 57
  • Мнения: 702
Момичета днес видях списанието с маската и крема,другата разновидност само с дегримьор ли е или има и крем към него?

# 58
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Момичета днес видях списанието с маската и крема,другата разновидност само с дегримьор ли е или има и крем към него?

Има и крем.В края на предишната тема има подробности.За всеки тип кожа е  Peace

# 59
  • Мнения: 702
Момичета днес видях списанието с маската и крема,другата разновидност само с дегримьор ли е или има и крем към него?

Има и крем.В края на предишната тема има подробности.За всеки тип кожа е  Peace
Благодаря,сега ще се върна и ще прочета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт